Diskuze

Boleslav - Ostrava 2:2, hosté přišli o výhru i první příčku v nastavení

Baník Ostrava byl pár vteřin od první příčky ve fotbalové lize. V utkání 8. kola v Mladé Boleslavi prohrával, pak krátce po půli dvěma slepenými góly skóre otočil, ale v závěru čtvrté minuty nastavení inkasoval gól na 2:2. V té době byli domácí v deseti bez vyloučeného Matějovského.

Jak má Bolka celkem dobrý útok, tak její obrana je něco hrůzného

0 0
možnosti

Baník fakt paráda.

0 0
možnosti

Mrzelo mne,že dneska neukázali toho trenérskéího šášulu Páníka,nebyl on už na léčení na psychyatrii?

2 10
možnosti

To, že máš v Praze náměstí, most, ulici nebo školu, tě neopravňuje psát debiloviny.

2 0
možnosti

Baník je zatím černý kůň ligy,je 3.-4.Chtělo by si připomenout,kdo to čekal před Fortuna ligou.

7 0
možnosti

Byt Jankulovskim, jedu po podzimu s Jánošem do Bolky a zkuste přemluvit Komlicenka. Prachy máme, hrát konečně před opravdovými fans se mu taky bude chtít. A je třeba pomalu nahradit Baryho.

0 1
možnosti

Komličenko bude drahý...30 mega je jeho reálná cena...Když to Baník dá, tak proč ne, ale já tomu moc nevěřím...Pro mě je jasný kandidát na místo v Plzni po Krmenčíkovi...V Baníku bych rád viděl Beauguela, Kuzmanoviče nebo Chorého, tam by to mohlo jít...

0 0
možnosti

Jste si ho spletl se Spartou, ne?

0 0
možnosti

Moje shrnutí, fanouška Baníku.

Remíza je zasloužená. Fotbal byl za trest a posledních dvacet minut bylo na pár facek pro všechny hráče Baníku. Vedou 2:1, hrají proti deseti a jsou pod tlakem??

Páníka mám rád, ale tohle nezvládl. Zvolil českou klasiku : Nějak to ukopeme.

Hnus, hnus a hnus. Vítězství zaručuje jenom aktivní hra. Ano, občas se to, výjimečně nevyplatí, ale celkových přínos je někde jinde.

Dneska mi to přišlo ve stylu:

Sice můžeme být první, ale neblbněte, hlavně když budeme v první šestce.

10 0
možnosti

Dobrý bod, Boleslav hodně kvalitní v útoku, Baník dál góly ze dvou střel...Samozřejmě to zamrzí, v poslední minutě Baník ztratil v této sezóně už 3 body, ale stále z toho je skvělé 4. místo po 11. kolech.