Philadelphia v devíti podlehla Atlantě, Dočkal hrál jen chvíli

Už po 22 minutách skončil pro Bořka Dočkala sobotní zápas zámořské fotbalové ligy MLS, v němž Philadelphia podlehla v Atlantě 1:3. Hosté přišli v 19. minutě o dva vyloučené hráče a trenér Jim Curtin poslal do hry místo českého ofenzivního záložníka obránce Warrena Creavalleho. Atlanta využila početní výhodu a po hattricku Josefa Martíneze dál vede Východní konferenci.

J36a34n 36P92i97t33a88k 1227218545146

Ta penalta, po ktere dostali 2 hraci redku, byla uplne jasna. Nechapu, co tam predvadeli :-)

0/0
3.6.2018 11:06

V29o37j23t27ě51c39h 12G46r93o48s56s 9699574795636

Ale v článku se píše, že nejprve protestovali domácí hráči. To by mě zajímalo proč, když jim sudí odpískal penaltu.

0/0
3.6.2018 11:10

J45a32n 92P72i56t25a56k 1987208205546

No nicmene hlavne ten 2.vyloucenej vypadal, ze rozhodciho sunda.

0/0
3.6.2018 11:15

P87a45v13e30l 60S48l76a44d93o33v18n12í55k 6907943257516

2 vyloučení a 2 penalty proti, to vypadá na českou rovinu vzoru Plzeň nebo Sparta.;-D