MOL Cup 2020/2021
Finále , 12. května |
Plzeň |
Slavia |
0:1 |
Semifinále, 28, dubna |
Plzeň |
Teplice |
1:0 |
Sparta |
Slavia |
0:3 |
čtvrtfinále, 7. .dubna |
Sparta
|
Jablonec |
4:1 |
Sigma Olomouc |
Slavia Praha |
0:3 |
Teplice |
Mladá Boleslav |
2:1 |
Viktoria Plzeň |
Slovan Liberec |
1:0 |
OSMIFINÁLE, 3. března |
Vlašim |
Jablonec |
2:3 |
Teplice |
Brno |
2:0 |
Liberec |
České Budějovice |
1:0 |
Mladá Boleslav |
Slovácko |
4:2P |
Sparta Praha |
Baník Ostrava |
1:0 |
Bohemians Praha |
Sigma Olomouc |
0:2 |
Viktoria Plzeň |
Hradec Králové |
3:1 |
Slavia Praha |
Slavia Karlovy Vary |
10:3 |
3. kolo |
Chlumec nad Cidlinou |
Teplice |
1:3 |
Karlovy Vary |
Opava |
3:0 |
Ústí nad Orlicí |
České Budějovice |
0:3 |
Olomouc |
Domažlice |
3:1 |
Plzeň |
Přepeře |
7:0 |
Slovácko |
Prostějov |
6:0 |
Sparta |
Blansko |
2:0 |
Brno |
Jihlava |
1:0 |
Liberec |
Žižkov |
3:1 po prodl. |
Karviná |
Vlašim |
1:3 |
Ostrava |
Třinec |
2:0 |
Jablonec |
Líšeň |
3:0 kontumačně |
Slavia |
Dukla |
4:1 |
Chrudim |
Mladá Boleslav |
1:1, na pen. 6:7 |
Taborsko |
Bohemians 1905 |
0:3 |
Hradec Králové |
Příbram |
2:1 |
2. kolo |
Povltavská FA |
Táborsko |
0:3 kontumačně |
Domažlice |
Ústí nad Labem |
2:0 |
Srbice |
Vlašim |
0:3 kontumačně |
Motorlet Praha |
Chrudim |
0:3 kontumačně |
Velvary |
Bohemians Praha 1905 |
0:2 |
Most-Souš |
České Budějovice |
0:3, kontumačně |
Benešov |
Teplice |
0:3 kontumačně |
Kolín |
Žižkov |
0:3 kontumačně |
Vltavín |
Příbram |
0:3 kontumačně |
Hostouň |
Mladá Boleslav |
0:1 |
Karlovy Vary |
Vyšehrad |
3:0 kontumačně |
Aritma Praha |
Dukla Praha |
0:3 kontumačně |
Březová |
Hradec Králové |
0:3 kontumačně
|
Vysoké Mýto |
Přepeře |
1:2 |
Český Brod |
Chlumec nad Cidlinou |
0:3 kontumačně |
Vrchovina |
Jihlava |
1:2 |
Frýdek-Místek |
Blansko |
1:2 |
Velké Meziříčí |
Prostějov |
0:3 kontumačně |
Ústí nad Orlicí |
Zlín |
1:0 |
Kroměříž |
Opava |
0:3 kontumačně |
Petřkovice |
Olomouc |
0:3 kontumačně |
Hlubina |
Karviná |
0:6 |
Znojmo |
Líšeň |
0:3 kontumačně |
Hlučín |
Třinec |
0:3 kontumačně |
Rosice |
Brno |
0:3 kontumačně |
Frenštát pod Radhoštěm |
Ostrava |
0:4 |
Vyškov |
Slovácko |
0:3 kontumačně |
1. kolo |
Frenštát |
Dolní Benešov |
2:0 |
HFK Olomouc |
Rosice |
0:2 |
Soběslav |
Táborsko |
1:4 |
Kosmonosy |
Aritma |
1:1, na pen 0:3 |
Letohrad |
Chrudim |
0:2 |
Dvůr Králové |
Ústí nad Orlicí |
0:3 |
Motorlet Praha |
Meteor Praha |
1:0 |
Libiš |
Loko Vltavín Praha |
0:6 |
Libčany |
Chlumec nad Cidlinou |
0:7 |
Brandýs n/L |
Domažlice |
2:4 |
Slaný |
Hostuoň |
1:2P |
Kladno |
Benešov |
5:6 |
Kolín |
Pardubice |
1:1, na pen. 4:3 |
Mariánské Lázně |
Karlovy Vary |
0:6 |
Chomutov |
Povltavský akademie Štěchovice |
1:3 |
Březová |
Zbuzany |
3:2 |
Srbice |
Sokolov |
3:0 |
Souš |
Králův Dvůr |
2:0 |
Velké Hamry |
Vlašim |
0:2 |
Český Brod |
Písek |
1:1, na pen. 5:4 |
Náchod |
Hradec Králové |
0:6 |
Velvary |
Dobříš |
5:1 |
Vysoké Mýto |
Zápy |
4:3P |
Beroun |
Viktoria Žižkov |
0:4 |
Tasovice |
Znojmo |
4:5P |
Sedlčany |
Vyšehrad |
0:6 |
Humpolec |
Vrchovina Žďár n/S |
1:2 |
Lanžhot |
Líšeň |
0:1 |
Nový Jičín |
Petřkovice |
0:3 |
Rýmařov |
Prostějov |
0:3 kontumačně |
Valašské Meziříčí |
Frýdek-Místek |
0:1 |
Slavičín |
Třinec |
0:3 kontumačně |
Hlubina |
Vítkovice |
6:3 |
Stará Říše |
Jihlava |
1:4 |
Ždírec n/D |
Velké Meziříčí |
0:3 kontumačně |
Olešnice u Bouzova |
Uničov |
0:4 |
Skaštice |
Vyškov |
0:6 |
Dětmarovice |
Hlučín |
1:6 |
Strání |
Kroměříž |
1:5 |
Přepeře |
Varnsdorf |
3:1 |
Komárov |
Ústí nad Labem |
1:3 |
Admira Praha |
Dukla Praha |
0:4 |
Hranice |
Blansko |
0:3 kontumačně |
Historie Českého poháru
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2020: Liberec - Sparta 1:2
2019: Ostrava - Slavia 0:2
2018: Slavia - Jablonec 1:3
2017: Zlín - Opava 1:0
2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0