Čtvrtek 5. prosince 2019, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Online reportáž

Utkání bude řídit Guezzaz s asistenty Tomusangem (Uganda) a Bereuterem (Rakousko)
1
Začal první poločas utkání Španělsko - Slovinsko
15
První velikou šanci měli už ve třetí minutě Slovinci, ale Pavlinovu střelu po rohovém kopu vyrazil brankář Casillas. Teprve potom se hra přestěhovala na polovinu slovinského týmu, ale vážnou šanci si Španělé ještě nevytvořili.
30
Mírná územní převaha není Španělům nic platná. Ve druhé čtvrthodině měli dva nebezpečné přímé kopy, ale nic víc. Blíž ke gólu měl soupeř, Zahovič z rychlého protiútoku pálil na brankáře Cassillase. Střely na brnku 2:0 pro Slovinsko.
36
Karty Žlutou kartu dostal Juan Carlos Valerón (Španělsko)
44
Góly Gonzáles Blanco Raúl (Španělsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 1:0
44
Důležité V závěru poločasu Španělé konečně zúročili převahu. Luis Enrique se probil před branku, nahrál Raúlovi, který oklamal Milinoviče a mezi jeho nohama poslal míč do branky.
45
Karty Žlutou kartu dostal Amir Karič (Slovinsko)
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Španělsko - Slovinsko
57
Střídání Střídání: Slovinsko: ze hřiště odešel Milan Osterc, nahradil ho Segastian Cimirotič.
60
Ve druhé půli jsou zatím lepší Španělé, ale k vážnější šanci se nedostali.
63
Střídání Střídání: Slovinsko: ze hřiště odešel Zlatko Zahovič, nahradil ho Milenko Ačimovič.
65
Karty Žlutou kartu dostal Segastian Cimirotič (Slovinsko)
67
Střídání Střídání: Španělsko: ze hřiště odešel Diego Tristán, nahradil ho Fernando Morientes.
74
Střídání Střídání: Španělsko: ze hřiště odešel Martínez Luis Enrique, nahradil ho Iván Helguera.
75
Góly Juan Carlos Valerón (Španělsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 2:0
75
Důležité Ve střední části druhého poločasu posílili Slovinci útok a začali otevírat hru. Vytvořili si několik šancí, ale nebezpečnější bylo Španělsko. Druhý gól připravil De Pedro přesným centrem na nabíhajícího Valeróna, který snadno dopravil míč do sítě.
77
Střídání Střídání: Slovinsko: ze hřiště odešel Dzoni Novak, nahradil ho Saša Gajser.
82
Góly Segastian Cimirotič (Slovinsko) vstřelil gól. Španělsko - Slovinsko 2:1
82
Slovinští útočníci se narážečkou dokázali uvolnit a Cimirotič přesně mířenou střelou snížil.
82
Střídání Střídání: Španělsko: ze hřiště odešel Garcia Juanfran, nahradil ho Enrique Fernandez Romero.
87
Důležité Španělsko bude kopat penaltu
88
Góly Fernando Hierro (Španělsko) proměnil pokutový kop. Španělsko - Slovinsko 3:1
88
Důležité Faul Gajser na Morientese, ke kterému došlo na hranici pokutového území, dal Španělům šanci potvrdit vítězství. Heiro toho využil a z penalty zvýšil na 3:1.