Třinec znovu bez výhry, v oslabení remizoval s posledním Frýdkem

Třinečtí fotbalisté (v červeném) čekají na výhru už šest zápasů (ilustrační snímek). | foto: Martin Veselý, MAFRA

3 2018
Pošesté za sebou se fotbalistům Třince nepovedlo v druhé lize zvítězit. Třetí tým tabulky remizoval v dohrávce 17. kola s posledním Frýdkem-Místkem 2:2 poté, co hrál téměř celý zápas v deseti. Již po dvanácti minutách hry byl vyloučen domácí Ižvolt za to, že kopl Willwébera kolenem.

Tou dobou už hosté vedli. V páté minutě poslal Slaninka z levé strany přihrávku na zadní tyč a Tandir skluzem otevřel skóre. Třinec vyrovnal z penalty, kterou po faulu Gáče na Buchvaldka proměnil střelou k levé tyči Bedecs.

Svěřenci Martina Pulpita šli znovu do vedení hned v úvodu druhého poločasu, kdy závar před domácí brankou ukončil hlavičkou Mozol. Naděje Frýdku-Místku, že se mu poprvé v sezoně podaří vyhrát dvakrát po sobě, vzaly za své po pár minutách. Po dlouhém nákopu téměř z poloviny hřiště vyhrál Juřena vzdušný souboj na hranici velkého vápna a hlavičkou přeloboval gólmana Bučka. Nejlepší střelec domácích skóroval posedmé v sezoně.

Třinec ze čtyř jarních utkání potřetí remizoval, v minulém kole utrpěl debakl 1:5 v Hradci Králové. Frýdek-Místek ziskem bodu navázal na výhru 1:0 nad Táborskem.