1

Začal první poločas utkání Německo - Brazílie

1

Los vyhráli Němci, kteří zvolili stranu, výkop měli Brazilci, před zápasem začalo pršet, teplota vzduchu i trávníku je 25 stupňů Celsia

Jeremies
77. min Asamoah o hráči
8 Hamann
Hamann
17 Bode
Bode
84. min Ziege o hráči
Neuville
11 Klose
Klose
74. min Bierhoff o hráči

Ronaldinho
85. min Paulista o hráči
Kléberson
6 Carlos
Carlos
Ronaldo
90. min Araújo o hráči
10 Rivaldo
Rivaldo

Rozhodčí: Collina - Linberg, Sharp
Počet diváků: 69 029

6

Žlutou kartu dostal Roque Junior (Brazílie)

7

Po rozehraném přímém kopu brazilská obrana zblokovala Neuvilleho střelu z dálky

8

Střelu Klébersona z dálky kryl bez potíží německý brankář Kahn

9

Žlutou kartu dostal Miroslav Klose (Německo)

10

Nebezpečný Schneiderův centr zprava odvrátil před nabíhajícím Klosem na roh Edmilson

12

Úvod zápasu je vyrovnaný, obě mužstva se snaží o otevřenou hru

15

Nebezpečná akce Němců skončila po Schneiderově centru rohovým kopem, Brazilci odvrátili

19

Ronaldinho nádhernou českou uličkou poslal do šance Ronalda, jenže ten tváří v tvář Kahnovi obhodil nejen německého gólmana, ale i branku; byla to první gólová šance zápasu

27

Zápas pokračuje otevřenou hrou obou mužstev, příliš se netaktizuje, ofenziva převládá o něco víc ze strany Němců

30

Ronaldinho opět uvolnil Ronalda, ale vyběhnuvší brankář Kahn mu míč sebral

35

V těchto chvílích jsou o poznání aktivnější Brazilci, častěji se hraje na polovině Němců

40

Tempo zápasu polevilo, jako by nikdo nechtěl udělat chybu, či se ukvapit, hraje se většinou jen mezi oběma šestnáctkami

41

Německý záložník Jeremies to zkoušel z dvaceti metrů, míč šel dva metry vedle

42

Po chybě německé obrany se dostal ke střele Kléberson, ale z hranice pokutového území vystřelil slabě a vedle

45

Kléberson trefil střelou z 18 metrů břevno Kahnovy branky

45

Po střele Roberta Carlose z dálky se míč odrazil k Ronaldovi a ten pohotovou střelou z hranice pokutového kopu trefil padajícího brankáře Kahna; další velká šance Brazilců, kterým patřil závěr poločasu

45

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Německo - Brazílie

46

Oba týmy nastoupily do druhého poločasu beze změn v sestavách

47

Po centru z levé strany měl na hlavě gól Jeremies, ale obránce Edmilson míč tečí usměrnil mimo brazilskou branku

49

Nádhernou Neuvilleho dělovku z přímého kopu z 25 metrů brazilský brankář Marcos vytáhl konečky prstů na tyč

51

Úvod druhého poločasu patří jasně Němcům

52

Po centru Roberta Carlose hlavičkoval přesně Silva, brankář Kahn míč vyrazil a Silva dorážel těsně vedle

55

Bez přípravy střílel z dálky Frings, míč skončil vysoko nad brazilskou brankou

57

Němci jsou při chuti, z dálky to bez přípravy zkoušel Hamann, ale mířil také nad

59

Z ideální pozice vystřelil Ronaldo z přímého kopu jen do německé zdi

61

Cafú centroval nepřesně z pravé strany, míč šel hodně daleko od nabíhajících Rivalda s Ronaldem

62

Publikum pobavil Edmilson, který se nemohl dostat do náhradního dresu; původní měl roztržený

63

Brazilský brankář Marcos musel zasahovat před dobíhajícím Neuvillem

64

Na trávníku je ošetřován Jeremies, jehož v souboji zranil Cafú, po chvíli je ze hřiště odnesen

66

Jeremies se vrátil zpátky do hry

67

Ronaldo (Brazílie) vstřelil gól. Německo - Brazílie 0:1

67

Z osmnácti metrů vyslal na Kahna tvrdou přízemní střelu Rivaldo, německý brankář míč neudržel a dobíhající Ronaldo ho zblízka doklepl do sítě

79

Kléberson poslal zprava přízemní centr na hranici německé šestnáctky, Rivaldo míč nezištně pustil Ronaldovi a ten přízemní střelou k tyči podruhé v zápase skóroval

85

Metzelderovi chyběl po přetaženém centru krůček, aby míč usměrnil na brazilskou branku

89

Metzelder ve výskoku špatně trefil centrovaný míč před brazilskou branku

90

Střídání Brazílie: ze hřiště odešel Ronaldo, nahradil ho Denílson de Oliveira Araújo

90

Počet diváků 69 029 (95 % z kapacity 72 327)

90

Italský rozhodčí Collina nastavuje tři minuty

90

Z úhlu střílel Ziege, brankář Marcos kryl

90

Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 0:2