1
Začal první poločas utkání Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam
12
Paul Bosvelt (Feyenoord Rotterdam) vstřelil gól. Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam 0:1
12
Spartak začal ofenzivně, ale hned z první vážnější akce soupeře inkasoval. Po chybě obránce Mitrevského se z hranice pokutového území trefil Paul Bosvelt.
23
Hosté mohli zvýšit na 2:0, na brankáře Kabanova se řítili Kalou a Tomasson. Mladíka v ruské brance zachránila nepodařená střela Kaloua, se kterou si snadno poradil.
27
Ofenzíva Spartaku doplácí na nepřesné zakončení, už pět střel mířilo mimo branku, ty největší šance spálili Robson a Besčastnych.
32
Střídání: Spartak Moskva: ze hřiště odešel Jerry Christian Tchuisse, nahradil ho Dimitrij Ananko.
40
Spartak měl už celou řadu šancí na vyrovnání, ale nedokázal je proměnit.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1.
45
Počet diváků 19 000
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam
50
Domácí pokračují v ofenzívě, v úvodních minutách kopali rychle po sobě dva rohy, střely však stále končí vedle holandské branky.
53
Spartak stupňuje tlak, brankář Zoetebier kryl dvě nebezpečné střely Brazilce v ruských službách Robsona.
59
Jon Dahl Tomasson (Feyenoord Rotterdam) vstřelil gól. Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam 0:2
59
V době největšího tlaku Spartak přidal Tomasson druhou branku utkání. Do brejkové akce jej poslal spoluhráč van Hooijdonk, dánský kanonýr nastřelil ruského gólmana, ale z dorážky už byl úspěšnější.
62
Luiz Pereira Silva Robson (Spartak Moskva) vstřelil gól. Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam 1:2
62
Domácí tým se dokázal rychle vrátit do hry, po akci Besčastnycha zblízka dorážel Robson.
67
Střídání: Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odešel Jean Paul van Gastel, nahradil ho Jan de Visser.
69
d d (Spartak Moskva) vstřelil gól. Spartak Moskva - Feyenoord Rotterdam 2:2
69
Po přímém kopu moskevského náhradníka Ananka přestali hosté hrát a reklamovali ofsajd. Besčastnych toho využil a vyrovnal.
71
Střídání: Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odešel Bonaventure Kalou, nahradil ho Pieter Collen.
83
Oba týmy se snaží strhnout vítězství na svoji stranu. Blíž k tomu mají Rusové, ale brankář Zoetebier drží Feyenoord nad vodou.
84
Žlutou kartu dostal Tomasz Rzasa (Feyenoord Rotterdam)
90
Žlutou kartu dostal Jon Dahl Tomasson (Feyenoord Rotterdam)
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 2:2.

Tchuisse
32. min Ananko o hráči

van Gastel
67. min de Visser o hráči
17 Paauwe
Paauwe
7 Kalou
Kalou
71. min Collen o hráči