1

Začal první poločas utkání Žižkov - Slavia

10

Utkání má vyrovnaný průběh, hraje se v rychlém tempu, obě mužstva se snaží o kombinační hru.

11

Do první šance se dostal Zelenka. Slávistický útočník sice udělal kličku gólmanovi Pižanowskému, ale brankář jeho následnou střelu z úhlu vyrazil na roh.

20

Ve druhé desetiminutovce si mírnou převahu vytvořila Slavia, hraje se především na polovině Žižkova. Největším nebezpečím pro obranu Viktorie je pohyblivý a důrazný útočník Zelenka.

FK Viktoria ŽižkovŽižkov(4-4-2)

Pižanowski
46. min Kučera o hráči
18 Zakopal
Zakopal
Mlejnský
65. min Valkoun o hráči
20 Hunal
Hunal
Mikulík
Stracený
3 Frank
Frank
46. min Holota o hráči
11 Sabou
Sabou
Šmarda
Sechovec
46. min Janoušek o hráči
Pospíšil
75. min Šimerda o hráči

Skála
46. min Šuškavčevič o hráči
7 Ulich
Ulich
8 Král
Král
29 Kuchař
Kuchař
46. min Vladyka o hráči
Sedláček
46. min Tchuř o hráči
Zelenka
46. min Kuka o hráči
T. Došek
46. min Švancara o hráči

Rozhodčí: -

30

V končící půlhodině Viktoria hru vyrovnala, pokračují neústupné osobní souboje, hraje se s velkým nasazením ale bez šancí.

31

Po rychlém protiútoku Žižkova centroval Mikulík na Straceného, který míč jen tečoval těsně nad břevno Černého brány.

33

Žlutou kartu dostal Jiří Skála (Slavia)

40

Utkání sleduje zhruba 300 diváků. Hraje se stále ve středu hřiště.

41

Zápas řídí sudí Filípek, čerstvě vyškrtnutý z listiny rozhodčích pro první a druhou ligu.

45

Tomáš Došek (Slavia) vstřelil gól. Žižkov - Slavia 0:1

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1

45

Po chybě obránce Mlejnského překonal Došek gólmana Žižkova Pižanowského přízemní střelou z úhlu do vzdálenějšího rohu branky.

47

Střela střídajícího Janouška o dva metry minul slávistickou branku.

50

Přízemní centr žižkovského Straceného před bránu se skluzem snažil usměrnit Janoušek, na míč ale nedosáhl.

57

Slávista Kuka spálil stoprocentní gólovou šanci. Z hranice šestnáctky nejprve tvrdě vypálil Ulich, gólman Kučera jeho střelu vyrazil vedle sebe a dobíhající Kuka ze sedmi metrů přestřelil zcela prázdnou bránu!

60

Po hodině hry si Slavia udržuje mírnou převahu v ofenzivě.

61

Žlutou kartu dostal Petr Holota (Žižkov)

64

Bez přípravy nádherně vystřelil slávista Vladyka a jen těsně minul branku.

65

Střídání Žižkov: ze hřiště odešel Antonín Mlejnský, nahradil ho Karel Valkoun

70

Slavia je po celou druhou půli lepší, postupně svůj tlak stupňuje, ale do šancí se nedostává.

75

Viktoria se vymanila z tlaku Slavie a dostala se k soupeřově brance. Pospíšil, který hlavou tečoval centr z prava, jen tešně minul tyč.

75

Střídání Žižkov: ze hřiště odešel Michal Pospíšil, nahradil ho Michal Šimerda

76

Žižkov znova zahrozil: Valkounova dělovka šla opět jen těsně mimo branku.

81

Slávista Ulich zakončil hezký průnik nepřesně - pokazil finální přihrávku.

89

Valkoun znova vyslal tvrdou střelu na slávistickou bránu a opět jen těsně minul.