Dal dva góly, šťastný nebyl. Co se to s námi stalo, nechápal Stanciu

V prvním poločase to vypadalo, jako by po hřišti létal. Vstřelil dva góly, další připravil skvěle kopnutým rohem. Díky příspěvku Nicolae Stancia šla fotbalová Sparta v derby se Slavií do kabin s vedením 3:0. Vysoký náskok ale trestuhodně prohospodařila a nakonec jen remizovala 3:3.

P64a56v35e56l 16S74l81a78d95o93v41n42í97k 6527663717436

2 góly nedal. První střelu si do branky srazil neschopný brankář.

0/0
18.3.2018 16:29

S55v12a96t23o34p88l35u96k 10Č95e37c77h 1185747931562

Proč mu někdo nevysvětlí,že střed tabulky je pro Spartu tak akorát?

B83o17l56e46s86l16a20v 41C81h28m22e98l28a39ř 4674100598

Už jsem vypozoroval, že družstva, která dostanou dva laciné góly, nikdy neprohrají. Čínský notičky zafungovaly a trochu jsem se přiživil.

0/−9
18.3.2018 0:03

K15a78r54e11l 86P29i47v85r51n69e27c 4123509418130

proč jenom trošku, když ti bylo naprosto jasný, že se jede podle čínských notiček? ;-D

+1/0
18.3.2018 10:40

P62e34t50r 81K78a60l23a 1888260468

Hrála v tom prvním poločase tak dobře sparta anebo slávka kulový..kor když si dala dva vlastence..hapal na sparta.tv ze sebe udělal akorát hlupákaRvStoch před golem ruka a Teclík faul na costu před pentlí..ubuleneček par excellence

+3/−5
17.3.2018 23:49

P36e56t81r 57K37a52l81a 1698420198

a ted ještě bulel nad terénem..ten se na tu letnou hodí...

+3/−5
17.3.2018 23:50

L29u89k87á95š 87V18o60j44t45e92k 8385400863180

Pane Kalo, snad jsme viděli stejný zápas a viděl jste, že Sparta hrála v 1. půli výborně (co kdyby to trefil Lafata?), Trpiš poté výborně střídal, stáhnul Dannyho a Frydrycha a pomohl mu taky terén, Hapal reagoval pozdě, Kanga + Stanciu + Plavšič na tom sajrajtu hráli na 50%, Sparta neměla připravenou alternativu, kondici po Štramákovi a ani štěstí (Štětina a breakové situace = 0), SKS nakonec vyrovnala a plichta je pro ACS krutá. ubulenečky si nechte, smekněte klobouček, jako já před Vámi (Slávisty). Zápas výborný...

+4/−1
18.3.2018 0:10

P93e88t85r 30K98a91l88a 1378640608

proč množné číslo..hapal je snad jeden ne?A ubulenec to je,vo tom žádná..a před spartou nesmeknu nikdy. Vaše bída-naše radostR^

ps: a odkdy se hraje na kdyby pane Vojteku?

J69a98n 77A52n33d17r95á68š 9726212439

Tak jako o stesti by se dalo polemizovat. Sparta ho v prvni puli mela az az, kdyz ze tri golu jen jeden padl po strele spartana na branu, ty predchozi dva si tam srazili slaviste sami.

+1/−3
18.3.2018 0:22

L62u94k49á43š 26V39o61j32t45e25k 8525320313280

to jo, ale ten míč tam nepřiletěl z kosmu...;)

M27a76r55t34i75n 20K73o14d48a49t 2847286132887

Otázkou je, jak ho bude bavit hrát celou příští sezonu jen tuzemské soutěže :)

+2/−3
17.3.2018 21:52

P44a13v92e58l 75K80a21f60k15a 8514633171135

Tak jestli se nepletu, na třetí flek ztrácí Sparta 3 body. A při vítězství Slavie v poháru je třetí flek přímou vstupenkou do základní skupiny evropské ligy ;-)

+2/0
17.3.2018 22:12

M57a58t79ě60j 45H36r23u42š31k66a 2213366457891

Slavie by si mohla s Jabloncem poradit jenom zázrakem.

M90a88r56t23i45n 80K31o39d90a22t 2187386572287

Tak dva góly...jasně, v zápise bude zapsán jako střelec prvního gólu, ale byl to vlastní, protože ten balón snad ani nešel do branky. Kolář měl jeden ze svých "super" dní. Jsem rád, že je z Liberce pryč a ještě za super peníze. Stanciu je jediný povedený nákup Sparty. Plavšič klasika, začal zhurta a po 30 minutách nebyl. To se těmhle hráčům stává často. Je to takový druhý Zeman. Každopádně Sparťani prohospodařili něco, co snad ani nejde.

+16/−4
17.3.2018 21:10

J70i10r28i 56G29a98z97d10a 8564763584624

No, Zeman v poslední době hraje slušně celý zápas.jsem milé překvapen, v Plzni se zvedl

0/0
17.3.2018 21:48

P51a67v39e74l 52S84l87a54d53o56v55n25í66k 6787403177456

Plavšič se v dresu Plzně také zlepší.;-)

0/0
18.3.2018 16:31

P53e56t42r 55M51i97k16u95l97á47š87e50k 4905419794637

Naprosto s tebou souhlasím stran první branky.To byla nahrávka před branku,kterou si tam gólman srazil.To byl jednoznačně vlastní gól.R^

+1/0
17.3.2018 22:20

P81a39v62e10l 25Š68m32í49d 7134738239542

přesně,přesně,to by uhrála i Zbrojovka;-D;-DInu je to Sparta,která tímto dělá celé republice jenom radost.

0/−1
17.3.2018 22:53

D13a89n 50Š68í89d63a 8135299262167

Co tím myslíte? Domníváte se, že mimo Prahu nikdo Spartě nefandí?

M76a17r29t83i34n 91K52o76d83a61t 2927176952297

Ten Kaya...toho kdo doporučil, to je záhada něco jako Bermudský trojúhelník. Není divu, že se fanoušci Galatasaray radovali, když podepsal Spartě.

+4/0
17.3.2018 21:49

P60a36v38e60l 46Š74m39í92d 7764468249852

a sparťanští se budou radovat až podepíše někde jinde.Inu to se nám to hoduje,když to Křetínský platí,že funkcionáři Sparty.;-D;-D

R63a32d84o70v84a46n 49D79l52u35g85o24s24z 3196181828396

Neměl by být spíše článek v opačném gardu aka Slávia prohrávala, díky heroickému výkonu vyrovnala? Tak trochu by to dávalo větší logiku z pohledu postavení jednotlivých týmu v tabulce.

Průměrné týmy (dle aktuální pozice v tabulce) si nezaslouží větší mediální pozornost, než týmy v první trojce. Pak se někdo diví, že je Sparta pro smích a druzí mají z jejich neštěstí radost. Ještě aby ne. Věčně protěžování Sparty, jako v tomto případě, je nefér vůči týmům hrajícím na špici.

A95n93t18o53n61í58n 56S81t20e67d98i87n44a 4447552524740

Můžeš si říkat co chceš Sparta je pořád Sparta. I když je na kolenou, je pořád 100x zajímavější než kterýkoliv jiný tým v týhle díře, který zrovna náhodou (nebo omylem) něco vyhraje.... S odstupem ještě Slávia, zbytek je jen komparz a to včetně rychlokvašený Plzně.

+4/−2
18.3.2018 0:25

R42a76d58o11v97a10n 74D33l31u92g12o81s95z 3776731288236

8-oTo už tak, logicky, bývá, že Sparta je Sparta. Stejně tak Plzeň je Plzeň, Slávia je Slávia atd. atd. Nerad bych, aby byla Sparta Slávií. Nedělejte v tom zas takový hokej prosím. ;-)

+3/−2
18.3.2018 0:34

M15a98r27t33i40n 60K18o40l11á48ř 1185284269415

Mindracek. Se pak divíte a dle jména bych vás tipoval na severní Moravu, by jste pro smích

V53i10k23t89o35r 68Š31k38o56d35a 1515123260493

Místo aby hráčům vysvětlil, že mají hrát aktivně i ve druhém poločase, tak to zabalí a zalezou. Hapal by udělal nejlíp, kdyby během přestávky mužstvu vůbec nic nerikal.

0/−1
17.3.2018 20:55

R70a95d61o66v15a14n 60D23l65u24g33o38s24z 3866171158836

Kde nic není, ani smrt nebere. Zcela objektivně lze konstatovat, Sparta nemá fyzický fond na 90 minut. Po první poločase jsou KO. Kdo že trénoval a připravoval Spartu v zimní přestávce?

P19a12v82e55l 19K57a80f74k84a 8814193581315

Stramaccioni měl první takhle dlouhou zimní přípravu v životě. Tohle je výsledek, ať si Hapal říká co chce.

0/0
17.3.2018 21:51

P16a73v16e88l 74Š89m33í95d 7874918859142

Hapal to nedá,to je jenom z dalších přešlapů vedení Sparty.V tomto nemá nejmenší zkušenost a to ho ve Spartě semele.Ještě 3-4 takové výsledky a "tvrdé jádro" se proti němu postaví a tím začne jeho konec.

+2/0
17.3.2018 23:00

L60u81k90á49š 89V50o96j78t34e90k 8385920673250

Trpiš dobře vystřídal, napadlo půl metru sněhu, to je dost změn, reagoval pozdě, bohužel a navíc špatně, bohužel 2x, ale je tam 14 dní, už to nasazení Lafaty s Kadlecem vedle sebe bylo excelentní...oproti tomu italskýmu kosočtverci je to balzám na duši...

0/−1

J56a59n 68A22n83d85r94á23š 9246762439

Skoda tech smolnych golu v prvni pulhodine. Ale o polocase jsem si rikal, ze si Slavia alespon vybrala tu smulu v zapase, ve kterem neni lepsi a prohraje ho zaslouzene. No a nakonec nebyt tech smolnych golu, tak z toho mohla byt vyhra. Ale budme skromni, po prubehu zapasu je bod dobry a muze naopak znamenat psychickou vzpruhu do dalsich boju. Druhy velky obrat ve dvou kolech R^

+14/−17

P59a35v40e61l 43H30r20a96c50h 2589749885349

Co se stalo? Prostě jste to odflákli, to se stalo ...

+9/−3
17.3.2018 20:48

J94i41ř22í 79F95o24g44e23l 2300591426722

Ten překlad rozhovoru je hodně bídný a neúplný.

P28e94t26r 65K80a70l43a 1278520738

věřil sem až do konce..když jsme dali na 3:2 ...tak už to bylo jen otázkou času kdy ty labilní rudé skopnouR^

+1/−10
17.3.2018 20:44

T24i26b98o42r 30V38i75z97v88a17r55y 9114974413215

Věřil jsem už od začátku, bylo jen otázkou času kdy ty labilní sešívané skopneme do poločasu.