Liberecká zloba: Posaďme se zpátky na zadek, vraťme se k běhavému fotbalu

Ještě deset minut před koncem domácího zápasu s Teplicemi vedl Liberec 1:0 a zdálo se, že si upevní třetí místo v lize a odskočí soupeřům. V posledních deseti minutách však přišel kolaps a hosté dvěma góly vývoj otočili.

H38o45n11z87a 84M27á33z23a 5290721480234

Je jasné, že hra Liberce stojí na čtyřech pěti hráčích a když tito hráči začnou hrát tužku (jako Braite, Folprecht, Potočný a nakonec i Pulkrab) pak to dopadne přesně tak jak to dopadlo! Zvláště z výkonů Braiteho jsem zklamaný. Jinak ten nováček na levém beku by měl zatím hrát za juniorku-místo aby zabránil centru a agresivně napadal, tak protihráči ustupuje, až má protihráče několik metrů od sebe a ten pak jednoduše pošle golovej centr - bum a je to 1:1. Ovšem to nebylo ojedinělé jeho počínání.!Rv.