Jihlava - Zlín 1:1, drama o záchranu, v poslední minutě srovnal Ikaunieks

Zlínští fotbalisté byli vteřiny od důležitého vítězství, které by je posunulo blízko k záchraně v první lize. V páteční předehrávce 24. kola v přímém souboji dvou ohrožených vedli v Jihlavě 1:0 gólem Holzera, v poslední minutě však střídající Ikaunieks svým devátým gólem sezony vyrovnal na 1:1

P71e61t64r 28S36u56c79h90a16n 8424513402567

Zbrojovka má už své jisté. Teď, kdo ji doprovodí do 2.ligy? Možná, že Zbrojovka nakonec zanikne . Nenajde-li se někdo bohatý, kdo ji koupí a zvedne ze dna!

0/0
14.4.2018 17:19

O68l29d97ř68i55c70h 70H73r65e21j51s80e57m86n29o21u 6312853324707

Njn, to je to zlínské jaro. Za normálních okolností by asi takové zápasy, jako s Ostravou nebo teď v Jihlavě, s přehledem vyhráli. Místo toho je dohrávají se staženými půlkami.

M41i75r16o50s22l47a78v 68N60á78š83e55l 6284694718

Zlín potřebuje psychiatrickou léčbu. Takový zápas se nesmí za žádnou cenuprohrát.

P21e37t73r 82V66o38č18k30a 3582350149816

Boj o záchranu bude řežba a nikomu nepřeju sestup a ani netipuju. Teď teda soucítím se zlínskýma - tyto konce jsou na pytel. Já jako kluk jednou brečel jak želva, když v Olmiku v poslední minutě vyrovnal Baník..

PS: Prosím redakci, aby zkoukla článek, trochu se to v té rychlosti nestihlo učesat...

+3/0
13.4.2018 21:09

A73l27e65š 78B44i87e77r49o51n85s33k39i 4178375486470

To je v pr.... 10 sec do konce nastavení a oni to tak podělají...

+3/0
13.4.2018 20:28

M14a30r76t14i43n 64S48ý51k20o71r61a 1407638207717

Njn, jak už jsem psal po té glorifikaci Jihlavy po těch čtyřech vítězstvích. Jihlava stojí a padá s Ikaunieksem.