Online reportáž

90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 0:2.
90
Důležité Po úniku a centru Jonese měl na kopačce gól Donovan, ale z pěti metrů mexickou branku přestřelil
90
Střídání Střídání: USA: ze hřiště odešel Pablo Mastroeni, nahradil ho Carlos Llamosa.

o hráči
46. min Mercado o hráči
o hráči
28. min Hernández o hráči
Arellano
o hráči
8 Aspe
Torrado
o hráči
78. min Aspe o hráči

o hráči
90. min Llamosa o hráči
o hráči
59. min Steward o hráči
13 Jones
McBride
o hráči
79. min Jones o hráči

Rozhodčí: Perreira - Ferreira, Bereuter
Počet diváků: 36 380 (86 % z kapacity 42 391)

90
Počet diváků 36 380 (86 % z kapacity 42 391)
90
Rozhodčí nastavuje pět minut
88
Karty Červenou kartu dostal Rafael Marquéz (Mexiko) a musí opustit hřiště.
87
Američané dohrávají v poklidu, Mexičané jako by už rezignovali
84
Karty Žlutou kartu dostal Salvador Carmona (Mexiko)
83
Karty Žlutou kartu dostal Brad Friedel (USA)
79
Střídání Střídání: USA: ze hřiště odešel Brian McBride, nahradil ho Cobi Jones.
78
Střídání Střídání: Mexiko: ze hřiště odešel Gerardo Torrado, nahradil ho Alberto García Aspe.
76
Z dálky střílel metr vedle americký kapitán Reyna
73
Důležité Střelou z třiceti metrů málem amerického brankáře překvapil Carmona, Friedel míč vyrazil na roh
71
Důležité Po přetaženém rohovém kopu trefil Stewart z těžkého úhlu tyč
71
70
Po Blancově centru z přímého kopu hlavičkoval nad americkou branku Márquez
67
Karty Žlutou kartu dostal Luis Hernández (Mexiko)
65
Důležité Po Lewisově centru z levého křídla se nádherně prosadil tvrdou hlavičkou zblízka Donovan
65
Důležité Góly Landon Donovan (USA) vstřelil gól. Mexiko - USA 0:2
62
Důležité Mexičan Luna z přímého kopu jen těsně minul horní roh americké branky
59
Střídání Střídání: USA: ze hřiště odešel Josh Wolff, nahradil ho Earnie Steward.
57
Z protiútoku se dostal ke střele z osmnácti metrů Reyna, ale mexický brankář Pérez byl na místě
55
Hernández se dostával do šance, ale míč mu v posledním okamžiku ukopl Berhalter
53
Karty Žlutou kartu dostal Greg Berhalter (USA)
52
Důležité Luna střílel z přímého kopu, Friedel míč konečky prstů vytáhl na břevno a na roh
51
Karty Žlutou kartu dostal Josh Wolff (USA)
48
Důležité Americký brankář Friedel bravurně zneškodnil nebezpečnou střelu Arellana
47
Karty Žlutou kartu dostal Pablo Mastroeni (USA)
46
Střídání Střídání: Mexiko: ze hřiště odešel Manuel Vidrio, nahradil ho Sigifredo Mercado.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Mexiko - USA
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1.
45
Pope před vlastní brankou v posledním zlomku vteřiny ukopl míč před nabíhajícím mexickým útočníkem Hernándezem
44
V těchto chvíle se hraje většinou ve středu pole
41
Obraz hry se stále nemění, Mexičané mají míč pod kontrolou častěji, ale bez efektu
38
Důležité Obrovská šance Američanů, k míči se dostal Wolf a jeho tvrdou střelu brankář Pérez vyrazil nohama na roh
37
Karty Žlutou kartu dostal Manuel Vidrio (Mexiko)
35
Důležité První branková šance Mexika, po brankářem vyraženém míči střílel Blanco z deseti metrů, Friedel akrobatickým zákrokem míč opět vyrazil
34
Průnik střídajícího Hernándeze americká obrana zastavila
31
Mexičané nevyužili výhody přímého kopu, navíc se začínají chytat do soupeřovy ofsajdové pasti
28
Střídání Střídání: Mexiko: ze hřiště odešel Ramón Moráles, nahradil ho Luis Hernández.
26
Karty Žlutou kartu dostal Eddie Pope (USA)
26
Důležité Tvrdou střelu z osmnácti metrů vyslal na americkou branku Blanco, Friedel míč robinsonádou vyrazil
24
Mexičané si s celoplošnou zónovou obranou Američanů nevědí rady
21
Obraz hry se nemění, aktivita Mexičanů končí na dobře organizované americké defenzivě