Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Do finále jdu s holou hlavou

10 2000
I J m u i d e n - Popularita náhradního gólmana české reprezentace Ladislava Maiera stoupá strmě vzhůru. Brankářská jednička Pavel Srníček s ním na mediální scéně drží krok jen díky spekulacím o brzkém přestupu, ale pokud bude český mančaft na šampionátu postupovat, je o hvězdě mezi gólmany jasno. Vídeňský gólman totiž s nůžkami a holičským strojkem postupně mění tvář mužstva. Podařilo se mu vyprovokovat spoluhráče, že při postupu se ostříhají na ježka. Výjimkou není ani vedoucí mužstva Jaroslav Dudl, který ve svém EUROdeníku zaznamenal ještě odvážnější slib: "Do finále jdu s holou hlavou!"

"Využil jsem menší přestávky v jinak nabitém programu a nechal jsem se od Ládi Maiera nakrátko ostříhat. Odvedl perfektní práci. Nosím vlasy nakrátko běžně, i když ne tolik, jako nyní. Myslím si, že to totiž moc nejde k mému kulatému obličeji, protože pak vyniknou všechny nedostaky a takové obezitní črty. Ještěže mám bradku, která celkový dojem trochu srovnává.

Hráči i někteří členové realizačního týmu se domlouvají, že v případě postupu ve skupině se nechají ostříhat na ježka, ale pokud vím, tak zatím nejde o žádnou sázku, která by měla jasná pravidla.

To já jsem si své hranice stanovil předem: při postupu do čtvrtfinále si nechám na hlavě šest milimetrů, pokud půjdeme ještě o krok dál, tak mi na hlavě zůstanou tři milimetry a budeme-li ve finále, tak mi Láďa oholí hlavu úplně. Jsme domluveni, že se mi bude věnovat hned po postupu, takže do finále půjdu s holou hlavou."

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze