6 2013
Fotbalisté Tachova v duelu s Novou Vsí pod Pleší v rámci 13. kola divize A dlouho vedli, pak i delší čas drželi remízu 1:1, ale nakonec padli v poměru 2:4. A to i proto, že hostující útočník Krejčí v závěru zápasu vstřelil hattrick. Podívejte se na video.

Tachov se trefil jen na začátku a na konci zápasu. To na vítězství ale nestačilo. První gól vstřelili domácí už ve čtvrté minutě, když po efektivní narážečce v šestnáctce pálil jeden z tachovských hráčů jen do gólmana Štěpanovského, ale nakonec se k míči dostal Stružka, jenž střílel po zemi z hranice velkého vápna přímo k tyči.

Za čtyřicet minut ale domácí dostali "gól do šatny", když hostující Kokštejn dostal od spoluhráče ideálně načasovaný centr a hlavou překonal domácího brankáře.

Ale pak přišly chvíle Krejčího, dalšího útočníka Nové Vsi.

Gól číslo 1, 72. minuta. Jeden z hostujících hráčů vypíchl tachovskému obránci míč, zmátl gólmana a následně přihrával před prázdnou branku Krejčímu.

Gól číslo 2, 84. minuta. Krejčí opět zužitkoval práci svých spoluhráčů, když jeden z nich svedl souboj hned se dvěma dotírajícími beky. Všichni tři spadli na zem, čehož využil další hostující hráč, jenž krátkou přihrávkou vyslal Krejčího do ideální střelecké pozice. A ten se nemýlil - podél tachovského brankáře poslal míč do sítě.

A gól číslo 3, 94. minuta. Tachov sice v 88. minutě zásluhou Habarta snížil, ale pak se Krejčí dostal do samostatného úniku a obloukem přehodil gólmana.

Nová Ves tak udržela třetí místo v tabulce se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Benešov, který si poradil s Milevskem (1:0).

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na posledním místě divize A je stále ZČE Plzeň. Jedenáctou prohru v sezoně museli vytrpět domácí fanoušci v utkání proti Hvězdě Cheb.

ZČE Plzeň přitom od 21. minuty vedla, ale dva góly v 57. a 59. minutě a následně o necelých dvacet minut později znamenaly další pomyslné K. O. pro západočeský klub.

Výsledky 13. kola: Písek - Táborsko B 1:0, ZČE Plzeň - Hvězda Cheb 1:3, Český Krumlov - Hořovicko 3:0, Tachov - Nová Ves pod Pleší 2:4, Doubravka - Rokycany 0:1, Milevsko - Benešov 0:1, Sušice - Čížová 1:2, Jindřichův Hradec - Zličín 0:0.

1. SK Benešov 13 10 3 0 21:7 33
2. FC Písek 13 9 3 1 34:13 30
3. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 13 9 2 2 38:14 29
4. FK Slavoj Český Krumlov 13 7 2 4 24:18 23
5. FC Rokycany 13 7 2 4 19:13 23
6. FK Tachov 13 7 1 5 33:20 22
7. Sokol Čížová 13 6 4 3 23:14 22
8. FC MAS Táborsko B 13 7 1 5 16:15 22