Philadelphia v devíti podlehla Atlantě, Dočkal hrál jen chvíli

Už po 22 minutách skončil pro Bořka Dočkala sobotní zápas zámořské fotbalové ligy MLS, v němž Philadelphia podlehla v Atlantě 1:3. Hosté přišli v 19. minutě o dva vyloučené hráče a trenér Jim Curtin poslal do hry místo českého ofenzivního záložníka obránce Warrena Creavalleho. Atlanta využila početní výhodu a po hattricku Josefa Martíneze dál vede Východní konferenci.

J94a31n 80P63i79t16a12k 1247248495766

Ta penalta, po ktere dostali 2 hraci redku, byla uplne jasna. Nechapu, co tam predvadeli :-)

0/0
3.6.2018 11:06

V73o52j36t44ě80c77h 35G16r85o41s18s 9729224725216

Ale v článku se píše, že nejprve protestovali domácí hráči. To by mě zajímalo proč, když jim sudí odpískal penaltu.

0/0
3.6.2018 11:10

J64a47n 96P88i95t46a50k 1367898785536

No nicmene hlavne ten 2.vyloucenej vypadal, ze rozhodciho sunda.

0/0
3.6.2018 11:15

P80a21v55e12l 47S78l61a75d26o67v15n29í14k 6367953377866

2 vyloučení a 2 penalty proti, to vypadá na českou rovinu vzoru Plzeň nebo Sparta.;-D