V druhé lize už je o všem podstatném rozhodnuto. Jediným postupujícím mezi elitu se už minulý týden stal Hradec Králové a soutěž naopak jistě opustí poslední Vyšehrad. Předposlední Blansko sice ještě může skončit mimo sestupové příčky, ale klub už dříve oznámil, že se druhé ligy z finančních důvodů pro příští sezonu vzdá.
54. Weber
11. Koudelka
83. Zlatohlávek
Adamuška – Omasta, Bedecs (C) (46. Stáňa), Gáč, Foltyn – Hýbl, Weber, Habusta – Celba (46. Janoščín), Cienciala (70. Javůrek), Nieslanik (54. Attah).
Mucha – Šmehyl, Bialek, Sus (C), Zapletal (70. Kopřiva) – Schuster, Omale – Jurásek (56. Zlatohlávek), Koudelka, Matoušek (56. Stříž) – Píchal (90+1. Spáčil).
Pastornický – R. Vaněk I., Janoščín, Bolf, Javůrek, Attah, Stáňa.
Bárta – Bala, Kopřiva, Zlatohlávek, Stříž, Spáčil, Straňák.
88. Foltyn, 90. Bedecs
28. Sus, 34. Píchal, 85. Zlatohlávek, 86. Mucha, 90+3. Spáčil
77. Habusta
Rozhodčí: Vojkovský – Novák, Slavíček.
Počet diváků: 200
89. Kepl
5. Kříž
Chmiel – Sedlo (68. Černín), Aggoun, Helebrand, Klusák – R. Buchta (C) (79. Feik) – Kopičár, Vasiljev (46. Kepl) – Bartolomeu (46. Ngoma), Žák, Lhotecký (46. Ilko).
Otáhal – D. Procházka (75. Vaněk), Egert, Stropek, Žilák – Alexandr – Drobílek (C), Kříž (85. Králíček), Suchan (75. Hampl) – Vojta (69. Vejvar), Jakab (69. Zaradny).
Halouska – Kepl, Ilko, Feik, Černín, Sukup, Ngoma.
Ordelt – Králíček, Vejvar, Hampl, Vaněk, Zaradny, Schneider.
52. R. Buchta, 58. Aggoun, 90+1. Kopičár, 90+1. Ilko
50. Stropek, 90+3. Vejvar
Rozhodčí: Adámková – Mojžíš, Matoušek
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec Králové | 23 | 17 | 4 | 2 | 47:18 | 55 |
2. | Líšeň | 23 | 12 | 9 | 2 | 40:22 | 45 |
3. | Prostějov | 24 | 12 | 6 | 6 | 39:33 | 42 |
4. | Žižkov | 24 | 11 | 3 | 10 | 35:35 | 36 |
5. | Ústí nad Labem | 23 | 10 | 5 | 8 | 22:28 | 35 |
6. | Vlašim | 23 | 9 | 6 | 8 | 35:30 | 33 |
7. | Dukla Praha | 23 | 8 | 7 | 8 | 32:27 | 31 |
8. | Chrudim | 23 | 9 | 4 | 10 | 29:27 | 31 |
9. | Jihlava | 24 | 8 | 7 | 9 | 39:41 | 31 |
10. | Třinec | 24 | 8 | 5 | 11 | 29:32 | 29 |
11. | Varnsdorf | 23 | 6 | 10 | 7 | 19:25 | 28 |
12. | Táborsko | 23 | 6 | 7 | 10 | 22:25 | 25 |
13. | Blansko | 24 | 6 | 6 | 12 | 28:31 | 24 |
14. | Vyšehrad | 24 | 1 | 3 | 20 | 13:55 | 6 |