Istanbulský zázrak: Barošova věštba, teplé pivo a oslava z Titaniku

Den před zápasem v rozhovoru vyprávěl, jak za ním do Istanbulu autem míří kamarádi z rodných Vigantic. Jak si byl s liverpoolským parťákem Vladimírem Šmicerem na uklidněnou zahrát bowling a prohrál: prý proto, že házel levou rukou, aby dal kamarádovi šanci.

M63o58j90m55í22r 40S69k44á66l60a 2850182686

LFC tehdy předvedl to, co ve finále PMEZ/LM nedokázal nikdo předtím a zatím ani potom - prohrávat 0:3 a přesto vyhrátR^

+1/0
26.5.2018 18:11

J65i89ř85í 58J12u57ř29i33c49a 2328103731

Vždyť tomu realu přece nikdo fandit nemůže. To je jako fandit Spartě v devadesátých letech.

+7/−1
26.5.2018 17:12

M28i90c38h50a40l 82T64o83m14á73n17e60k 9917349926

nemusim je ale je tam Zizou muj neoblibenejsi hrac ever , takze to je tezke i kdyz je uz jen trener

0/0
26.5.2018 20:04

P19a71v71e30l 53Z81o76u72h13a87r 5618524394939

Tech nezapomenutelnyc finale bylo vic.Napr. Bayern Munchen -M.United.Taky uz v90.minute hotovo a Teddy Sheringham v 1999.

M77a40r35c88e73l 59H80r69o20c40h 9549769762

Teddy vyrovnával, pak Ole Gunar rozhodl. A to předtím za Bayern snad Scholl trefil tyčku a Jancker nůžkami!!! břevno... Famózní zápas.

+3/0
26.5.2018 18:10

M45i53c32h56a22l 81T29o62m94á75n74e82k 9767469346

jj united cely zapas na rucnik a horsi a pak par minut nastaveneho casu a bayern nakolenou , skoda, fandil sem jasne bayernu tehda

+2/0
26.5.2018 20:01

L45i89b51o30r 16P40e57t46r95á44š 6885419128659

Jj na to si vzdy vzpomenu kdyz nekdo rika ze je vysledek hotovy .ja sel ve stejnem domneni spat po polocase a rano sem cumel na vysledek zklamany ze jsem to nevidel

+8/0
26.5.2018 15:59

J55i46ř19í 42J83u41ř57i33c44a 2388463151

No, horší chvíli jste si vybrat nemohl. Já chytil až druhý poločas. Ten první mi jenom komentoval kamarád “Ital”

0/0
26.5.2018 17:11

M98a81r64e59k 15S96o22s55n33o29v88s33k70ý 1469875167352

Druhý nejlepší fotbalový zápas, který jsem kdy viděl. První je ČR / Nizozemsko ve skupině EURO 2004.

M22a83r11e40k 74V81a46r39o91u28s 6552414350573

To jsem zvědavej jestli se ještě dočkám toho,ze nejakej českej fotbalista bude hrát finále ligy mistrů...