Divoký závěr na Realu, statečný Juventus vyřadila penalta v nastavení

Penalta, červená karta pro protestujícího Buffona a gól Ronalda v sedmé minutě nastavení. Divoký závěr rozhodl čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Juventusem Turín. Hosté sice vyhráli 3:1, ale do semifinále postoupil obhájce trofeje. Mezi nejlepšími čtyřmi je i Bayern Mnichov.

R96o26m46a96n 59O45p61e36t 1771489825162

nevim co řešíte, takovýhle souboje, kdy jde jeden hráč do soupeře zezadu, a ten nemůže očekávat kontakt, protože dozadu logicky nevidí, a ten kontakt pochopitelně ovlivní to jak si míč zpracuje, nebo odhlavičkuje, tak takový zákroky se pískají pravidelně a systematicky i uprostředka hřiště. celkem konzistentně ať to píská maďar nebo fin. Pencle jasná, samozřejmě je to hloupý v tento moment zápasu, ale ten hráč tam byl uplně sám a zpracovával si to k zakončení.

+2/0
12.4.2018 15:37

D22o47m78i23n61i58k 81Ž52ď46á10n82s25k93ý 7260258937373

Kopnul ho do hrudi. Jasná penalta, ještě bych mu dal žlutou !!! jinak by byl možná gól

P25a71v51l25a 29K39v93a19p13i96l42o30v12á 7429308664977

Jasná penalta. Dost dobře nechápu to rozhořčení.

+3/−1
12.4.2018 12:25

V64o87j38t23ě96c10h 50H58u83b54á36l83o27v63s10k95ý 3296108

Nejdřív ho oběma rukama zezadu strčí (v plné rychlosti) a ještě narempluje tělem...chtěl bych zdejší odborníky vidět jak to ustojí a pak jejich reakce kdyby to rozhodčí naopak nepískl.

V90o61j28t71ě11c65h 44H83u66b34á84l43o42v34s81k41ý 3776248

Jasná pentle, nechápu co se řeší. Nebo by se jako neměla pískat jen podle toho jaká je minuta zápasu? To je někde v pravidlech taková podmínka? 8-o

+3/−2
12.4.2018 12:13

M86i70c67h77a38l 83S59y55p25t19á83k 4136824968

Mnohokrát jsem shlédnul ten včerejší okamžik, po kterém byla písknuta penalta pro Real a tohle prostě podle mne faul nebyl. Vasquez s sebou plácnul jak střelená srna, jakmile ucítil dotek protihráče. Tohle byl prostě normální souboj, kterých bývá ve vápně několik za zápas. Zajímalo by mne, jesli by sudí takovou penaltu písknul třeba v 10. minutě nebo za stavu, který by dále posouval Real... A to co předváděl Ronaldo, jak sebou pleskal ve vápně a žadonil o penaltu, to bylo na zblití. Ne, prostě ne, i když je to výtečný fotbalista, nikdy mu nepřijdu na chuť.

+2/−3
12.4.2018 11:57

D15o14m67i80n80i51k 54Ž58ď46á91n58s36k15ý 7610198917383

Tedy já nefandím nikomu, ale jasný faul. Kdyby do něj zezadu nešel, tak zpracuje balón a mohl být gól.:-(

+1/0
12.4.2018 15:35

P54e86t42r 20A36c22h32i43l21l54e50s 6356102620510

humus todlenc totok... naprosto cisty, vzdyt ho nijak nerozhodil, skoro se ho nedotkl a spadl jen diky pokrcenejm noham a gravitaci... todle nema se sportem uz nic spolecnyho.

0/−4
12.4.2018 11:38

V87o60j36t29ě24c59h 96H71u41b21á30l85o79v57s54k92ý 3156268

Bože to je hysterie, skoro se ho nedotkl? Vždyť ho nejdřív oběma rukama strčil a pak ještě naremploval nohou. Obránce chápu, nejspíš by to byl na 99% gól a pro Juve konec, tak poslední záchranná brzda byla ho nečistě rozhodit a spoléhat se na to, že to rozhodčí v takové minutě nepískne. A holt "smůla", písknul.R^

+3/0
12.4.2018 12:28

T55o57m94a63s 71M77e91r45t47l 8687952147328

Podle některých komentářů od neutrálních znalců se Benatia dotkl jak míče, tak Vazqueze, který samozřejmě rychle upadl. Penalta se tedy zřejmě pískat neměla, (mladý a nepříliš zkušený?) rozhodčí byl ale pod tlakem jak publika, tak i celkové atmosféry v souvislosti s Realem a jeho vlivem, a odpískal penaltu po bleskovém kontaktu s pátým (!) rozhodčím, který ale spornou scénu nemohl pořádně vidět. Ostatně i v jiných zápasech C1 s účastí Realu Madrid bylo dost zřejmé, že při sporných situacích se rozhodčí řídí zásadou "in dubio pro Real".

+2/−2
12.4.2018 11:07

O45l39d17ř48i53c34h 88U77r77b57a24n 7118971151

Asi definitivně přestanu sledovat Ligu mistrů. Vypadalo to, jako by rozhodčí čekal na sebemenší náznak, aby mohl pomoct. Škoda fotbalu, škoda fanoušků. Už se nedá ničemu věřit.

+4/−2
12.4.2018 11:00

V36r51a85t66i61s44l19a53v 14K55a33l88i57c36h 5780228379

Jeden z duvodu, proc se mi fotbal posledni roky vzdalil a radeji koukam na hokej. Nerikam, ze se tam nesimuluje, ale zatim ten jediny moment nedokaze rozhodovat zapasy jako vcera na st. bernabeu.

+1/−2
12.4.2018 9:43

J75a37k88u83b 56Z71e19m10a68n 4251475772105

Vcerejsi utkání nerozhodl jeden moment. Ten dvojzapas mel 180 minut, které rozhodly o postupujícím. A mimochodem, penalta jasná.

+6/−5
12.4.2018 10:08

D80o62m72i72n65i92k 60Ž12ď44á68n23s91k34ý 7600248647753

Pokud zhodnotím 180 minut, tedy 190 minut, tak REAL byl lepší a lepší postoupil ;-)

A34r75n12o34š49t 95M11á71č35e 9202832355826

Teď jsem si pustil video. No písknout takovouto penaltu v 93. minutě... Ronaldo je na hřišti exhibicionista, to není přece nic nového.

+2/−3
12.4.2018 8:54

J30i23ř37í 54H12o24r50k84ý 4285638937539

A kde je ta hranice, která minuta, od které se to nemá pískat?

+7/−1

R72a85d56e15k 50J36o17n26á87š 4187625553438

Nevím co bylo tak pohorsujiciho na tom ze slavil gól. Jednak je takhle slaví často a jednak si ani trochu neumíte představit ty emoce jaké prozival(i)... Myslím ze dost podobně by to slavil kdokoliv i v okresním přeboru, natoz v tomto zápase po takovém vývoji... Jinak uznávám, ze lepší by bylo kdybych to skončilo 3:3 a Ronaldo dal hattrick. Co mě vadilo, bylo vyloučeni Buffona, ano, to byl nesmysl.

+3/−3
12.4.2018 8:50

M42i34l97o92š 95B51r50a16d96í40k 3306579277738

Že by ho ten Benatia zboural to v článku přehnali. Vazquez jej ucítil za zády a tak prostě počkalk na kontakt a šel k zemi.

+5/−2
12.4.2018 8:34

P72a48v41e15l 21D17v80o75ř19á54k 6652841824

Dal penaltu a postoupili, tak krepcil radosti. Zkus se vcitit do toho.

+2/−1
12.4.2018 7:56

M75a18r93t22i59n 81R20o68t89t51e90r 2315222539467

Za dané situace to penalta jasně nebyla. Chyba rozhodčího. Cit pro hru neprojevil. Prostě v nastavení čtvrtfinále LM musí být penalta, která rozhoduje o 500 mil. Kč, jasná a nediskutovatelná.

+12/−5
12.4.2018 7:32

J74a55k35u57b 32Z61e43m76a56n 4131505472625

Penalta naprosto jasná. V první, desáté, padesáté i triadevadesate minutě. Ze vy jste se chtěl dívat ještě na prodloužení, na tom nic nemění.

+8/−13
12.4.2018 7:40

V65o24j53t36ě21c67h 73H97u13b28á69l75o16v15s81k96ý 3506828

Ale to je přece úplně jedno jestli je 15 minuta, nebo nastavení. Faul je faul. V derby se taky foukla v posledních vteřinách zápasu a nebyla úplně 100% a Tecl tomu přidal. Takže jen zbytečný pláč.

0/0
12.4.2018 12:16

P63a43v10e63l 29D18v61o31ř42á41k 8478195192431

Rozkaz zněl jasně!

Tým v dresu Juventusu nesmí projet za žádnou cenu!

+11/−3
12.4.2018 6:53

L57u12d75ě97k 63P20r53o78v48a71z37n65í80k 8263561602795

VCR7 je dobrý člověk a výborný fotbalista. Kdyby se snad rozhodl dokopat karieru v Bohemce, tak ho rádi uvítáme, jen asi nedostane sedmičku, ta je obsazená ;-D

+3/0
12.4.2018 6:39

L15u29d51ě82k 28P65r60o34v28a58z45n41í66k 8643181602415

Penalta to byla, není co řešit.

Pája Nedvěd asi nesouhlasí, ale to je vše, co s tím může dělat. ;-)

+3/−10
12.4.2018 6:34

J57a12k16u97b 85Z72e55m84a94n 4371365632365

Ted jsem se díval na sestřih a vůbec netuším, nad čím ty hysterky z Juventusu protestovali? Ta penalta byla naprosto jasná a vůbec nechápu toho hráče, že tam může jít takovým způsobem, jak nějaký Jarda z Horní/Dolní.....Na toho se uplakaný Buffon měl vrhnout a ne na rozhodčího.

J97a32n 37D34ě70d 8906229703591

1) Rozhodčí nastavil 3 (slovy tři) minuty a foukl penaltu v sedmé. Neříkám, že to není běžné, ale pocit křivdy to zřejmě vyvolá.

2) Po 52. minutách sportovního výkonu jedete na endorfinech a logika jde dost stranou.

+2/−10
12.4.2018 6:47

J15a33k28u91b 80Z28e64m90a34n 4491215472475

Penaltu piskl v čase 92:20. Že se kvůli italským hysterkam kopala v 96. minutě, je jiná věc.

+18/0
12.4.2018 6:56

A23r31n17o58š86t 77M30á36č79e 9222422715616

Ty jsi dobrej Jarda z Horní/Dolní... :-)

+1/0
12.4.2018 8:57

R16a19d90i13m 54B47e46n86i76c82e98k 8228683488884

Hlavně by to chtělo všem vysvětlit, že když se penalta v nastavení pískne včas, na rozdíl třeba od rohu se musí odehrát. A pokud jde o ten zákrok, faul to prostě byl, tam se nic neokecá. Spíš by měl Juve přemýšlet, proč byl ten hráč před bránou úplně sám.

J48u17r45a27j 38Z41e72m33á43n96e23k 4100960132731

Rozdiel medzi Realom a Barcelonou je, že Real má Ronalda, ktorý dáva góly v ťažkých zápasoch. Iná hviezda miluje zápasy s Levante, Granadou, Salamncou, ale v ťažkých zápasoch hrá schovávačku.

+4/−22
12.4.2018 0:46

L89u50d13v96í63k 51S71e23c91h49o36v42e62c 4341823701

Včera někdo psal, že ta hvězda nejvíce branek dala Seville, Atleticu a Realu....a Vy tady napíšete tohle 8-o Jinak je to totální nesmysl celkově, co tu píšete...

+7/−1
12.4.2018 0:57

L56u10d72v66í19k 75S85e15c17h58o10v76e87c 4161283241

A čtvrtý v pořadí je Valencie, jen tak mimochodem.

J59u35r66a10j 34Z45e64m24á63n96e88k 4140510932351

Máte štatistiku posledných 3-4 sezón, alebo za celú kariéru? Messi hrajúci na pravej zálohe bol podľa mňa najlepší hráč na svete v tej dobe. Potom prišiel Messi hrajúci na hrote útoku a teraz vysunutého stredného záložníka, ktorý nabehá asi najmenej km na svete. Teraz sa bavíme o dôležitých zápasoch a tam je fakt gigantický rozdiel medzi R a M. Tu som narýchlo našiel jeden link, že tie "nezmysli" vidí veľa ľudí. https://sport.aktuality.sk/c/331176/lionel-messi-nezvlada-niektore-velke-zapasy-v-ktorych-ide-o-vela/

0/−2
12.4.2018 1:47

L84u30d21v89í37k 92S38e11c52h14o77v90e25c 4321183131

Je to za celou kariéru...nechápu ten mínus, když už i fakta se minuskují.

0/0
12.4.2018 5:55

L18u48d10v27í61k 49S28e89c17h69o25v90e71c 4241903521

Jinak jsem to našel tady http://www.espn.com/soccer/blog/five-aside/77/post/3391991/barcelona-lionel-messi-goals-chelsea-different-opponents Každopádně tohle má být diskuze o včerejší Lize Mistrů a né o Messiho statistikách, je to jen reakce na příspěvek...

0/0
12.4.2018 6:07

L80u67d67v56í89k 18S81e15c30h34o23v94e55c 4531493911

V této statistice ještě chybí branka proti Atleticu v posledním zápase, který Messi rozhodl jedinou trefou. To byl dost důležitý zápas. A to by k tomuhle asi stačilo :-)

0/0
12.4.2018 6:48

M54a93r80t64i50n 76K72o45n12r31á82d 6668769479389

Juraji, Juraji buď si děláš legraci nebo si opravdu tak hloupý? Není dlouho, co se psal pravý opak, ze Ronaldo dává góly jen slabým týmům. Teď párkrát rozhodne a vy to celé prekroutite