RUSKO
Skupina o 1. až 8. místo, výsledky 37. kola: Kubaň Krasnodar - CSKA Moskva 1:1, Spartak Moskva - Petrohrad 1:2, Kazaň - Machačkala 1:0, Lokomotiv Moskva - Dynamo Moskva 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 37 | 20 | 14 | 3 | 72:32 | 74 |
2. | CSKA Moskva | 37 | 17 | 14 | 6 | 66:40 | 65 |
3. | Lokomotiv Moskva | 37 | 18 | 9 | 10 | 55:36 | 63 |
4. | Spartak Moskva | 37 | 17 | 11 | 9 | 57:40 | 62 |
5. | Dynamo Moskva | 37 | 18 | 8 | 11 | 58:43 | 62 |
6. | Kazaň | 37 | 16 | 13 | 8 | 47:31 | 61 |
7. | Machačkala | 37 | 16 | 11 | 10 | 43:35 | 59 |
8. | Kubaň Krasnodar | 37 | 15 | 10 | 12 | 43:36 | 55 |
Skupina o 9. až 16. místo, výsledek 37. kola: Nalčik - Tomsk 0:2, Nižnij Novgorod - Rostov na Donu 2:0, Samara - FK Krasnodar 1:1, Perm - Groznyj 2:0 (vlastní gól Jiránek).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
9. | FK Krasnodar | 37 | 13 | 10 | 14 | 46:51 | 49 |
10. | Perm | 37 | 11 | 11 | 15 | 30:43 | 44 |
11. | Rostov na Donu | 37 | 11 | 9 | 17 | 38:52 | 42 |
12. | Groznyj | 37 | 11 | 8 | 18 | 35:54 | 41 |
13. | Nižnij Novgorod | 37 | 11 | 4 | 22 | 32:47 | 37 |
14. | Samara | 37 | 8 | 12 | 17 | 25:47 | 36 |
15. | Tomsk | 37 | 6 | 11 | 20 | 23:62 | 29 |
16. | Nalčik | 37 | 6 | 9 | 22 | 30:51 | 27 |
TURECKO
Výsledky 33. kola: Gaziantepspor - Ankaragücü 1:0, Mersin - Karabükspor 0:2, Genclerbirligi - Manisaspor 3:0, Kayserispor - Eskisehirspor 2:2, Sivasspor - Büyüksehir 0:1, Galatasaray - Orduspor 2:0, Antalyaspor - Bursaspor 1:3, Besiktas - Samsunspor 0:1, Trabzonspor - Fenerbahce 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Galatasaray | 33 | 22 | 8 | 3 | 65:24 | 74 |
2. | Fenerbahce | 33 | 19 | 8 | 6 | 59:34 | 65 |
3. | Trabzonspor | 33 | 15 | 10 | 8 | 60:40 | 55 |
4. | Besiktas | 33 | 15 | 9 | 9 | 49:38 | 54 |
5. | Bursaspor | 33 | 13 | 10 | 10 | 44:33 | 49 |
6. | Genclerbirligi | 33 | 13 | 10 | 10 | 49:47 | 49 |
7. | Sivasspor | 33 | 12 | 11 | 10 | 55:53 | 47 |
8. | Eskisehirspor | 33 | 13 | 8 | 12 | 40:41 | 47 |
9. | Büyüksehir | 33 | 13 | 8 | 12 | 47:49 | 47 |
10. | Gaziantepspor | 33 | 12 | 9 | 12 | 38:33 | 45 |
11. | Karabükspor | 33 | 13 | 4 | 16 | 43:55 | 43 |
12. | Mersin | 33 | 12 | 6 | 15 | 34:43 | 42 |
13. | Kayserispor | 33 | 12 | 5 | 16 | 37:39 | 41 |
14. | Orduspor | 33 | 10 | 11 | 12 | 28:34 | 41 |
15. | Antalyaspor | 33 | 10 | 9 | 14 | 32:40 | 39 |
16. | Samsunspor | 33 | 9 | 9 | 15 | 35:45 | 36 |
17. | Manisaspor | 33 | 8 | 8 | 17 | 31:48 | 32 |
18. | Ankaragücü | 33 | 2 | 5 | 26 | 22:72 | 11 |
SKOTSKO
Dva góly záložníka Rudolfa Skácela pomohly Heart of Midlothian k vítězství nad Aberdeenem 3:0. Bývalý český reprezentant si vylepšil bilanci v tomto ročníku na deset branek a je nejlepším střelcem týmu, kterému patří v tabulce šesté místo.
Skácel nejprve v 53. minutě střelou z dvaceti metrů zvýšil na 2:0 a dvě minuty před koncem zápasu zpečetil výhru Hearts dalším zásahem.
Výsledky 32. kolo: Motherwell - Glasgow Rangers 1:2, Dundee United - Dunfermline 3:0, Heart of Midlothian - Aberdeen 3:0 (dva góly Skácel), St. Mirren - Kilmarnock 4:2, Celtic Glasgow - St. Johnstone 2:0, Inverness - Hibernian 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 32 | 25 | 3 | 4 | 66:20 | 78 |
2. | Glasgow Rangers | 32 | 22 | 4 | 6 | 62:24 | 60 |
3. | Motherwell | 32 | 16 | 6 | 10 | 42:37 | 54 |
4. | Dundee United | 32 | 13 | 10 | 9 | 54:40 | 49 |
5. | St. Johnstone | 32 | 14 | 7 | 11 | 42:36 | 49 |
6. | Heart of Midlothian | 32 | 13 | 6 | 13 | 39:31 | 45 |
7. | Kilmarnock | 32 | 8 | 13 | 11 | 36:48 | 37 |
8. | St. Mirren | 32 | 7 | 14 | 11 | 31:43 | 35 |
9. | Aberdeen | 32 | 7 | 12 | 13 | 29:37 | 33 |
10. | Inverness | 32 | 8 | 7 | 17 | 36:54 | 31 |
11. | Hibernian | 32 | 6 | 8 | 18 | 33:61 | 26 |
12. | Dunfermline | 32 | 4 | 8 | 20 | 31:70 | 20 |
Poznámka: Glasgow Rangers přišli o 10 bodů kvůli přechodu pod nucenou správu.
SLOVENSKO
Výsledky 24. kola: Slovan Bratislava - Senica 2:2 (22. vlastní Gorosito, 66. Smetana - 20. Gorosito z pen., 39. Diarrassouba), Košice - Trnava 0:1 (5. Bicák), Prešov - Žilina 1:1 (45. Adam - 82. Deza), Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:2 (30. Kordič z pen. - 26. Laksík, 33. Považanec), Nitra - Zlaté Moravce 1:0 (60. Kolár), Trenčín - Ružomberok 2:1 (22. Depetris, 66. Peltier - 18. Kostelný).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Žilina | 24 | 13 | 8 | 3 | 38:22 | 47 |
2. | Slovan Bratislava | 24 | 13 | 7 | 4 | 37:25 | 46 |
3. | Trnava | 24 | 13 | 6 | 5 | 31:19 | 45 |
4. | Senica | 24 | 11 | 9 | 4 | 32:18 | 42 |
5. | Zlaté Moravce | 24 | 9 | 7 | 8 | 26:27 | 34 |
6. | Ružomberok | 24 | 8 | 8 | 8 | 32:26 | 32 |
7. | Trenčín | 24 | 7 | 9 | 8 | 32:34 | 30 |
8. | Nitra | 24 | 6 | 11 | 7 | 23:25 | 29 |
9. | Banská Bystrica | 24 | 8 | 5 | 11 | 31:34 | 29 |
10. | Košice | 24 | 6 | 6 | 12 | 22:31 | 24 |
11. | Prešov | 24 | 3 | 9 | 12 | 11:27 | 18 |
12. | Dunajská Streda | 24 | 4 | 1 | 19 | 13:40 | 13 |
NIZOZEMSKO
Výsledky 28. kola: Groningen - Heerenveen 1:3, PSV Eindhoven - Venlo 2:0, Twente Enschede - Roda Kerkrade 2:0, Feyenoord Rotterdam - Breda 3:1, Nijmegen - Graafschap 2:0, Ajax Amsterodam - Almelo 6:0, Waalwijk - Haag 1:0, Arnhem - Alkmaar 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterdam | 28 | 17 | 7 | 4 | 76:33 | 58 |
2. | Alkmaar | 28 | 17 | 6 | 5 | 56:27 | 57 |
3. | PSV Eindhoven | 28 | 16 | 6 | 6 | 70:40 | 54 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 28 | 16 | 6 | 6 | 57:33 | 54 |
5. | Heerenveen | 28 | 15 | 9 | 4 | 64:43 | 54 |
6. | Twente Enschede | 28 | 15 | 8 | 5 | 70:32 | 53 |
7. | Arnhem | 28 | 12 | 6 | 10 | 37:34 | 42 |
8. | Nijmegen | 28 | 11 | 4 | 13 | 33:36 | 37 |
9. | Waalwijk | 28 | 11 | 4 | 13 | 29:39 | 37 |
10. | Roda Kerkrade | 28 | 12 | 1 | 15 | 47:59 | 37 |
11. | Groningen | 28 | 10 | 5 | 13 | 39:52 | 35 |
12. | Utrecht | 28 | 8 | 10 | 10 | 43:46 | 34 |
13. | Almelo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
14. | Breda | 28 | 8 | 6 | 14 | 35:43 | 30 |
15. | Haag | 28 | 7 | 8 | 13 | 30:52 | 29 |
16. | Venlo | 28 | 7 | 4 | 17 | 32:64 | 25 |
17. | Excelsior Rotterdam | 28 | 4 | 6 | 18 | 23:62 | 18 |
18. | Graafschap | 28 | 4 | 4 | 20 | 22:62 | 16 |
BELGIE
Skupina o titul, výsledky 1. kola: Gent - Standard Lutych 3:0, Anderlecht - Kortrijk 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Anderlecht | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 35 |
2. | FC Bruggy | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 34 |
3. | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 31 |
4. | Standard Lutych | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 26 |
5. | Kortrijk | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 24 |
6. | Genk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 23 |
RAKOUSKO
Český útočník Tomáš Jun vstřelil jediný gól Austrie Vídeň v zápase proti Salcburku. Lídr soutěže ovšem dokázal v nastavení vyrovnat na konečných 1:1.
Devětadvacetiletý Jun otevřel skóre zápasu ve 33. minutě. Trefil se poprvé od konce listopadu a v tomto ročníku rakouské ligy dal čtvrtý gól.
Austria ale přišla o vítězství, které by ji dostalo do těsného kontaktu s prvním místem, ve druhé minutě nastavení po gólu brazilského útočníka Leonarda.
Výsledky 28. kola: Sturm Štýrský Hradec - Ried 0:0, Admira Trenkwalder - Rapid Vídeň 0:4, Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2:0, Wiener Neustadt - Mattersburg 0:0, Austria Vídeň - Salcburk 1:1 (gól domácích Jun).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 28 | 12 | 10 | 6 | 43:27 | 46 |
2. | Rapid Vídeň | 28 | 11 | 12 | 5 | 41:25 | 45 |
3. | Ried | 28 | 10 | 11 | 7 | 36:28 | 41 |
4. | Austria Vídeň | 28 | 10 | 11 | 7 | 41:36 | 41 |
5. | Wacker Innsbruck | 28 | 9 | 12 | 7 | 28:29 | 39 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 28 | 9 | 11 | 8 | 36:32 | 38 |
7. | Admira Trenkwalder | 28 | 10 | 8 | 10 | 42:42 | 38 |
8. | Mattersburg | 28 | 7 | 11 | 10 | 32:31 | 32 |
9. | Wiener Neustadt | 28 | 6 | 12 | 10 | 20:33 | 30 |
10. | Kapfenberg | 28 | 4 | 6 | 18 | 17:53 | 18 |
PORTUGALSKO
Výsledky 25. kola: Coimbra - Marítimo 0:1, FC Porto - Olhanense 2:0, Benfica Lisabon - Braga 2:1, Feirense - Beira Mar 1:3, Gil Vicente - Setúbal 0:1, Nacional Funchal - Rio Ave 2:1, Leiria - Sporting Lisabon 0:1, Guimaraes - Pacos Ferreira 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Porto | 25 | 18 | 6 | 1 | 56:17 | 60 |
2. | Benfica Lisabon | 25 | 18 | 5 | 2 | 56:22 | 59 |
3. | Braga | 25 | 18 | 4 | 3 | 54:22 | 58 |
4. | Marítimo | 25 | 14 | 6 | 5 | 37:27 | 48 |
5. | Sporting Lisabon | 25 | 14 | 5 | 6 | 38:19 | 47 |
6. | Guimaraes | 25 | 12 | 3 | 10 | 32:31 | 39 |
7. | Nacional Funchal | 25 | 9 | 5 | 11 | 33:42 | 32 |
8. | Olhanense | 25 | 6 | 11 | 8 | 30:34 | 29 |
9. | Setúbal | 25 | 7 | 6 | 12 | 22:41 | 27 |
10. | Gil Vicente | 25 | 6 | 8 | 11 | 24:37 | 26 |
11. | Pacos Ferreira | 25 | 7 | 4 | 14 | 29:46 | 25 |
12. | Rio Ave | 25 | 7 | 3 | 15 | 25:31 | 24 |
13. | Coimbra | 25 | 5 | 8 | 12 | 22:32 | 23 |
14. | Beira Mar | 25 | 6 | 5 | 14 | 21:31 | 23 |
15. | Leiria | 25 | 5 | 3 | 17 | 21:45 | 18 |
16. | Feirense | 25 | 3 | 8 | 14 | 18:41 | 17 |