Vítězství Estorilu ve 12. kole portugalské ligy zajistil brzkou brankou Javier Balboa, kterého čtvrt hodiny před koncem nahradil Joao Pedro a vzápětí pojistil tři body druhým gólem. Třetí branku dal poté další střídající hráč Bruno Lopes.
V portugalské lize vyhrál Estoril páté z šesti venkovních utkání, z toho čtvrté v řadě.
Trenér Marco Silva nasadil sestavu: Vagner - Mano, Tavares, Rúben, Babanco - Goncalves (81. Amado), Goncalo Santos - Balboa (74. Pedro), Evandro, Sebá - Carlitos (66. Bruno).
Výsledky 12. kola: Gil Vicente - Sporting Lisabon 0:2, Pacos Ferreira - Estoril 0:3, Marítimo - Nacional Funchal 2:2, Olhanense - Rio Ave 0:1, Guimaraes - Belenenses 0:0, FC Porto - Braga 2:0, Setúbal - Coimbra 1:0.
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Sporting Lisabon | 12 | 9 | 2 | 1 | 30:9 | 29 |
2. | FC Porto | 12 | 8 | 3 | 1 | 22:8 | 27 |
3. | Benfica Lisabon | 12 | 8 | 3 | 1 | 22:10 | 27 |
4. | Estoril | 12 | 6 | 2 | 4 | 21:16 | 20 |
5. | Gil Vicente | 12 | 5 | 3 | 4 | 13:13 | 18 |
6. | Nacional Funchal | 12 | 4 | 5 | 3 | 17:14 | 17 |
7. | Guimaraes | 12 | 5 | 2 | 5 | 11:10 | 17 |
8. | Rio Ave | 12 | 5 | 1 | 6 | 10:12 | 16 |
9. | Setúbal | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:19 | 16 |
10. | Braga | 12 | 5 | 0 | 7 | 13:15 | 15 |
11. | Marítimo | 12 | 4 | 2 | 6 | 20:24 | 14 |
12. | Coimbra | 12 | 4 | 2 | 6 | 6:14 | 14 |
13. | Belenenses | 12 | 2 | 5 | 5 | 9:13 | 11 |
14. | Arouca | 12 | 2 | 3 | 7 | 8:17 | 9 |
15. | Olhanense | 12 | 2 | 3 | 7 | 6:16 | 9 |
16. | Pacos Ferreira | 12 | 2 | 2 | 8 | 9:23 | 8 |
Skotsko
Výsledky 15. kola: Dundee United - Heart of Midlothian 4:1, Hibernian - Partick Thistle 1:1, Ross County - Kilmarnock 1:2, St. Johnstone - Aberdeen 0:2, St. Mirren - Inverness 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 14 | 11 | 3 | 0 | 35:12 | 36 |
2. | Inverness | 14 | 9 | 2 | 3 | 21:11 | 29 |
3. | Dundee United | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:11 | 26 |
4. | Aberdeen | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:14 | 26 |
5. | Motherwell | 15 | 8 | 1 | 6 | 16:23 | 25 |
6. | St. Johnstone | 15 | 6 | 3 | 6 | 22:17 | 21 |
7. | Hibernian | 15 | 4 | 5 | 6 | 10:15 | 17 |
8. | St. Mirren | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:21 | 16 |
9. | Partick Thistle | 15 | 3 | 5 | 7 | 13:25 | 14 |
10. | Kilmarnock | 15 | 3 | 3 | 9 | 16:24 | 12 |
11. | Ross County | 14 | 3 | 2 | 9 | 16:29 | 11 |
12. | Heart of Midlothian | 15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -3 |
Poznámka: Týmu Heart of Midlothian bylo odečteno 15 bodů za finanční nesrovnalosti.
Rusko
Výsledky 19. kola: Nižnij Novgorod - Samara 1:2, Machačkala - Kubaň Krasnodar 0:0, Lokomotiv Moskva - Kazaň 0:0, Rostov na Donu - Spartak Moskva 0:1, Dynamo Moskva - Perm 2:0, Groznyj - Tomsk 2:0 (v týmu hostů ČK Vašek), FK Krasnodar - CSKA Moskva 1:0, Petrohrad - Jekatěrinburg 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Lokomotiv Moskva | 19 | 12 | 4 | 3 | 37:16 | 40 |
2. | Petrohrad | 19 | 12 | 4 | 3 | 40:20 | 40 |
3. | Spartak Moskva | 19 | 12 | 3 | 4 | 37:20 | 39 |
4. | Dynamo Moskva | 19 | 10 | 5 | 4 | 32:21 | 35 |
5. | CSKA Moskva | 19 | 10 | 4 | 5 | 24:19 | 34 |
6. | FK Krasnodar | 19 | 10 | 3 | 6 | 30:24 | 33 |
7. | Perm | 19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 30 |
8. | Kazaň | 19 | 5 | 9 | 5 | 21:14 | 24 |
9. | Kubaň Krasnodar | 19 | 6 | 6 | 7 | 25:26 | 24 |
10. | Rostov na Donu | 19 | 6 | 6 | 7 | 23:24 | 24 |
11. | Samara | 19 | 5 | 9 | 5 | 20:23 | 24 |
12. | Nižnij Novgorod | 19 | 5 | 3 | 11 | 17:37 | 18 |
13. | Tomsk | 19 | 4 | 3 | 12 | 13:28 | 15 |
14. | Groznyj | 19 | 2 | 7 | 10 | 13:23 | 13 |
15. | Jekatěrinburg | 19 | 2 | 6 | 11 | 16:37 | 12 |
16. | Machačkala | 19 | 0 | 8 | 11 | 12:30 | 8 |
Rakousko
Výsledky 19. kola: Austria Vídeň - Mödling 2:2, Grödig - Ried 3:0, Wacker Innsbruck - Sturm Štýrský Hradec 0:1, Wolfsberg - Rapid Vídeň 2:1. Utkání Wiener Neustadt - Salcburk bylo odloženo kvůli sněhové kalamitě.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 18 | 12 | 4 | 2 | 53:16 | 40 |
2. | Grödig | 19 | 9 | 4 | 6 | 42:35 | 31 |
3. | Rapid Vídeň | 19 | 8 | 6 | 5 | 34:23 | 30 |
4. | Austria Vídeň | 19 | 8 | 5 | 6 | 36:24 | 29 |
5. | Ried | 19 | 7 | 7 | 5 | 32:32 | 28 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 18 | 6 | 4 | 8 | 25:28 | 22 |
7. | Wiener Neustadt | 18 | 5 | 5 | 8 | 24:46 | 20 |
8. | Wolfsberg | 18 | 4 | 6 | 8 | 26:34 | 18 |
9. | Wacker Innsbruck | 19 | 3 | 7 | 9 | 26:45 | 16 |
10. | Mödling | 19 | 5 | 4 | 10 | 25:40 | 11 |
Poznámka: Admira Mödling byla potrestána odpočtem osmi bodů za porušení licenčních předpisů.
Belgie
Výsledky 18. kola: Genk - Lokeren 0:2, Anderlecht - Beveren 2:0, FC Bruggy - Mechelen 3:0, Kortrijk - Charleroi 1:1, Lierse - Gent 1:3, Mons - Waregem 1:1, Ostende - Cercle Bruggy 2:0, Lovaň - Standard Lutych 0:0, Genk - Lokeren 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Standard Lutych | 18 | 12 | 5 | 1 | 35:9 | 41 |
2. | FC Bruggy | 18 | 12 | 3 | 3 | 30:14 | 39 |
3. | Anderlecht | 18 | 12 | 1 | 5 | 43:20 | 37 |
4. | Waregem | 18 | 10 | 7 | 1 | 36:24 | 37 |
5. | Genk | 18 | 11 | 2 | 5 | 31:19 | 35 |
6. | Lokeren | 18 | 9 | 2 | 7 | 31:24 | 29 |
7. | Kortrijk | 18 | 8 | 4 | 6 | 24:20 | 28 |
8. | Gent | 18 | 7 | 6 | 5 | 23:23 | 27 |
9. | Charleroi | 18 | 4 | 8 | 6 | 20:24 | 20 |
10. | Cercle Bruggy | 18 | 5 | 5 | 8 | 18:30 | 20 |
11. | Ostende | 18 | 5 | 3 | 10 | 17:27 | 18 |
12. | Lierse | 18 | 5 | 2 | 11 | 16:35 | 17 |
13. | Lovaň | 18 | 3 | 7 | 8 | 20:30 | 16 |
14. | Mechelen | 18 | 4 | 4 | 10 | 21:34 | 16 |
15. | Beveren | 18 | 1 | 7 | 10 | 11:26 | 10 |
16. | Mons | 18 | 1 | 4 | 13 | 13:30 | 7 |
Nizozemsko
Výsledky 16. kolo: Ajax Amsterdam - Breda 4:0, Alkmaar - Twente Enschede 1:2, Waalwijk - Leeuwarden 2:2, PSV Eindhoven - Arnhem 2:6, Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 1:2, Deventer - Zwolle 4:1, Groningen - Haag 1:2, Roda Kerkrade - Almelo 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Arnhem | 16 | 10 | 3 | 3 | 37:20 | 33 |
2. | Ajax Amsterdam | 16 | 9 | 4 | 3 | 37:15 | 31 |
3. | Twente Enschede | 16 | 8 | 6 | 2 | 37:16 | 30 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 16 | 8 | 3 | 5 | 32:24 | 27 |
5. | Groningen | 16 | 6 | 6 | 4 | 31:29 | 24 |
6. | Alkmaar | 16 | 7 | 3 | 6 | 28:26 | 24 |
7. | Utrecht | 16 | 7 | 3 | 6 | 24:27 | 24 |
8. | Heerenveen | 16 | 6 | 5 | 5 | 35:30 | 23 |
9. | Zwolle | 16 | 5 | 7 | 4 | 24:19 | 22 |
10. | PSV Eindhoven | 16 | 5 | 5 | 6 | 28:24 | 20 |
11. | Deventer | 16 | 5 | 5 | 6 | 26:37 | 20 |
12. | Breda | 16 | 5 | 4 | 7 | 26:29 | 19 |
13. | Almelo | 16 | 5 | 3 | 8 | 21:29 | 18 |
14. | Roda Kerkrade | 16 | 4 | 6 | 6 | 26:35 | 18 |
15. | Haag | 16 | 5 | 2 | 9 | 20:36 | 17 |
16. | Leeuwarden | 16 | 4 | 4 | 8 | 15:23 | 16 |
17. | Waalwijk | 16 | 3 | 5 | 8 | 22:32 | 14 |
18. | Nijmegen | 16 | 2 | 6 | 8 | 23:41 | 12 |