Online reportáž

90
Bronzové medaile získalo Turecko
90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 2:3.
90
Důležité Nečekaná Song Čong-kukova skákavá a tečovaná střela z dálky tureckého brankáře Rüstüho zaskočila, míč skončil v jeho síti

o hráči
46. min Te-jing o hráči
16 Tu-i
Ul-jong
o hráči
65. min Tu-i o hráči
o hráči
79. min Tche-uk o hráči

A JSME V BARÁŽI. Turecko si na poslední chvíli zajistilo účast v baráži o Turecko (4-4-2)

o hráči
76. min Buruk o hráči
8 Tugay
Tugay
o hráči
14 Tayfur
Yildiray
o hráči
86. min Tayfur o hráči
20 Unsal
Emre
o hráči
41. min Unsal o hráči
17 Ilhan
Ilhan
o hráči
Sükür
o hráči

Rozhodčí: Mane - Al-Traifi, Pastrana
Počet diváků: 63 483 (93 % z kapacity 68 014)

90
Důležité Góly Song Čong-kuk (Jižní Korea) vstřelil gól. Jižní Korea - Turecko 2:3
90
Rozhodčí nastavuje tři minuty
90
Důležité Po korejském rohu hlavičkoval Čcha Tu-i těsně nad tureckou branku
88
Brankář Rüstü likviduje další nepříjemnou střelu z dálky, tentokrát od I Čon-sua
86
Střídání Střídání: Turecko: ze hřiště odešel Bastürk Yildiray, nahradil ho Havutcu Tayfur.
84
Důležité Tvrdou střelu Čcha Tu-ia kryl brankář Rüstü
83
Karty Žlutou kartu dostal Recber Rüstü (Turecko)
83
Důležité Z hranice šestnáctky vystřelil těsně vedle An Čung-hwan
79
Důležité Po nepřehledné situaci před tureckou brankou zakončoval I Čon-su, jeho slabou střelu však gólman Rüstü kryl
79
Střídání Střídání: Jižní Korea: ze hřiště odešel Sol Ki-hjon, nahradil ho Čche Tche-uk.
76
Střídání Střídání: Turecko: ze hřiště odešel Umit Davala, nahradil ho Okan Buruk.
65
Střídání Střídání: Jižní Korea: ze hřiště odešel I Ul-jong, nahradil ho Čcha Tu-i.
64
Důležité Turecký gólman Rüstü se vyznamenal při vzdušném souboji s An Čung-hwanem, vzápětí sebral míč robinzonádou Song Čong-kukovi
60
Korejci začali druhý poločas tlakem, jemuž však Turci zdárně odolávali, územní převaha korejského týmu se s přibývajícím časem vytrácí
57
Po rohovém kopu hlavičkoval Sükür vedle
55
Počet diváků 63 483 (93 % z kapacity 68 014)
54
Z dálky střílel I Ul-jong, brankář Rüstü míč kryl
52
Důležité Song Čong-kuk tvrděl vystřelil z šestnácti metrů. míč prosvištěl deset centimetrů nad tureckým břevnem
50
Karty Žlutou kartu dostal Kerimoglu Tugay (Turecko)
48
Po průniku Sol Ki-hjona skončil míč v bezpečí Rüstüho náruče
46
Střídání Střídání: Jižní Korea: ze hřiště odešel Hong Mjong-po, nahradil ho Kim Te-jing.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Jižní Korea - Turecko
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:3.
45
Poslední střelu prvního poločasu vyslal Sol Ki-hjon, míč šel daleko vedle turecké branky
44
Důležité Po dlouhém míči z hloubi pole si v turecké šestnáctce poradil se dvěma obránci Sükür, ale jeho střelu se štěstím zblokoval vyběhnuvší brankář I Un-če
41
Střídání Střídání: Turecko: ze hřiště odešel Belözoglu Emre, nahradil ho Hakan Unsal.
37
Důležité Po tureckém rohu nádherně hlavičkoval Sükür, ale korejský brankář stačil míč v pádu vyrazit
32
Důležité Bezprostředně po Rüstüho výkopu se míč dostal k Sükürovi, ten ho přiťukl Ilhanovi, který sám před korejským brankářem poslal míč technickým obloučkem do sítě
32
Důležité Góly Mansiz Ilhan (Turecko) vstřelil gól. Jižní Korea - Turecko 1:3
30
Zápas je oboustranně útočný, divácky přitažlivý, o poznání častěji jsou na soupeřově útočné polovině Korejci, ale turecká obrana v čele s brankářem Rüstüm je pozorná
27
Důležité Brankář Rüstü zachraňoval pohotovým vyběhnutím před An Čung-hwanem
23
Karty Žlutou kartu dostal I Ul-jong (Jižní Korea)
21
Důležité S tureckou obranou si několika kličkami pohrál An Čung-hwan a zakončil akci přesnou střelou, brankář Rüstü míč konečky prstů vyškrábl na roh
13
Důležité Tureckou obranu vyšachovala narážečkami dvojice tureckých útočníků, nakonec po přihrávce Süküra skóroval z deseti metrů Ilhan
13
Důležité Góly Mansiz Ilhan (Turecko) vstřelil gól. Jižní Korea - Turecko 1:2
12
Důležité Tvrdou střelu I Čon-sua z hranice šestnáctky musel vyrážet turecký brankář Rüstü
9
Důležité I Ul-jong se do horního rohu turecké branky trefil falšovanou střelou z přímého kopu
1
Důležité Korejci měli výkop, po rozehrání šel míč na kapitána Hong Mjong-paa. Nejzkušenější korejský hráč si míč nechal vypíchnout Ilhanem, míč se dostal k Sükürovi a ten skóroval. Gól v jedenácté vteřině je nejrychlejší brankou v historii světových šampionátů.