Baníku vzali regulérní gól Baroše, řekla komise sudích. Výtky měla k derby

Rozhodčí Martin Nenadál se svými asistenty ovlivnili výsledek ligového zápasu 21. kola mezi Baníkem Ostrava a Duklou (1:2), když nesprávně neuznali gól Milana Baroše z druhého poločasu. Komise rozhodčích měla výtky i k sobotnímu derby Sparty proti Slavii, kde však přehmaty sudích v čele s hlavním Pavlem Královcem opravilo video.

P77e45t85r 39E38r86n90e96s11t 9749650275

[>-]OPRAVA:Nejvíc mě sere,že tohle řídí Listkiewicz.....Je vidět,že když se angažuje cizinec v Českém fotbale ať už jako trenér,fotbalista,funkcionář,tak se dává najevo,že nejsme ničeho schopni.To je jen důkaz toho,že tam sedí agent Státní bezpečnosti BERBR a všichni se ho bojí...[>-]

0/0
21.3.2018 20:56

P40e35t44r 63E32r47n30e65s60t 9279540585

[>-]Nejvíc mě sere,že tohle řídí Listkiewicz.....Je vidět,že když se angažuje cizinec v Českém fotbale ať už jako trenér,fotbalista,funkcionář,tak se dává najevo,že nejsme ničeho schopni.To je jen důkaz toho,že tam sedí agent Státní bezpečnosti a všichni se ho bojí.[>-]

0/0
21.3.2018 20:53

R76a74d47e57k 14Z28l60á91m42a90l 1665766342719

Je mi líto, že komise rozhodčích dělá videu reklamu zrovna tou penaltou proti Spartě. Tecl měl jasně dostat žlutý karton a držet ústa. To, jak se otočil kolem vlastní osy a práskl s sebou o zem, bylo do nebe volající a překonalo i legendární let Lafaty.

0/−6
21.3.2018 19:14

A26l54e81x 70S20l62a25v97í64č55e15k 8137211609708

to ze ho stetina podkopl je samozrejmne nepodstatne, k cemuz se jasne priznal. navic hraůl predtim jasne rukou. vy spartani to mate slozity ;-D;-D;-D;-D;-D

P81e24t72r 83M48o67l66á39k 9598311747834

A co se změní. Nic;-(. Prostě se řekne byla to chyba, sory jako a karavana jede dál.

R96a19d62i15m 47B77e38n48i51c24e25k 8868473738604

Mě by stejně zajímalo, jak posuzovali ty situace v Ostravě. Jestli podle těch fotek, tak to je rozhodnutí velice pádné. Třeba u toho Baroše je vidět, že hráč má teprve napřaženo ke střele a ještě se míče nedotkl, takže ještě nedošlo k momentu přihrávky. A pokud si dobře vzpomínám, tak Bary udělal krok k brance, obránce Dukly od branky. Sledoval jsem to na Tipsport TV a podle mě v momentu střely už Bary v offsidu byl.

Ale to je úplně jedno, Baník prostě hrál bídně, začal hrát tak v posledních deseti minutách a tady je zakopaný pes, ne v nějakém sporném momentu. Kdyby aspoň 60 minut z 90 hráli jako posledních 10 minut, tak v klidu vyhrají 3:0 a nikdo nebude nic řešit. Tohle je jenom alibismus.Rv

+1/−1
21.3.2018 10:27

P38a94v38e12l 52Č98á92b83e52l57k89a 2900747249519

A ještě větší sranda je, že nevidí, že mu Costa tu ruku držel. To by jo rozhodčí musel pískat pořád, protože takovéto "držení" je skoro pořád při těchto situacích

+3/0
21.3.2018 8:34

A63l50e61x 80S41l50a68v69í45č21e77k 8527901639938

tak hlavne pred faulem jasna ruka stetiny, o te se nemluvi.

0/0
21.3.2018 10:33

J13a15r36o55s69l34a90v 95S63t85r14o34m19m56e57r 3857626334989

Taky doufám,že bude video na všech zápasech první ligy,pro sport jen dobře.

+3/0
21.3.2018 8:30

P59e74t35r 65K41a20l69a 1358910898

kdyby bylo video na každém zápase rudých tak spadnou z ligy a bůhví jestli budou aspon ve druhý:-(

0/0
23.3.2018 17:38

T73o56m11á30š 58K54ř83í63ž28e53k 6263716537976

Na zápasy Plzně se video nepoužívá. Proč asi ?

+2/−2
21.3.2018 8:29

V93í37t 25Č58e22r86m35á24k 1284912133292

Protože je nevysílá O2. A právě O2 si vybírá, které zápasy chce vysílat. A "překvapivě" chce skoro vždy vysílat Spartu nebo Slavii, protože to znamená vyšší sledovanost.

+2/−2
21.3.2018 9:31

J76a48n 94A45n10d98r98á15š 9886392129

Ale kdeze, O2 normalne Plzen vysila minimalne kazdy druhy kolo...

+1/0
21.3.2018 10:43

M14a60r12e72k 31B44u79r81s86a 5302374710140

Doufam, ze po teto sezone bude video v ramci ligy ve vsech zapasech. Jinak si ti kluci muzou rovnou na startu hodit kostkou a bude to mit zhruba stejnou vahu jako by se tam 90 minut o neco snazili ...

F72r48a19n64t34i20š96e20k 24B13í79l47ý 9192263970496

To už rudý hoši bulej i tady, i když s klikou urvali bod?

+4/−5
21.3.2018 7:12

F76r89a50n87t84i93š49e38k 11B92í87l31ý 9342373610606

Pane Franci, než dáte mínus, koukněte o stránku zpět a uvidíte...

0/−1
21.3.2018 8:21

J36a63k23u81b 28P16e78t82r24i13c89e61k 4788894985101

Nejsem fanoušek ani jednoho z pražských S. Ale řekl bych, že bod s klikou urvala Slavia, ne Sparta.

R28a21d54e12k 26J30o69n20á66š 4737815133878

To ne no, měla by minimálně o 4 body víc no...takže by byla výrazně blíže Slavií a druhému místu...ale tom nic ty smudlo :-D

0/0
21.3.2018 6:59

H59a21m93p86l 90B95r67e82t29i70s31l44a81v 6486521474602

Jo, jo, kdyby hrála lépe, lepšího trenéra měla, aj snad hráče nějaké, vyhrála by LM, kdyby ;-D

0/0
21.3.2018 16:09

R48a27d13e20k 60J77o53n96á24š 4177985673738

O to nejde, jde přeci o to ze se vlastně hrají dva sporty, jeden posuzovány s chybami a jiný bez chyb...ovlivňuje to výsledky ligy a to dost výrazně. Kdyby bylo video v každém zápase, Sparta má o 4 body více, naopak kdyby nebylo vůbec, jednoznačně by vyhrála derby. To je proste špatně tohle. Krmencik zas dal minule kolo gól z offsitu, Banik by B tímto kole zřejmě bodoval, a takhle bych mohl pokračovat. A jinak s tím Costou - nikdo tu netvrdí nic o brutálním faulu, ale o tom, ze se to dalo jako faul posoudit, pak by bylo řešení penalty bezpředmětné...chápeš? ;-)

S16t34a63n98i77s98l42a50v 89D75r88v67o24t55a 7793703675716

Královec je jeden z našich nejhorších rozhodčích, to co předvedl v derby byla parodie;-(:-/:-P

+9/−3
20.3.2018 22:34

M28i11l11a25n 64C38o84u51f61a37l 8303397793

V derby bylo video normální šaškárna! Mezinárodní rozhodčí ?????? Královec k tomu přispěl výrazným dílem!

Video je možná dobrý nápad na řešení sporných situací, ale ne k řízení zápasu!

+2/−5
21.3.2018 4:21

A34l82e95x 66S65l95a76v42í30č18e95k 8547171109598

kdyby tam kralovec nebyl, bylo by to lepsi.

0/−1
21.3.2018 10:32

P53e52t69r 61J98. 70D63r24a70h89o69v35z24a35l 4470154305591

Mohll bi sy, vážený autor článku projýt svůj text znovu a opravyt sy svoje hrubé chibi, proti prvydlům ČJ?

M34a97r18t66i67n 39Š18i70l67a34r 3757953709624

Sice Zbrojovka byla v Liberci hodně marná, ovšem nastupovat do druhého poločasu s 1:0, kdoví, co by se mohlo stát...

0/0
20.3.2018 21:21

P16a82v13e75l 93S21l45a74d35o63v55n85í18k 6417653327656

Už bylo vysvětleno, proč ve Zlíně, při přenosu O2 a zápasu Plzně, zase nebylo přítomno video?

Z52d57e42n50ě37k 81N79o19v51o43t36n53ý 6749132391645

Coufale, co takhle Karviná a 3 body (vlastně 6, protože si Baník byl jist, že je potopí) darované Barošovi a spol na podzim, když jame to viděli v TV?

P33a24v12e22l 49Š11e39v13e82č98e50k 3668628118411

to už je hodně ohraná písnička... naštěstí lze kontrovat zápasem na Spartě, na Slavii atd. ;-) co tam máte dál?

0/−3
20.3.2018 21:50

J12a19n 69P42e23t71ř38í43š 4739235631750

Baník zařízne rozhodčí neskutečným způsobem a stejně tu povětšinou brečí sparťani, že Tecl sáhnul rukou na Costu a tím ho brutálně fauloval. Vaše rudá nesoudnost mě baví. Doudám, že přijde aspoň pan Kofroň, aby svojí striktní objektivitou umoudřil své kolegy ;-D

+37/−5
20.3.2018 19:45

O18t84t93o 52P24e65t82e20r22k51a 4623631375348

Být Sparťanem je diagnóza. Nevyléčitelná nemoc:-)

+11/−6
20.3.2018 20:43

R78a52d80e58k 52Z35l79á91m63a34l 1685326402969

Pleteš se, Peterka je diagnóza. Nejen že nevyléčitelná nemoc, ale zároveň to strašně bolí.

J90a29n 60P55e16t14ř87í91š 4849625241700

Nene, po derby mam permanentni usmev na tvari :)

+3/−1
20.3.2018 22:00

J38a95n 25P31i69t82a91k 1347858255416

A co to zmeni? Baniku tim v podstate podepsali sestup (ne ze by mi to vadilo) a jede se dal. Rozhodci si kolo, dve postoji, vsak mu to vynahradi nakou juniorskou ligou s fajn cestakem.

+4/−1
20.3.2018 19:35

M23i64l77a13n 13C60o63u34f33a51l 8553887723

Barošův gól byl regulérní a rozhodčí výrazným způsobem ovlivnil průběh zápasu! Co už nyní, není to poprvé a Baníček sestoupí! Stát se to v Praze, tak by rozhodčí už ligu nikdy nepískal!

+13/−15
20.3.2018 19:34

M12i77c61h27a51l 14H19i27r23k36a 4557386160963

Před pár lety jsme Votroci šli o soutěž níž díky otočenému zápasu s Baníkem, na ten zářez v důležitém vzájemném zápase o sestup nezapomenu. Teď je v nelibosti Baník.

+9/0
20.3.2018 19:29

M28i72c43h75a92l 74H86i47r90k38a 4117846400303

Ještě že nekontrolují videem každý zápas Sparty, to by nebyla letos ani šestá ...;-)

L33u25k66á72š 88K89o31n17e72č31n62ý 1777361518678

A to ještě jen díky tomu, že si Šádek zařídil, aby nebylo video při zápasech Plzně. Takovýmu Krmenčíkovi by se rázem počítala tak půlka branek. Sparta by měla body ze zápasů v Liberci nebo doma s Brnem (neuznaný vlastní gól Brna při vymyšleném ofsajdu Ben Chaima).