Střely na branku: 6:8; Střely mimo: 4:4; Rohové kopy: 7:6
Počet diváků: 3 636 (20 % z kapacity 18 221)

Online reportáž

1
Začal první poločas utkání Teplice - Žižkov
2
Po přímém kopu žižkovského Straceného hlavičkoval nový muž v útoku hostí Oravec metr vedle teplické branky
4
Teplický kapitán Horváth, posila z Galatasaray Istanbul, zahrával první rohový kop domácích, hostující obrana míč odvrátila do bezpečí
8
Do teplické šestnáctky se probíjel Sabou, ale nakonec o míč přišel
10
Karty Žlutou kartu dostal Štěpán Vachoušek (Teplice)
10
Vachoušek dostal kartu za hrubý faul na Mlejnského; ve skluzu trefil kotník unikajícího protihráče, Mlejnský je ošetřován mimo hrací plochu
13
Po Horváthově rohu hlavičkoval teplický Divecký vedle
14
Střídání Střídání: Žižkov: ze hřiště odešel Antonín Mlejnský, nahradil ho Jan Buryán.
15
Góly Radek Divecký (Teplice) vstřelil gól. Teplice - Žižkov 1:0
15
Horváth z 16 metrů pravačkou pohotově přehazoval žižkovského brankáře Pižanowského, ten míč vytlačil jen na břevno a dobíhající Divecký zblízka pohodlně skóroval
19
Hostující Stracený se neprosadil střelou z přímého kopu, míč skončil vedle
22
Hosté jsou o poznání aktivnější, častěji se hraje na polovině domácích
25
Nepříjemná přízemní střela žižkovského Pikla šla přímo na brankáře Poštulku, ten míč kryl
26
Karty Žlutou kartu dostal Michal Šmarda (Žižkov)
26
Šmarda dostal kartu za faul na Kukola
31
Góly Tomáš Oravec (Žižkov) vstřelil gól. Teplice - Žižkov 1:1
31
Po nádherném uvolnění Straceným si míč znamenitě zpracoval Oravec, prosadil se v souboji s teplickým Lengyelem a křížnou přízemní střelou vyrovnal
40
Hosté zahrávali dva rohové kopy za sebou, ale bez efektu
42
Góly Michal Šmarda (Žižkov) vstřelil gól. Teplice - Žižkov 1:2
42
Domácí Kukol odhlavičkoval před Pospíšilem, ale Šmarda střelou bez přípravy vsítil druhý gól hostí
45
Karty Žlutou kartu dostal Luděk Stracený (Žižkov)
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:2.
45
Žižkovský tým vede zaslouženě, jeho hra byl v prvním poločase sebevědomější, přesnější a agresivnější
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Teplice - Žižkov
46
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Dušan Tesařík, nahradil ho Miroslav Jirka.
46
Žižkovský gólman Pižanowski špatně odkopl, míče se zmocnil Horváth, ale jeho střela bez přípravy šla nad branku
48
Žižkovský brankář Pižanowski vyhrál vzdušný souboj s dotírajícím Lengyelem
50
Karty Žlutou kartu dostal Michal Ščasný (Žižkov)
50
Ščasný dostal kartu za zbytečný faul na Vachouška
51
Karty Žlutou kartu dostal Zdenko Frťala (Teplice)
51
Frťala viděl kartu za protesty
55
Teplice začaly druhý poločas náporem, Žižkovští se úporně brání i za cenu bezhlavých odpoků
57
Po Horváthově centru z přímého kopu hlavičkoval Divecký, brankář Pižanowski míč ekvilibristicky vytáhl nad břevno
57
Počet diváků 3 636 (20 % z kapacity 18 221)
65
Střídání Střídání: Žižkov: ze hřiště odešel Michal Pospíšil, nahradil ho Kennedy Chihuri.
68
Góly Kennedy Chihuri (Žižkov) vstřelil gól. Teplice - Žižkov 1:3
68
Teplický brankář Poštulka špatně odkopával před dobíhajícím Chihurim, trefil ho do prsou a žižkovský hráč po necelých třech minutách na hřišti bez problémů zvýšil vedení hostí na 3:1
73
Vachoušek podstřelil pozdě vyběhnuvšího Pižanowského, ale míč se od tyče odrazil do brankářovy náruče
74
Po centru Vachouška přestřelil žižkovskou branku z pěti metrů Divecký
77
Chihuriho nádhernou dělovku z třiceti metrů vyrazil Poštulka nad břevno
77
Střídání Střídání: Teplice: ze hřiště odešel Vladimír Leitner, nahradil ho Pavol Piatka.
85
Střídání Střídání: Žižkov: ze hřiště odešel Tomáš Oravec, nahradil ho Miroslav Šebesta.
86
Hosté hrají chytře a nedovolují domácím vyvinout záverečný tlak
90
Rozhodčí Beneš nastavuje dvě minuty
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 1:3.

o hráči
77. min Piatka o hráči
o hráči
46. min Jirka o hráči

o hráči
14. min Buryán o hráči
o hráči
65. min Chihuri o hráči
9 Oravec
Oravec
o hráči
85. min Šebesta o hráči

Rozhodčí: Beneš - Amler, Hojsík