Široki Brijeg (Bosna) - Gabala (Ázerb.) 3:0 (2:0), první zápas 2:0, postoupil Široki Brijeg
Karaganda (Kaz.) - Širak (Arm.) 4:0 (3:0), první zápas 2:1, postoupila Karaganda
FC Astana (Kaz.) - Pjunik Jerevan 2:0 (1:0), první zápas 4:1, postoupila Astana
Mika (Arm.) - RNK Split 1:1 (1:0), první zápas 0:2, postoupil Split
Daugava Daugavpils (Lot.) - Vikingur (Faer. ostr.) 1:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupil Vikingur
Laci (Alb.) - Rudar Velenje (Slovin.) 1:1 (0:0), pen. 3:2, první zápas 1:1, postoupilo Laci
Budučnost Podgorica (Č. Hora) - Folgore/Falciano (S. Marino) 3:0 (1:0), první zápas 2:1, postoupila Podgorica
FK Ekranas (Lit.) - Crusaders (S. Irsko) 1:2 (0:0), první zápas 1:3, postoupili Crusaders
Lovčen (Č. Hora) - Željezničar Sarajevo 0:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupil Željezničar
Atlantas (Lit.) - FC Differdange (Luc.) 3:1 (1:0), první zápas 0:1, postoupil Atlantas
Haugesund (Nor.) - Broughton (Wales) 2:1 (1:1), první zápas 1:1, postoupil Haugesund
Čichura (Gruz.) - Turnovo (Maked.) 3:1 (1:1), první zápas 1:0, postoupila Čichura
Inter Baku (Ázerb.) - FC Tiraspol (Mold.) 3:1 (0:1), první zápas 3:2, postoupilo Baku
Jelgava (Lot.) - Rosenborg Trondheim 0:2 (0:1), první zápas 0:4, postoupil Rosenborg
Nomme Kalju (Est.) - Fram Reykjavík 2:2 (1:1), první zápas 1:0, postoupilo Kalju
Sant Julia (And.) - Čukarički (Srb.) 0:0, první zápas 0:4, postoupilo Čukarički
Honka Espoo (Fin.) - Sillamäe Kalev (Est.) 3:2 po prodl. (2:1, 1:1) první zápas 1:2, postoupilo Sillamäe
Daugava Riga - Aberdeen (Skot.) 0:3 (0:3); první zápas 0:5, postoupil Aberdeen
Brommapojkarna (Švéd.) - VPS Vaasa (Fin.) 2:0 (0:0), první zápas 1:2, postoupila Brommapojkarna
Flamurtari (Alb.) - Sioni (Gruz.) 1:2 (0:0), první zápas 3:2, postoupilo Flamurtari
Fola Esch (Luc.) - IFK Göteborg 0:2 (0:0), první zápas 0:0, postoupil Göteborg
Tromsö (Nor.) - Tartu FC Santos (Est.) 6:1 (3:1), první zápas 7:0, postoupilo Tromsö
Zimbru Kišiněv - Škendija (Maked.) 2:0 (1:0), první zápas 1:2, postoupilo Zimbru
Birkirkara (Malta) - Diosgyör (Maď.) 1:4 (1:1), první zápas 1:2, postoupil Diosgyör
Kukësi (Alb.) - Kairat Almaty 0:0, první zápas 0:1, postoupil Kairat
Trnava - Hibernians (Malta) 5:0 (3:0), první zápas 4:2, postoupila Trnava
Aberystwyth Town (Wales) - Derry City (Ir.) 0:5 (0:2), první zápas 0:4, postoupilo Derry City
Bangor City (Wales) - Stjarnan (Isl.) 0:4 (0:0), první zápas 0:4, postoupil Stjarnan
Zápas Litex Loveč (Bulh.) - FC Veris (Mold.) byl odložen kvůli silnému dešti.
Široki Brijeg (Bosna) - Gabala (Ázerb.) 3:0 (2:0), první zápas 2:0, postoupil Široki Brijeg
College Europa (Gibr.) - Vadúz (Licht.) 0:1 (0:0), první zápas 0:3, postoupil Vadúz
Fuglafjördur (Faer. ostr.) - Myllykosken Pallo-47 (Fin.) 0:0, první zápas 0:1, postoupil Myllykosken
Sligo Rovers (Ir.) - Banga (Lit.) 4:0 (1:0), první zápas 0:0, postoupilo Sligo
Ferencváros Budapešť - Sliema Wanderers (Malta) 2:1 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Ferencváros
Koper (Slovin.) - Nikšič (Č. Hora) 4:0 (2:0), první zápas 5:0, postoupil Koper
Libertas (S. Marino) - Botev Plovdiv (Bulh.) 0:2 (0:0), první zápas 0:4, postoupil Botev
Dundalk (Ir.) - Jeunesse Esch (Luc.) 3:1 (3:0), první zápas 2:0, postoupil Dundalk
Glenavon (S. Irsko) - FH Hafnarfjördur (Isl.) 2:3 (0:2) první zápas 0:3, postoupil Hafnarfjördur
Metalurg Skopje - Santa Coloma (And.) 2:0 (2:0), první zápas 3:0, postoupilo Skopje