Utkání bude řídit Guezzaz s asistenty Tomusangem (Uganda) a Bereuterem (Rakousko)

1

Začal první poločas utkání Španělsko - Slovinsko

15

První velikou šanci měli už ve třetí minutě Slovinci, ale Pavlinovu střelu po rohovém kopu vyrazil brankář Casillas. Teprve potom se hra přestěhovala na polovinu slovinského týmu, ale vážnou šanci si Španělé ještě nevytvořili.

30

Mírná územní převaha není Španělům nic platná. Ve druhé čtvrthodině měli dva nebezpečné přímé kopy, ale nic víc. Blíž ke gólu měl soupeř, Zahovič z rychlého protiútoku pálil na brankáře Cassillase. Střely na brnku 2:0 pro Slovinsko.

36

Žlutou kartu dostal Juan Carlos Valerón (Španělsko)

44

Gonzáles Blanco Raúl (Španělsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 1:0

44

V závěru poločasu Španělé konečně zúročili převahu. Luis Enrique se probil před branku, nahrál Raúlovi, který oklamal Milinoviče a mezi jeho nohama poslal míč do branky.

45

Žlutou kartu dostal Amir Karič (Slovinsko)

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Španělsko - Slovinsko

57

Střídání Slovinsko: ze hřiště odešel Milan Osterc, nahradil ho Segastian Cimirotič

60

Ve druhé půli jsou zatím lepší Španělé, ale k vážnější šanci se nedostali.

63

Střídání Slovinsko: ze hřiště odešel Zlatko Zahovič, nahradil ho Milenko Ačimovič

65

Žlutou kartu dostal Segastian Cimirotič (Slovinsko)

67

Střídání Španělsko: ze hřiště odešel Diego Tristán, nahradil ho Fernando Morientes

74

Střídání Španělsko: ze hřiště odešel Martínez Luis Enrique, nahradil ho Iván Helguera

75

Juan Carlos Valerón (Španělsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 2:0

75

Ve střední části druhého poločasu posílili Slovinci útok a začali otevírat hru. Vytvořili si několik šancí, ale nebezpečnější bylo Španělsko. Druhý gól připravil De Pedro přesným centrem na nabíhajícího Valeróna, který snadno dopravil míč do sítě.

77

Střídání Slovinsko: ze hřiště odešel Dzoni Novak, nahradil ho Saša Gajser

82

Segastian Cimirotič (Slovinsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 2:1

82

Slovinští útočníci se narážečkou dokázali uvolnit a Cimirotič přesně mířenou střelou snížil.

82

Střídání Španělsko: ze hřiště odešel Garcia Juanfran, nahradil ho Enrique Fernandez Romero

87

Španělsko bude kopat penaltu

88

Fernando Hierro (Španělsko) proměnil pokutový kop. Španělsko - Slovinsko 3:1

88

Faul Gajser na Morientese, ke kterému došlo na hranici pokutového území, dal Španělům šanci potvrdit vítězství. Heiro toho využil a z penalty zvýšil na 3:1.