Liga mistrů 2010/2011
26.,27. dubna a 3.,4. května
Osmifinále (15./16. února, 22./23. února - 8./9. března, 15./16. března)
AS Řím | Šachtar Doněck | 2:3 | 0:3 |
AC Milán | Tottenham Hotspur | 0:1 | 0:0 |
Valencie | Schalke | 1:1 | 1:3 |
Inter Milán | Bayern Mnichov | 0:1 | 3:2 |
FC Kodaň | Chelsea | 0:2 | 0:0 |
Arsenal | Barcelona | 2:1 | 1:3 |
Lyon | Real Madrid | 1:1 | 0:3 |
Marseille | Manchester United | 0:0 | 1:2 |
Základní skupiny
skupina A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Tottenham | 6 | 3 | 2 | 1 | 18:11 | 11 |
2. | Inter Milán | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:11 | 10 |
3. | Twente Enschede | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | 6 |
4. | Werder Brémy | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | 5 |
skupina B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Schalke | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2. | Olympique Lyon | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
3. | Benfica | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 6 |
4. | Hapoel Tel Aviv | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
skupina C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Manchester United | 6 | 4 | 2 | 0 | 7:1 | 14 |
2. | Valencie | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:4 | 11 |
3. | Glasgow Rangers | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:6 | 6 |
4. | Bursaspor | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | 1 |
skupina D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Barcelona | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 14 |
2. | FC Kodaň | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:5 | 10 |
3. | Rubin Kazaň | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:4 | 6 |
4. | Panathinaikos | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:13 | 2 |
skupina E | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bayern | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 |
2. | AS Řím | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:11 | 10 |
3. | Basilej | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | 6 |
4. | Kluž | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | 4 |
skupina F | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Chelsea | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 15 |
2. | Marseille | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:3 | 12 |
3. | Spartak Moskva | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:10 | 9 |
4. | Žilina | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:19 | 0 |
skupina G | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Real Madrid | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:2 | 16 |
2. | AC Milán | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
3. | Ajax | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | 7 |
4. | Auxerre | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:12 | 3 |
skupina H | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Šachtar Doněck | 6 | 5 | 0 | 1 | 12:6 | 15 |
2. | Arsenal | 6 | 4 | 0 | 2 | 18:7 | 12 |
3. | Braga | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:11 | 9 |
4. | Partizan Bělehrad | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:13 | 0 |
4. předkolo (17./18. srpna a 24./25. srpna)
mistrovská skupina
Sparta | Žilina | 0:2 | 0:1 |
Salcburk | Hapoel Tel Aviv | 2:3 | 1:1 |
Trondheim | FC Kodaň | 2:1 | 0:1 |
Basilej | Šeriff Tiraspol | 1:0 | 3:0 |
Partizan Bělehrad | Anderlecht | 2:2 | 2:2,3:2 pen. |
skupina týmů z dalších míst
Yong Boys Bern | Tottenham | 3:2 | 0:4 |
Braga | Sevilla | 1:0 | 4:3 |
Brémy | Samdoria | 3:1 | 2:3P |
Petrohrad | Auxerre | 1:0 | 0:2 |
Dynamo Kyjev | Ajax | 1:1 | 1:2 |
3. předkolo (27./28. července, 3./4. srpna)
mistrovská skupina
Sparta | Lech Poznaň | 1:0 | 1:0 |
Aktobe | Hapoel Tel Aviv | 1:0 | 1:3 |
Šeriff Tiraspol | Záhřeb | 1:1 | 1:1, 6:5 pen. |
Loveč | Žilina | 1:1 | 1:3 |
Debrecín | Basilej | 0:2 | 1:3 |
AIK Stockholm | Rosenborg | 0:1 | 0:3 |
Partizan Bělehrad | HJK Helsinki | 3:0 | 2:1 |
Borisov | Kodaň | 0:0 | 2:3 |
The New Saints (Wales) | Anderlecht | 1:3 | 0:3 |
Omonia Nikósie | Salcburg | 1:1 | 1:4 |
skupina týmů z dalších míst
Ajax Amsterdam | PAOK | 1:1 | 3:3 |
Dynamo Kyjev | Gent | 3:0 | 3:1 |
Young Boys | Fenerbahce | 2:2 | 1:0 |
Braga | Celtic | 3:0 | 1:2 |
Urziceni | Zenit Petrohrad | 0:0 | 0:1 |
2. předkolo: (13. a 14. července - 20. a 21. července)
Liepaja (Lot.) | Sparta | 0:3 | 0:2 |
Aktobe (Kaz.). | Rustavi (Gruz.), | 2:0 | 1:1 |
Levadia Tallinn | Debrecín | 1:1 | 2:3 |
Partizan Bělehrad | Pjunik Jerevan | 3:1 | 1:0 |
Inter Baku | Lech Poznaň | 0:1 | 1:0, 8:9 pen. |
Záhřeb | Koper (Slovin.) | 5:1 | 0:3 |
Loveč | Rudar (Č. Hora) | 1:0 | 4:0 |
Birkirkara | Žilina | 1:0 | 0:3 |
Tiraspol | Dinamo Tirana | 3:1 | 0:1 |
Hapoel Tel Aviv | Željezničar Sarajevo | 5:0 | 1:0 |
Omonia Nikósie | Renova (Mak.) | 3:0 | 2:0 |
Salcburk | HB Tórshavn | 5:0 | 0:1 |
Bohemians Dublin | The New Saints (Wales) | 1:0 | 0:4 |
Borisov | Hafnarfjördur (Isl.) | 5:1 | 1:0 |
AIK Stockholm | Jeunesse Esch (Luc.) | 1:0 | 0:0 |
Linfield Belfast | Trondheim | 0:0 | 0:2 |
HJK Helsinky | Panavežys (Litva) | 0:1 | 2:0P |
1. předkolo (29. a 30. června - 6. a 7. července)
Tre Fiori (San Marino) | Rudar Pljevlja (Č. Hora) | 0:3 | 1:4 |
Santa Coloma (Andorra) | Birkirkara (Malta) | 0:3 | 3:4 |
Historie Ligy mistrů
Přehled finálových zápasů
(klikněte na letopočet pro výsledky celého ročníku a na výsledek pro podrobnou zprávu z finálového zápasu)
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.