Mužstva nastoupila na hřiště, hrají se státní hymny. Osmdesátitísícové hlediště není zcela plné, volná místa jsou na horních galeriích.

Utkání řídí mladý německý sudí Stark.

Domácí nastupují v tradiční kombinaci, v modrých dresech, bílých trenýrkách a červených stulpnách. Češi mají bílá trika, modré trenýrky a bílé stulpny.

Lizarazu
76. min Silvestre o hráči
11 Wiltord
Wiltord
46. min Pires o hráči
Makelele
46. min Vieira o hráči
17 Petit
Petit
76. min Pedretti o hráči
10 Zidane
Zidane
12 Henry
Henry
66. min Cissé o hráči
19 Marlet
Marlet
46. min Trezeguet o hráči

Jankulovski
89. min Petrouš o hráči
Poborský
77. min Hübschman o hráči
11 Nedvěd
Nedvěd
Galásek
73. min Gedeon o hráči
Rosický
56. min Dostálek o hráči
9 Koller
Koller
56. min Baroš o hráči
Šmicer
17. min Vachoušek o hráči

Rozhodčí: -
Počet diváků: 65 000

1

Výkop měli domácí, přes Zidana zákládali útok, který faulem na půlce hřiště zastavil Rosický.

2

Čeští hráči ztratili na útočné polovině míč, Wiltord obešel dva hráče a řítil se po pravém křídle. Narazil si s Marletem, k míči se dostal Thuram, ale jeho centr z pravé strany čeští zadáci odvrátili do bezpečí.

4

Počet diváků 65 000

5

Poprvé ve vážnější akci byli hosté, Šmicer z levé strany přihrál Rosickému, který na hranici pokutového území našel Kollera, ale ten po souboji s Desaillym upadl a faul se nepískal.

7

Zdeněk Grygera (Česko) vstřelil gól. Francie - Česko 0:1

7

Z první střely na branku v zápase dává Grygera svůj první reprezentační gól. Pravý obránce vypíchl míč Zidanemu a napálil ho levačkou z 22 metrů. Míč zapadl pod břevno.

9

Domácí inkasovaný gól rozhodil, v útoku jsou Češi. Nedvěd se uvolnil, přebíhal zleva doprostřed a pálil zhruba z 23 metrů. Ramé se tentokrát zaskočit nenechal.

12

Před pokutovým územím čeští hráči vystihl přihrávku Zidaneho, rychlý brejk táhl Jankulovski, zakončoval Rosický, ale jeho rána byla nepřesná.

14

Češi se teď brání v deseti, protože Šmicer je ošetřován za postranní čárou. Zranění si způsobil sám, když šel do skluzu proti Thuramovi.

15

Uprostřed se ze hřiště těžce sbírá Nedvěd, který zůstal ležet po tvrdém souboji s Desaillym.

16

Zraněný Šmicer odešel do tunelu, vedoucí ke kabinám. Na lavičce se svléká Vachoušek, který Šmicra nahradí.

17

Střídání Česko: ze hřiště odešel Vladimír Šmicer, nahradil ho Štěpán Vachoušek

18

Vahcoušek se postavil spíš do zálohy, Česko hraje na pět záložníků, v útoku je osamocený Koller.

20

Domácí sice drží míč častěji, ale ještě brankáře Čecha neohrozili.

21

Nejbližší kvalifikační soupeř českých fotbalistů, Nizozemci, hraje v přípravě v poločase s Argentinou 0:0.

22

Po nedůrazném zákroku Galáska se domácí řítili do nadějného protiútoku, ale Zidane ho špatnou přihrávkou zkazil.

23

Češi zahrávali první roh, centr Poborského odvrátili, ale k míči se zpět dostal Grygera, jehož centr se dostal ke Kollerovi, ale v dobré pozici mu míč utekl.

24

Grygera nádherně uvolnil Nedvěda, jehož centr domácí Gallas zastavil těsně před naskakujícím Kollerem. Po další akci centroval opět Nedvěd, ale střídající Vachoušek míč hlavou špatně trefil. Domácí fanoušci začínají pískat.

25

V posledních minutách jsou hosté jasně lepší, zachytávají všechny akce soupeře a nebezpečně útočí.

28

Francouzi ztracejí nervy, Henry si naběhl za obranu, ale přihrávku dostal do ofsajdu. Když sudí hru přerušil, Henry vztekle napálil míč na branku Čecha.

30

Češi dobře kombinují, po akci Poborského odvracel centr Desailly před Kollerem. Okamžitě Wiltord založil protiútok, přihrál rozběhnutému Marletovi, ale ten stál v ofsajdu.

32

První nebezpečná akce domácích, Jankulovski špatným nákopem nabídl střeleckou možnost Zidanemu, ale domácí záložník levačkou z 25 metrů netrefil branku. Míč letěl zhruba pět metrů vedle.

33

Hlediště přestalo pískat a baví se mexickými vlnami.

35

Po faulu Rosického na Makeleleho zahrával Zidane přímý kop z 28 metrů, ale trefil jen zeď.

36

Domácí zahrávali první roh, ale Zidanův centr Čech vyboxoval do pole.

38

Po dlouhém nákopu Bolfa prodloužil Vachoušek na Nedvěda, ale ten v pokutovém území domácích o míč přišel.

40

Česko už mohlo vést 2:0, ale krásná rána Vachouška, který míč napálil z voleje ze 14 metrů letěla těsně vedle. Domácí brankář se za míčem jen ohlédl, vůbec nereagoval.

41

Šance i na druhé straně, Zidane přešel přes několik hráčů, ale ze 14 metrů střílel vysoko nad branku.

43

Domácí se usadili na půlce Česka, ale hostující obrana všechny jejich pokusy zastavila.

46

Zatímco domácí vystřídali tři hráče, hosté nastoupili do druhé půle beze změny.

47

Jankulovski zdálky vystrašil Ramého, jehož prudká rána špípla do rukavic a vypadla mu z rukou. Nikdo ale nedorážel.

48

Domácí jsou velice aktivní, hlavně Zidane nevídaně ožil. Na levé straně kličkuoval, ale z jeho centrů spoluhráči nic nevytěžili.

50

Hraje se na polovině českého týmu, který neudrží míč a brání se.

51

Po jednom z protiútoků se Koller nádherně prokličkoval přes tři hráče, vysunula Nedvěda, který pženesl hru z pravé strany na levou, kde nadějnou ránu Vachouška z 20 metrů zblokoval Thuram.

52

Po rohovém kopu vyskočil nejvýše Ujfaluši, ale jeho hlavička letěla nad domácí branku.

53

Po dlouhém centru Thurama zaváhal Bolf, ale Henry přiťukl míč Trezeguetovi do ofsajdu.

55

Rosický zatočil přímý kop z levé strany na malé vápno, brankář Ramé souboj s několika skákajícími hráči nevyhrál, ale čeští hráči nebyli při odraženém míči důrazní.

56

Střídání Česko: ze hřiště odešel Jan Koller, nahradil ho Milan Baroš

56

Střídání Česko: ze hřiště odešel Tomáš Rosický, nahradil ho Richard Dostálek

58

Francouzi jsou sice po přestávce aktivnější, ale brankáře Čecha stále neohrozili. Ve finální fázi si často nerozumějí.

59

Zmatek v české obraně využili domácí ke gólové šanci, kterou zahodil Trezeguet. Úplně volný Pires na pravé straně už mohl střílet, ale z 12 metrů ještě přihrával lépe postavenému Trezeguetovi, který z malého vápna přestřelil branku. Sudí však zároveň zapískal ofsajd.

61

Po dalších zmatcích v české obraně měl obrovskou šanci Gallas, ale z pěti metrů překopl branku.

61

Milan Baroš (Česko) vstřelil gól. Francie - Česko 0:2

61

Střídající hráči zařídili druhý gól. Milan Baroš se zbavil Vieri, dal Dostálkovi, který mu narazil mezi domácí beky. Baroš se mezi nimi protáhl a podél vybíhajícího gólmana skóroval.

64

Domácí se snaží, útočí, ale zatím jsou bezradní

65

Baroš předvedl nádhernou akci, obešel tři hráče, dal do pravého křídla Poborskému, jehož centr srazil Lizarazu na roh.

66

Střídání Francie: ze hřiště odešel Thierry Henry, nahradil ho Djibril Cissé

67

Nizozemci, nejbližší soupeř Čechů v kvalifikaci, porazili v přípravném utkání Argentinu gólem Van Bronckhorsta z 87. minuty.

69

Dostálek na půlce hřiště sebral míč Vieirovi, Nedvěd okamžitě vysunul do brejku Baroše, ale ten se musel zastavit, jinak by totiž byl v ofsajdu.

70

Baroš obral o míč váhající Gallase, pronikl do pokutového území, vracející se Gallas šel do skluzu, Baroš mu udělal kličku a upadl přes jeho nohy. Sudí však penaltu nepískl.

72

Na Grygerův centr nabíhal Nedvěd, ale vyběhnuvší gólman mu šanci zkazil.

73

Cissé se zbavil Grygery, ale jeho rána z levé strany branku minula.

73

Střídání Česko: ze hřiště odešel Tomáš Galásek, nahradil ho Patrik Gedeon

74

Cissé utekl Bolfovi, ale na jeho zpětnou přihrávku nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.

75

Baroš s Nedvědem si na levé straně pohráli s domácí obranou, ale Nedvědův centr nikdo z českých hráčů nezasáhl.

76

Střídání Francie: ze hřiště odešel Emmanuel Petit, nahradil ho Benoit Pedretti

76

Střídání Francie: ze hřiště odešel Bixente Lizarazu, nahradil ho Mikael Silvestre

77

Střídání Česko: ze hřiště odešel Karel Poborský, nahradil ho Tomáš Hübschman

78

Po centru Jankulovskiho skákali Bolf s Barošem do souboje s Ramém, Baroš však přitom přepadl přes Gallase a z výšky dopadl na záda a zranil se. Musí být ošetřován.

79

Baroš se do hry nevrátí, zranění vyřadilo ze zápasu i dalšího liverpoolského hráče. Nahradí ho Lokvenc.

79

Střídání Česko: ze hřiště odešel Milan Baroš, nahradil ho Vratislav Lokvenc

80

Český tým se ubránil i po dalším rohu Zidana a vyrazil do protiútoku. Ale sprintující Gedeon neměl komu přihrát, tak se útok zastavil.

83

Dostálek sice nepřesnou rozehrávkou nabídl domácím šanci, ale jeho parťák ze Slavie Gedeon jeho chybu napravil.

84

Po druhém gólu už domácí nebezpeční nejsou, Češi vedení kontrolují.

85

Cissé se prosmýkl mezi Grygerou a Bolfem, byl sám před Čechem, ale ten jeho přízemní střelu ke vzdálenější tyči nohou vyrazil.

86

Domácí hru výrazně oživil Cissé, na všechno je však sám. Další hráči jako Vieira, Pirés či Trezeguet vidět nejsou.

88

Nedvěd táhl míč z půlky hřiště, vyměnil si ho s Vachouškem, seběhl doprosřed a pálil z 22 metrů. Ramé s obtížemi míč vyrazil na roh.

89

Střídání Česko: ze hřiště odešel Marek Jankulovski, nahradil ho Adam Petrouš

89

Po rohovém kopu vracel míč před branku Vachoušek, ale brankář Ramé jeho přihrávku na Lokvence lapil.