Online reportáž

90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 1:2.
90
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty
90
Počet diváků 47 436 (94 % z kapacity 50 600)

o hráči
80. min Scheringham o hráči
o hráči
56. min Dyer o hráči
11 Heskey
Heskey
o hráči
20 Vassell
Owen
o hráči
79. min Vassell o hráči

o hráči
70. min Edilson o hráči
10 Rivaldo
Rivaldo
o hráči

Rozhodčí: Rizo - Pastrana, Saíd
Počet diváků: 47 436 (94 % z kapacity 50 600)

90
Důležité Po Beckhamově rohu hlavičkoval Butt těsně nad horní roh brazilské branky
86
Karty Žlutou kartu dostal Rio Ferdinand (Anglie)
85
Angličané se ze všech sil snaží o vyrovnání, ale stále marně, soupeřova obrana je k šancím nepouští
80
Střídání Střídání: Anglie: ze hřiště odešel Ashley Cole, nahradil ho Teddy Scheringham.
79
Střídání Střídání: Anglie: ze hřiště odešel Michael Owen, nahradil ho Darius Vassell.
75
Karty Žlutou kartu dostal Paul Scholes (Anglie)
74
Do brazilské šestnáctky se pustil obránce Mills a jeho střelecký pokus tečovala brazilská obrana na roh
70
Střídání Střídání: Brazílie: ze hřiště odešel , Ronaldo, nahradil ho , Edilson.
67
Roberto Carlos opět neúspěšný při standardní situaci, z přímého kopu trefuje jen anglickou zeď
62
Nelíbivý fotbal je rozkouskován mnoha fauly, akcím oboustranně chybí překvapivý tah, který by soupeřovu obranu zaskočil
57
Důležité Rodaldinho musel ven po souboji s Millsem, když anglickému obránci úmyslně a hrubě prošlápl kotník
57
Důležité Karty Červenou kartu dostal , Ronaldinho (Brazílie) a musí opustit hřiště.
56
Střídání Střídání: Anglie: ze hřiště odešel Trevor Sinclair, nahradil ho Kieron Dyer.
56
Roberto Carlosovi nevyšel další pokus z přímého kopu
53
Důležité Po Heskeyho přízemním centru si Lucio míč málem poslal do vlastní branky, ale kopal se jen roh
50
Důležité Všichni čekali z Ronaldinhova přímého kopu z pravé strany centr, ale Brazilec vystihl, že Seaman je hodně venku z branky a přesným táhlým obloukem poslal míč do anglické sítě
50
Důležité Góly , Ronaldinho (Brazílie) vstřelil gól. Anglie - Brazílie 1:2
47
Beckham centroval z přímého kopu, ale Angličanům byl před brazilskou brankou odpískán faul
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Anglie - Brazílie
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:1.
45
Důležité Už v nastaveném čase prošel skvěle Ronaldinho, přistrčil míč doprava volnému Rivaldovi a ten technickou střelou levačkou poslal míč z úhlu ke vzdálenější tyči Seamanovy branky
42
Po lapení tečované střely Roberta Carlose se zranil anglický brankář Seaman a je přímo na ploše ošetřován
40
Centr Cafúa prošel celou šestnáctkou až před Ronalda, ale toho v posledním okamžiku odblokoval Campbell
39
Přízemní centr Heskeyho z pravé strany se stal kořistí brankáře Marcose
37
Angličané hrají pozorně a sebevědomě, Brazilci se do tlaku nedostávají
32
Na opačné straně oplácel střelou z dálky Roberto Carlos, jeho pokus šel také do boční sítě
31
Po centru zprava to zkoušel hlavou Heskey, míč skončil na horní síti brazilské branky
27
Brazilci přidali na aktivitě, po zaváhání A. Coleho se málem octl v šanci Ronaldo
23
Důležité Obrovskou chybu udělal Lucio, který neodvrátil centr Heskeyho, a míč nechtěně přiklepl do sóla Owenovi; anglický útočník po krátkém sprintu sám před brazilským gólmanem Marcosem nezaváhal
23
Důležité Góly Michael Owen (Anglie) vstřelil gól. Anglie - Brazílie 1:0
19
Bleskovou spolupráci Rivalda s Ronaldem na hranici anglické šestnáctky zakončil Ronaldo slabou střelou