Čtyři góly za druhý poločas. Třinec zápas s Vltavínem skvěle otočil

Třinecký fotbalista Tomáš Gavlák (v červeném) nastoupil do druhé půle. | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

5 2013
První půle bídná, ale druhá excelentní. Třinečtí hráči v dohrávaném utkání 10. kola Fotbalové národní ligy porazili doma Vltavín 4:2, přestože po prvním poločase prohrávali 0:2. Pražskému týmu připravili pátou porážku za sebou.

Třinec - Vltavín 4:2 (0:2)

Domácí v dopoledním duelu nezvládli první poločas, v němž inkasovali od Matějky a Pečeni.

Další zápasy

Přehled duelů 10. kola

Do druhé půle však Třinec nastoupil jako vyměněný a čtyřmi góly výsledek otočil. Dvakrát během osmi minut se trefil Cigánek, další branky přidali Čtvrtníček a Gavlák.

Branky: 72. a 80. Cigánek, 55. Čtvrtníček, 83. Gavlák - 31. Matějka, 37. Pečeňa. Rozhodčí: Mikel - Pochylý, Machálek. ŽK: Čtvrtníček, Cigánek, Málek, Matoušek, Malíř - Bureš. Diváci: 398.
Třinec: Bruk - Velner, Hupka, Cigánek, Matoušek - Malíř, Motyčka (46. Ceplák), Málek, Wojnar - Adamek (46. Gavlák), Čtvrtníček (77. Gulajev). Trenér: Hajný.
Vltavín: Čaba - Bureš, Kozák, M. Pávek, Hájek - Láncz (70. Předota), Pečeňa, Valíček (83. Mařík), Podzimek - Očovan, Matějka. Trenér: Knížek.