Los soutěže
2. předkolo
na jeden zápas | ||||
---|---|---|---|---|
17. 9. 2020 | Riteriai | Liberec | 1:5 | |
17. 9. 2020 | Dunajská Streda | Jablonec | 5:3 |
3. předkolo
na jeden zápas | ||||
---|---|---|---|---|
24. 9. 2020 | Plzeň | SönderjyskE | 3:0 | |
24. 9. 2020 | FCSB | Liberec | 0:2 |
4. předkolo
na jeden zápas | ||||
---|---|---|---|---|
1. 10. 2020 | Liberec | APOEL Nikósie | 1:0 | |
1. 10. 2020 | Hapoel Beer Ševa | Plzeň | 1:0 |
Základní skupiny
Skupina C | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Leverkusen | Nice | 6:2 | |
22. 10. 2020 | Hapoel Beer Ševa | Slavia | 3:1 | |
29. 10. 2020 | Slavia | Leverkusen | 1:0 | |
29. 10. 2020 | Nice | Hapoel Beer Ševa | 1:0 | |
5. 11. 2020 | Slavia | Nice | 3:2 | |
5. 11. 2020 | Hapoel Beer Ševa | Leverkusen | 2:4 | |
26. 11. 2020 | Leverkusen | Hapoel Beer Ševa | 4:1 | |
26. 11. 2020 | Nice | Slavia | 1:3 | |
3. 12. 2020 | Slavia | Hapoel Beer Ševa | 3:0 | |
3. 12. 2020 | Nice | Leverkusen | 2:3 | |
10. 12. 2020 | Leverkusen | Slavia | 4:0 | |
10. 12. 2020 | Hapoel Beer Ševa | Nice | 1:0 |
Skupina H | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Sparta | Lille | 1:4 | |
22. 10. 2020 | Celtic | AC Milán | 1:3 | |
29. 10. 2020 | AC Milán | Sparta | 3:0 | |
29. 10. 2020 | Lille | Celtic | 2:2 | |
5. 11. 2020 | Celtic | Sparta | 1:4 | |
5. 11. 2020 | AC Milán | Lille | 0:3 | |
26. 11. 2020 | Sparta | Celtic | 4:1 | |
26. 11. 2020 | Lille | AC Milán | 1:1 | |
3. 12. 2020 | AC Milán | Celtic | 4:2 | |
3. 12. 2020 | Lille | Sparta | 2:1 | |
10. 12. 2020 | Sparta | AC Milán | 0:1 | |
10. 12. 2020 | Celtic | Lille | 3:2 |
Skupina L | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Liberec | Gent | 1:0 | |
22. 10. 2020 | Hoffenheim | CZ Bělehrad | 2:0 | |
29. 10. 2020 | CZ Bělehrad | Liberec | 5:1 | |
29. 10. 2020 | Gent | Hoffenheim | 1:4 | |
5. 11. 2020 | Hoffenheim | Liberec | 5:0 | |
5. 11. 2020 | CZ Bělehrad | Gent | 2:1 | |
26. 11. 2020 | Liberec | Hoffenheim | 0:2 | |
26. 11. 2020 | Gent | CZ Bělehrad | 0:2 | |
3. 12. 2020 | Gent | Liberec | 1:2 | |
3. 12. 2020 | CZ Bělehrad | Hoffenheim | 0:0 | |
10. 12. 2020 | Liberec | CZ Bělehrad | 0:0 | |
10. 12. 2020 | Hoffenheim | Gent | 4:1 |
Skupina A | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | CSKA Sofie | Kluž | 0:2 | |
22. 10. 2020 | Young Boys Bern | AS Řím | 1:2 | |
29. 10. 2020 | AS Řím | CSKA Sofie | 0:0 | |
29. 10. 2020 | Kluž | Young Boys Bern | 1:1 | |
5. 11. 2020 | AS Řím | Kluž | 5:0 | |
5. 11. 2020 | Young Boys Bern | CSKA Sofie | 3:0 | |
26. 11. 2020 | CSKA Sofie | Young Boys Bern | 0:1 | |
26. 11. 2020 | Kluž | AS Řím | 0:2 | |
3. 12. 2020 | AS Řím | Young Boys Bern | 3:1 | |
3. 12. 2020 | Kluž | CSKA Sofie | 0:0 | |
10. 12. 2020 | CSKA Sofie | AS Řím | 3:1 | |
10. 12. 2020 | Young Boys Bern | Kluž | 2:1 |
Skupina B | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Dundalk | Molde | 1:2 | |
22. 10. 2020 | Rapid Vídeň | Arsenal | 1:2 | |
29. 10. 2020 | Arsenal | Dundalk | 3:0 | |
29. 10. 2020 | Molde | Rapid Vídeň | 1:0 | |
5. 11. 2020 | Rapid Vídeň | Dundalk | 4:3 | |
5. 11. 2020 | Arsenal | Molde | 4:1 | |
26. 11. 2020 | Molde | Arsenal | 0:3 | |
26. 11. 2020 | Dundalk | Rapid Vídeň | 1:3 | |
3. 12. 2020 | Arsenal | Rapid Vídeň | 4:1 | |
3. 12. 2020 | Molde | Dundalk | 3:1 | |
10. 12. 2020 | Dundalk | Arsenal | 2:4 | |
10. 12. 2020 | Rapid Vídeň | Molde | 2:2 |
Skupina D | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Standard Lutych | Glasgow Rangers FC | 0:2 | |
22. 10. 2020 | Lech Poznaň | Benfica | 2:4 | |
29. 10. 2020 | Benfica | Standard Lutych | 3:0 | |
29. 10. 2020 | Glasgow Rangers FC | Lech Poznaň | 1:0 | |
5. 11. 2020 | Lech Poznaň | Standard Lutych | 3:1 | |
5. 11. 2020 | Benfica | Glasgow Rangers FC | 3:3 | |
26. 11. 2020 | Glasgow Rangers FC | Benfica | 2:2 | |
26. 11. 2020 | Standard Lutych | Lech Poznaň | 2:1 | |
3. 12. 2020 | Glasgow Rangers FC | Standard Lutych | 3:2 | |
3. 12. 2020 | Benfica | Lech Poznaň | 4:0 | |
10. 12. 2020 | Lech Poznaň | Glasgow Rangers FC | 0:2 | |
10. 12. 2020 | Standard Lutych | Benfica | 2:2 |
Skupina E | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Eindhoven | Granada | 1:2 | |
22. 10. 2020 | PAOK Soluň | Omonia Nikosia | 1:1 | |
29. 10. 2020 | Omonia Nikosia | Eindhoven | 1:2 | |
29. 10. 2020 | Granada | PAOK Soluň | 0:0 | |
5. 11. 2020 | PAOK Soluň | Eindhoven | 4:1 | |
5. 11. 2020 | Omonia Nikosia | Granada | 0:2 | |
26. 11. 2020 | Granada | Omonia Nikosia | 2:1 | |
26. 11. 2020 | Eindhoven | PAOK Soluň | 3:2 | |
3. 12. 2020 | Omonia Nikosia | PAOK Soluň | 2:1 | |
3. 12. 2020 | Granada | Eindhoven | 0:1 | |
10. 12. 2020 | Eindhoven | Omonia Nikosia | 4:0 | |
10. 12. 2020 | PAOK Soluň | Granada | 0:0 |
Skupina F | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Neapol | AZ Alkmaar | 0:1 | |
22. 10. 2020 | NK Rijeka | San Sebastian | 0:1 | |
29. 10. 2020 | San Sebastian | Neapol | 0:1 | |
29. 10. 2020 | AZ Alkmaar | NK Rijeka | 4:1 | |
5. 11. 2020 | NK Rijeka | Neapol | 1:2 | |
5. 11. 2020 | San Sebastian | AZ Alkmaar | 1:0 | |
26. 11. 2020 | Neapol | NK Rijeka | 2:0 | |
26. 11. 2020 | AZ Alkmaar | San Sebastian | 0:0 | |
3. 12. 2020 | AZ Alkmaar | Neapol | 1:1 | |
3. 12. 2020 | San Sebastian | NK Rijeka | 2:2 | |
10. 12. 2020 | NK Rijeka | AZ Alkmaar | 2:1 | |
10. 12. 2020 | Neapol | San Sebastian | 1:1 |
Skupina G | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Braga | AEK Atény | 3:0 | |
22. 10. 2020 | Leicester | Zorja Luhansk | 3:0 | |
29. 10. 2020 | Zorja Luhansk | Braga | 1:2 | |
29. 10. 2020 | AEK Atény | Leicester | 1:2 | |
5. 11. 2020 | Leicester | Braga | 4:0 | |
5. 11. 2020 | Zorja Luhansk | AEK Atény | 1:4 | |
26. 11. 2020 | AEK Atény | Zorja Luhansk | 0:3 | |
26. 11. 2020 | Braga | Leicester | 3:3 | |
3. 12. 2020 | AEK Atény | Braga | 2:4 | |
3. 12. 2020 | Zorja Luhansk | Leicester | 1:0 | |
10. 12. 2020 | Braga | Zorja Luhansk | 2:0 | |
10. 12. 2020 | Leicester | AEK Atény | 2:0 |
Skupina I | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Maccabi Tel Aviv | Karabach | 1:0 | |
22. 10. 2020 | Villarreal | Sivasspor | 5:3 | |
29. 10. 2020 | Sivasspor | Maccabi Tel Aviv | 1:2 | |
29. 10. 2020 | Karabach | Villarreal | 1:3 | |
5. 11. 2020 | Sivasspor | Karabach | 2:0 | |
5. 11. 2020 | Villarreal | Maccabi Tel Aviv | 4:0 | |
26. 11. 2020 | Maccabi Tel Aviv | Villarreal | 1:1 | |
26. 11. 2020 | Karabach | Sivasspor | 2:3 | |
3. 12. 2020 | Karabach | Maccabi Tel Aviv | 1:1 | |
3. 12. 2020 | Sivasspor | Villarreal | 0:1 | |
10. 12. 2020 | Villarreal | Karabach | ||
10. 12. 2020 | Maccabi Tel Aviv | Sivasspor | 1:0 |
Skupina J | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Tottenham | LASK Linec | 3:0 | |
22. 10. 2020 | Ludogorec | Antverpy | 1:2 | |
29. 10. 2020 | Antverpy | Tottenham | 1:0 | |
29. 10. 2020 | LASK Linec | Ludogorec | 4:3 | |
5. 11. 2020 | Ludogorec | Tottenham | 1:3 | |
5. 11. 2020 | Antverpy | LASK Linec | 0:1 | |
26. 11. 2020 | LASK Linec | Antverpy | 0:2 | |
26. 11. 2020 | Tottenham | Ludogorec | 4:0 | |
3. 12. 2020 | LASK Linec | Tottenham | 3:3 | |
3. 12. 2020 | Antverpy | Ludogorec | 3:1 | |
10. 12. 2020 | Ludogorec | LASK Linec | 1:3 | |
10. 12. 2020 | Tottenham | Antverpy | 2:0 |
Skupina K | ||||
---|---|---|---|---|
22. 10. 2020 | Wolfsberg | CSKA Moskva | 1:1 | |
22. 10. 2020 | Dinamo Záhřeb | Feyenoord Rotterdam | 0:0 | |
29. 10. 2020 | Feyenoord Rotterdam | Wolfsberg | 1:4 | |
29. 10. 2020 | CSKA Moskva | Dinamo Záhřeb | 0:0 | |
5. 11. 2020 | Dinamo Záhřeb | Wolfsberg | 1:0 | |
5. 11. 2020 | Feyenoord Rotterdam | CSKA Moskva | 3:1 | |
26. 11. 2020 | CSKA Moskva | Feyenoord Rotterdam | 0:0 | |
26. 11. 2020 | Wolfsberg | Dinamo Záhřeb | 0:3 | |
3. 12. 2020 | CSKA Moskva | Wolfsberg | 0:1 | |
3. 12. 2020 | Feyenoord Rotterdam | Dinamo Záhřeb | 0:2 | |
10. 12. 2020 | Dinamo Záhřeb | CSKA Moskva | 3:1 | |
10. 12. 2020 | Wolfsberg | Feyenoord Rotterdam | 1:0 |
1. kolo vyřazovací části
úvodní zápas | ||||
---|---|---|---|---|
18. 2. 2021 | Slavia | Leicester | 0:0 |