Fotbalisté Liberce i Jablonce šlapou dál a útočí na evropské poháry

Fotbalisté Liberce se po výhře 1:0 na Slovácku udrželi na 3. místě ligy a na druhou Slavii už ztrácejí jen bod. Jablonec domácí výhrou 2:1 nad Bohemians potvrdil svou neskutečnou jarní fazonu: šest zápasů, šest výher, 5. příčka v tabulce.

J33a50k47u56b 55K26r20o20u65p86a 5394137888873

Proboha jen ne Jablonec do poháru...

+1/−1
4.4.2018 1:31

J79i31ř19í 68J38a32h83o61d47a 9146798326612

Liberec uhrál jen 11 bodů z 18, což rozhodně není báječné jaro. Ztratil na Spartě, kde by žalostnej, remizoval s Plzní. Jediná remíza, která nebyla přímo ztrátou je s Karvinou.

Když fotbalovej klub ztratí třetinu možných bodů, nemůže být řeč o nějaký báječnym jaru.Jestli neskončí druhej, tak jsou to břídilové.

Jablonec to je onačí mančaft, ti by si neměli dávat za cíl poháry, ale titul. Jen poháry jsou pro gaye typu Slavie, nebo Olomouce. Doufám, že Plzeň ještě proženou, protože tý by se měla smůla lepit na paty čím dál tím víc.

+1/−4
3.4.2018 15:23

R68a57d92e81k 29U50r54b67a49n 4199450604417

U Liberce to totiž nikdo moc nečekal po těch změnách. Proti Spartě byl příšerný, ale bylo to docela logické. Jeho hra má stoupající tendenci.

Jablonec je teď na vlně, ale neřek bych že to vydrží tak dlouho, aby mohl bojovat o titul. Poháry však udrží.

+1/0
3.4.2018 15:40

J20a43n 37Z85m86e87š38k69a32l 7335888697205

Tak na Spartě byl Liberec marný jen poločas,pak je druhou půlku přehrával,bohužel neproměnil žádnou šanci.S Jabloncem souhlasím.Defacto ještě neměli těžšího soupeře.Teď s Bohemkou se klepali o výhru do konce.Ale mají před sebou všechny těžší soupeře Plzeň,Slavii,Spartu a i Liberec.Takže se uvidí :-)

+1/0
4.4.2018 11:29

H71o77n70z13a 42M76á33z63a 5500611720154

Přestože jsem fanda Liberce, tak si nemyslím, že se udržíme na pohárovém místě, vzhledem k tomu, že máme pouze jediného golového střelce a to je strašně málo! Buďto hráči jako Kerbr, Folprecht, Braite nebo Potočný pořádně zaberou nebo budeme padat dolu!R^ Jablonec určitě víc nahoru se nedostane i když se bude ze všech sil snažit!