Online reportáž

90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 0:1.
90
Rozhodčí Collina nastavuje tři minuty
90
Karty Žlutou kartu dostal Hakan Sükür (Turecko)

o hráči
46. min Ichikawa o hráči
86. min Morišima o hráči
o hráči
46. min Suzuki o hráči
Nišizawa
o hráči

A JSME V BARÁŽI. Turecko si na poslední chvíli zajistilo účast v baráži o Turecko (4-5-1)

o hráči
74. min Nihat o hráči
o hráči
85. min Tayfur o hráči
Sükür
o hráči

Rozhodčí: Collina - Wierzbowski, Smith
Počet diváků: 45 666 (93 % z kapacity 49 000)

90
Počet diváků 45 666 (93 % z kapacity 49 000)
90
Střelecký pokus Nišizawy skončil vysoko nad tureckou brankou
86
Střídání Střídání: Japonsko: ze hřiště odešel Daisuke Ichikawa, nahradil ho Hiroaki Morišima.
85
Střídání Střídání: Turecko: ze hřiště odešel Gökhan Hasan Sas, nahradil ho Havutcu Tayfur.
80
Po bleskovém zpracování vystřelil na tureckou branku z osmnácti metrů domácí Nišizawa, míč prosvištěl necelý metr nad břevnem
79
Tugay se vrátil na hřiště
76
Hřiště opustil na nosítkách zraněný turecký hráč Tugay
74
Střídání Střídání: Turecko: ze hřiště odešel Umit Davala, nahradil ho Kahveci Nihat.
73
Turci zatím japonskému náporu odolávají bez větších problémů, domácí fotbalisté v přemíře snahy chybují hlavně ve finální přihrávce
61
Důležité Po centru z levého křídla hlavičkoval nebezpečně domácí Nišizawa, gólman Rüstü míč kryl
60
Při ojedinělém protiútoku Turků zahrozil přízemní střelou ze šestnácti metrů Sas, brankář Narazaki míč kryl
58
Domácí Japonci začínají vytvářet soustředěný tlak na soupeřovu branku
56
Důležité Domácí Toda centroval před tureckou branku, míč v nebezpečné skrumáži odvracel obránce Alpay
52
Důležité Turecký brankář Rüstü měl co dělat s tečovanou střelou H. Nakaty
52
Bulent je zpátky ve hře
50
Hra je přerušena kvůli ošetřování tureckého hráče Bulenta, ten je nakonec odnesen na nosítkách
46
Střídání Střídání: Japonsko: ze hřiště odešel Santos Alex, nahradil ho Takajuki Suzuki.
46
Střídání Střídání: Japonsko: ze hřiště odešel Džuniči Inamoto, nahradil ho Daisuke Ichikawa.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Japonsko - Turecko
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1.
45
Karty Žlutou kartu dostal Kazujoki Toda (Japonsko)
43
Karty Žlutou kartu dostal Ergün Penbe (Turecko)
30
Před tureckou branku nebezpečně centroval H. Nakata, brankář Rüstü zachránil před nabíhajícím Alexem Santosem
26
Z voleje nebezpečně střílel z osmnácti metrů turecký Sas, míč šel nedaleko domácí branky
24
Turci hrají po vedoucím gólu sebevědomě, naopak na domácích fotbalistech je zřetelná nervozita a často chybují
21
Karty Žlutou kartu dostal Özalan Alpay (Turecko)
21
Důležité Útočnou akci domácích zakončoval střelou z těžkého úhlu Alex Santos, turecký brankář míč kryl
17
Vysoký centr domácího Alexe Santose skončil na horní síti turecké branky
15
Důležité Proniknuvšímu Nišizawovi v poslední chvíli ukopl míč Hakan Ünsal
12
Důležité Domácí tým na předchozí chybu doplatil, po rohovém kopu Erguna turecký záložník Davala hlavou otevřel skóre zápasu
5
Důležité Proniknuvšímu domácímu Alexu Santosovi sebral míč pohotovým vyběhnutím turecký brankář Rüstü
5
Hraje se za vytrvalého deště, obě mužstva začala aktivně
2
Důležité Do japonské šestnáctky až před brankáře pronikl Basturk, gólman mu míč v posledním okamžiku sebral