Istanbulský zázrak: Barošova věštba, teplé pivo a oslava z Titaniku

Den před zápasem v rozhovoru vyprávěl, jak za ním do Istanbulu autem míří kamarádi z rodných Vigantic. Jak si byl s liverpoolským parťákem Vladimírem Šmicerem na uklidněnou zahrát bowling a prohrál: prý proto, že házel levou rukou, aby dal kamarádovi šanci.

M63o95j98m90í60r 52S33k65á14l11a 2860642186

LFC tehdy předvedl to, co ve finále PMEZ/LM nedokázal nikdo předtím a zatím ani potom - prohrávat 0:3 a přesto vyhrátR^

+1/0
26.5.2018 18:11

J33i68ř20í 90J23u54ř54i28c74a 2398283841

Vždyť tomu realu přece nikdo fandit nemůže. To je jako fandit Spartě v devadesátých letech.

+7/−1
26.5.2018 17:12

M41i33c64h70a72l 78T83o30m61á45n51e49k 9547209366

nemusim je ale je tam Zizou muj neoblibenejsi hrac ever , takze to je tezke i kdyz je uz jen trener

0/0
26.5.2018 20:04

P42a40v73e43l 72Z94o89u17h60a75r 5528454224229

Tech nezapomenutelnyc finale bylo vic.Napr. Bayern Munchen -M.United.Taky uz v90.minute hotovo a Teddy Sheringham v 1999.

M30a43r70c18e88l 55H84r68o48c90h 9179739452

Teddy vyrovnával, pak Ole Gunar rozhodl. A to předtím za Bayern snad Scholl trefil tyčku a Jancker nůžkami!!! břevno... Famózní zápas.

+3/0
26.5.2018 18:10

M43i20c69h61a43l 28T43o15m16á43n94e10k 9837889706

jj united cely zapas na rucnik a horsi a pak par minut nastaveneho casu a bayern nakolenou , skoda, fandil sem jasne bayernu tehda

+2/0
26.5.2018 20:01

L34i26b77o13r 63P10e20t88r41á34š 6665419418109

Jj na to si vzdy vzpomenu kdyz nekdo rika ze je vysledek hotovy .ja sel ve stejnem domneni spat po polocase a rano sem cumel na vysledek zklamany ze jsem to nevidel

+8/0
26.5.2018 15:59

J97i20ř20í 47J51u66ř84i85c38a 2178963701

No, horší chvíli jste si vybrat nemohl. Já chytil až druhý poločas. Ten první mi jenom komentoval kamarád “Ital”

0/0
26.5.2018 17:11

M23a10r74e18k 14S66o24s44n31o23v13s20k44ý 1339315377362

Druhý nejlepší fotbalový zápas, který jsem kdy viděl. První je ČR / Nizozemsko ve skupině EURO 2004.

M16a92r20e95k 88V65a26r61o73u27s 6652754950163

To jsem zvědavej jestli se ještě dočkám toho,ze nejakej českej fotbalista bude hrát finále ligy mistrů...