Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

Těžké čtyři dny pro Guardiolu a ještě těžších 45 minut pro Ulma...:-).

S20t41a76n54d72a 82K17a87f95k50a 6933981279929

Pak se člověk ani nediví, že na MS nebudou žádní angličtí rozhodčí...VAR ftw!

+3/−1
doporučit
7.4.2018 20:35

P14e61t98r 47M81ü80l12l18e17r 3766738939914

Penalta pro City byla jasná za stavu 2-3, sudí je celkem zařízl, asi neměl chuť slavit s nimi titul...

+3/−1
doporučit
7.4.2018 20:33

P87a75v84e18l 44V77i82n66a17ř 4801967295476

Jaka bitva o Manchester? Mozna tak derby v Manchesteru, ale bitva o Manchester? Kdo je tam cislo jedna je jasny uz nekolik mesicu ne?

+2/−3
doporučit
7.4.2018 14:09

J63a10k59u79b 71Z14e10m27a44n

Vítězství v dnešním zápase je skvělé, i když na titulu to nic nemění. Ale skvělé na tom je, že City neslaví titul zrovna po tomto zápase.

+1/0
doporučit
7.4.2018 21:21

J44o12s40e26f 14S45t13a63r12ý 5594799935419

Dodnes jsem si nebyl jistý božskou existencí, avšak dnes jsem zjistil, že právě José Mourinho je tím, ke komu se chci do konce svého života klanět.

+1/0
doporučit
7.4.2018 20:53

V13a87c16l26a26v 60P85e33r63o79u98t27k79a 6528377454721

V době kdy vedlo City o dva goly,tak už jsem si říkal,že není co řešit a pak jsem jenom zíral a rychle hledal odkaz. City ke konci mělo 2 golovky,ale ani to nestačilo.

+1/0
doporučit

J73a76n 57U52l73m 7530909406412

Koukám, že United se chce o titul ještě porvat, poločasová přestávka a NULA střel na bránu, NULA střel vedle! ;-D;-D;-D;-D