Diskuze

Liverpool - AS Řím 5:2, exceloval Salah, po jeho střídání hosté snížili

Fotbalisté Liverpoolu ještě devět minut před koncem úvodního semifinále Ligy mistrů nad AS Řím vedli 5:0, excelovali, ale v závěrečných minutách dvakrát inkasovali a do odvety dali soupeři naději. Domácí Salah dva góly dal a další dva připravil.

JZ

Inak presne rovnakú bilanciu 2+2, ako Salah, mal aj Firminho.

0 0
možnosti
LV

už sa zháňajú lístky na odvetu do Ríma ;-)

možnosti

V pořádku. Máme prvního finalistu. A Salah? Na přes rok do Barcy?

0 0
možnosti
MS

V některých fázích (přišlo mi, že ve většině) bylo vidět, že Liverpool směrem dopředu téměř nepotřebuje zálohu. Mnoho dlouhých nákopů šlo od obránců nebo záložníků z hloubi pole. A bylo až neskutečné, jak jim ten jednoduchý přechod až k zakončení v podstatě na dvě přihrávky vychází.

0 0
možnosti
RB

Tak ta obrana Římanů byla strašně dřevěná a pomalá. Fazio už PL hrál a byl naprosto tragický a nestíhal, Manolas taky špatný. A než se stačili záložníci vrátit, bylo zle. Ale v Římě to bude jiné, o čemž se přesvědčila výletnická Barcelona, Liverpool ale ten zápas tak nepodcení.