Sparta - Slavia 3:3, hosté dohnali ztrátu tří gólů, velkou roli hrálo video

V první půli dala tři góly Sparta, ve druhé totéž zopakovala Slavia. Divoké derby rozhodla v posledních vteřinách penalta, kterou rozhodčí Královec nařídil až po konzultaci s videem. Do zápasu hraného za vytrvalého sněžení zasáhl videorozhodčí ve čtyřech klíčových momentech.

J88a94r89d34a 94S15l97a11n25h72o49f 2425534159373

Iniesta opousti Barcelonu jde za penizem,to je vyzva pro Danika.

0/0
18.3.2018 16:17

K10a81r59e45l 29L83a53n83a 25I19n78g30. 9916161732

Zajímavý zápas podle komentářů. Lze jej někde shlédnout ? Byl jsem v jobu, bohužel...

0/0
18.3.2018 14:20

P42a76v26e72l 85T53h12ü42n90e36l 1350732678768

Joo Spartička ukázala, že to že je tam kde je to nebyla jen chyba jistého Italského trenéra. Když stojí za starou belu celej tým plnej hvězd s Lafatou/lopatou v čele, tak to je potom těžký.

+3/0
18.3.2018 10:47

B74o94h93u84m86i65l 80B19o56u42š38a 2584694490507

Tragický rozhodčí Královec -

1. Chtěl písknout penaltu pro Spartu, ale video mu zabránilo

2. Nechtěl písknout penaltu proti Spartě, ale video ho donutilo.

Stejně ovlivnil zápas Teplic v Jablonci, komise rozhodčích jeho rozhodnutí označila za chybné a hle, on klidně píská derby a zase chtěl pískat podle svých not.

Proč komise rozhodčích neuveřejňuje tresty pro rozhodčí za špatné pískání?

Rv !! Rv !!

+5/−2
18.3.2018 10:31

D30u82š90a46n 51H56r35a78b93e93c 6324652864599

3. Chtel Sparte uznat gol z ofsajdu, kde ne pomezni, ale hlavni ma posoudit, zda a jak se ten hrac zapojil ci nezapojil do hry.

+3/−1
18.3.2018 10:37

J74a81r21o92s87l83a14v 62M25a41t77ě26j57k89a 2590908753964

Budu konzistentní.Přeji Spartě 4.místo a aby se dala do předkol dohromady(tam budou těžcí soupeři).Koeficient jasně říká,že nejvíce bodů získaly Plzeň a Sparta.Potřebujeme v evropských pohárech vrátit výhody,které máme letos(přísun peněz a 2 jisté zástupce v evropských pohárech.

0/−1
18.3.2018 9:17

F68r13a41n65t85i33š46e93k 82T58l51u37k60a 3867869242342

Nebude stačit,, aby se (Trpišovský + Kolář ) omluvili za poločas jednoho utkání ?? Ti dva se musí omluvit za svá VELKOHUBÁ prohlášení, před jarní ligou !! Ještě budou další podobné POLOČASY , jako byl ten první pro Slavii, na Spartě ?!

O88l41d93ř11i76c46h 41H16r94e83j77s22e18m60n32o97u 6802263314577

Hapal není trenér pro Spartu. Vrací ji jen tam, kde byla před Italem. Hraje s trabanty a v garáži má mercedesy. S hráči jako Zahustel, Štětina, Sáček, Šural a oba Kadlecové Spartu na nohy nepostaví. Lafata už na to taky nemá. Sparta má jediné štěstí, že má Stancia a Kangu.

M42i69r27o93s18l98a75v 27Š62a95b66a84t19k77a 4915704564245

Hráč Štětina je každopádně kladný borec jako málokdo! Přímočaré vyjádření po zápase o jím zaviněné penaltě je chlapské, kupodivu ale nevzalo vítr z plachet některým sparťanským plačkám.

Po dvou vlastních gólech červenobílých dal rudý dělnický klub jednu branku konečně sám (s hrubkou Koláře) a díky tomu pak s jasným vládcem Prahy uhrál aspoň cennou remízu. Rozhodčí Královec, řízený pravděpodobně z Plzně, tentokrát musel v pravidlech určených situacích (penalty, góly, ofsajdy) respektovat videorozhodčího, tudíž výjimečně Slavii moc škodit nemohl a soustředil se jen na otáčení některých faulů uprostřed hřiště. To moc nepomohlo, protože kondičně nedostatečná a bojácná Sparta ve druhém poločase válci věčné Slavie nemohla odolat.

Škoda ztracených dvou bodů s nyní průměrným mužstvem, jelikož dohánění toho periferního týmu ze západu Čech se tak pro sešívané zbytečně zpomalilo.

Každým dnem lze očekávat, že Zlín už musí konečně také vyhrát, tak snad se to stane už dnes. Dýchavičná Plzeň se zhusta seniorskou sestavou již určitě nevyvolává příliš velké obavy soupeřů a její zázračný podzimní zisk bodů je zastřen reálnou současností.

+1/−3
18.3.2018 8:14

M27i55c30h76a70l 19H59r72o20c46h 7813129271122

Hodně nevyrovnaný názor, každý ví,

že je Královec Sparťan (stejně jako Pelta)

prostě ví, kde jsou peníze a vliv.

0/−1
18.3.2018 11:42

V42á89c32l15a30v 56R27o62z79s86y17p31a80l 3110216320724

Neustálé hráčské rošády v posledních letech ve Spartě přináší hořké ovoce nejen pro Spartu, ale i pro český fotbal. Včera opravdu makačka Sparty v 1.poločase, ale druhá půle byla zase ta nudná Sparta. Např. řidič autobusu, který má podstatně míň , než vrcholoví hráči fotbalu, si nemůže " odrknnout", musí odjet celou jízdu bezpečně a na plný výkon. To hráči Slávie umí zabrat, aby udělali obrat v zápase.. Plný stadion na Spartě viděl dramatickou kopanou celých 90 minut.

+1/0
18.3.2018 8:11

A86n93t82o79n30i14n 27B51l71a72z41e38k 4668662897851

To koukam, spartan Kralovec naridil penaltu proti sparte......

0/−2
18.3.2018 7:17

J29a12r17o59s88l37a65v 91S22t35r73o59m18m38e72r 3647876644809

Nevím co k tomu napsat prohrát vyhraný zápas to už je taková agónie,druhé místo je pryč a o co vlastně hrát možná o přízeň fanoušků,je mně moc smutno.

+1/0
18.3.2018 5:52

J90a93r39o55s94l49a34v 98M51a98t20ě17j23k74a 2920238433304

Hrát o návrat do EL,tj. uhrát 4.místo a připravit se psychicky na předkola(vyhlásit reálný cíl).Všichni víme,jaké může koeficient přinést výhody(letos z toho je LM a dost peněz).

0/0
18.3.2018 9:44

O46n52d83ř86e32j 89L92o48š35o39t46h 2972814305380

Zahustel, jak dlouho ho budou do základu cpát? A ještě bude dohrávat s kapitánskou pánskou? Je to největší tragéd v současném kádru, i Frýdek se dokázal celkem zvednout a hraje aspoň průměrně. Zahustel neumí přihrát, neumí vystřelit, neumí nacentrovat a neumí ani bránit, ta předpenaltová hlavička Teclovi na hlava byla opravdu ukázková.

+4/−1
17.3.2018 23:45

O93n34d96ř64e31j 25L65o59š81o69t51h 2862354315590

Na druhou stranu Stanciu, od toho by se měli ostatní učit, jak se střílí na bránu, Kadlec z 10 střel trefí 3x bránu a 7x praporek, Stanciu trefí bránu snad vždy.

Chodec Lafata netrefí bránu ani z kroku.

+1/0
17.3.2018 23:48

K96a30r58e89l 94S50e47i69d56l 8860708177267

Nechápu trenéra, Sparta začíná ztrácet, soupeř nasazuje další útočníky a Hapal nasadí klucika Sáčka. U Sparty už nějakou dobu trvají nepochopitelné nákupy hráčů, stejně tak nepochopitelné a nelogické prodeje, a taktéž i sestava mužstva.

+1/0
18.3.2018 4:36

J44a15n 13A73n80d70r25á92š 9726842489

No moc jsem nechapal proc Zahustel hlavickoval zpatky do stredu vapna misto, aby to hodil nekam ven. Jako Karavajev mi celou dobu prisel lepsi na jeho pozici.

+5/−1
17.3.2018 23:58

O95n49d87ř62e71j 66L40o21š77o82t51h 2202754325320

Protože to je ten typ hráče, který kam je natočený, tak kope nebo hlavičkuje. Nemá ve Spartě co dělat a je ostuda, že vůbec nosí kapitánskou pásku.

+3/−1
18.3.2018 0:02

J17a45n 44A11n23d82r55á18š 9726202629

Tak byl az treti v poradi, uz tam asi nebylo moc na vyber s tou paskou.

P98a17v45e59l 13K93o35l89a38ř59í48k 8707490778130

teda ale Kralovec crew dneska nemela dobrej zapas - 1 odvolana pentle (ok, hodne tesna), 2 odvolany goly po celkem jasnejch ofsajdech a 1 nepisknuta pentle. A tohle piska v Evrope?

+2/−1
17.3.2018 23:21

P61a47v74e79l 26S57l67a10d25o57v98n89í57k 6457163567126

A k tomu ještě několik otočených zákroků a oboustranných šlapáků, až na jeden případ v neprospěch Slavie. Dnes byl Královec naprosto tragický, ale vcelku podle očekávání. Bez videa by dnes Sparta s Královcem v zádech v pohodě vyhrála 3:1 nebo 4:1.

+4/−6
17.3.2018 23:25

D47u77š56a83n 81H10r72a13b26e74c 6484362914949

Behem utkani bylo napsano na obrazovce: “Kralovec piskal derby dvakrat. Vzdy vyhrala Sparta”.

Kdo nevidi asociaci, tak muze premyslet v noci nad tim, ze posouzeni videa bylo 3:1 pro Spartu. Coz znamena - 3x Kralovec rozhodl ve prospech Sparty (a ve dvou pripadech nechal dal hrat) a az pak ho rozhodci opravil.

Je videt, ze Dan pochopil, ze cpat penize Italum nestaci. Nasel ten (stary spartsnsky) smer.

R11a49d66e92k 97Z10l17á41m84a54l 1505956222589

No, právě proto zamáčkni slzu a hybaj na kutě.

0/−1
18.3.2018 1:32

P78a16v34e83l 24S72l93a12d72o56v15n74í26k 6547303117206

O2/Sparta TV je příšerná. Dnes jsem to ještě bral, Sparta hrála, aspoň v 1. poločase i fotbal, ale dotyční pánové, kteří se nazývají komentátoři, prokecali o Spartě i minulý zápas Slavia,- Olomouc. Přinejmenším čtvrtina zápasu byla tématem Sparta, bez ohledu, kdo hraje a co se zrovna hraje. A navíc, stačí se podívat před "neutrálním" zápasem na tabulku, co Spartě vyhovuje a podle toho bude komentování vypadat, komu budou "komentátoři" nepokrytě fandit. Tato stanice by si měla uvědomit, že nejen penězi a kamerami vytvoří zdařilý přenos, kteří si lidé rádi koupí.Rv

+2/0
17.3.2018 23:15

D55u29š83a86n 69H27r13a19b55e13c 6954702394419

Tato stanice je naprosto netranparentni. Proto jsem si dnes nasel free live stream v Itslatine. Komentoval jej Andrea Stramacionni (to si nedelsm srandu). Fandil Sparte Rotterdam. Nez zjistil, ze to je Slavia Praha ti sesivani... :)

M90a31r19t95i75n 12F81r17a11n88t65i70š58e64k 7555450373315

Dneska rozhodně špatně nehrál. Teda v první půli. Ve druhé nehrál dobře snad nikdo.

0/−2
17.3.2018 23:02

D78u47š18a11n 20H15r27a17b50e82c 6884302544389

Nesvadel bych to jen na fotbal. Je mozne, ze pred zapasem ztratil svou ruzovou gumicku. To te rozhodi, nedelej ze ne. Naposledy, kdyz v TV rozhovoru plakal, mel natazeny sval, to se dnes nestalo. Nebo mu mozna byla zima. Uplne se mu klepaly rty.

+1/0
17.3.2018 23:09

P13a36v22e63l 60K65a11f94k43a 8224363831405

Poslední ligový zápas, ve kterém Sparta doma ztratila třígólový náskok, se hrál před téměř 50 lety (12.5.1968). Ve 22. kole sezony 1967/68 vedla Sparta nad Trnavou ještě v 77. minutě 3:0, zápas skončil 3:3. Utkání se tehdy hrálo v Edenu. #csfotbal #twitter

+5/0
17.3.2018 22:55

D77u87š13a37n 22H64r28a44b58e95c 6694512714869

Takze, slovy Spartana, byly tehdy polozeny zaklady Cirkusu Sparta.

+1/0
17.3.2018 23:11

P74a91v75e89l 92K48a81f80k37a 8194263411115

Právě že cirkus je už minimálně 50 let v Edenu ;-)

+2/−1

D18u25š86a52n 98H24r70a15b79e65c 6524202424519

Od teto udalosti?

+1/0
17.3.2018 23:35

P10a90v70e93l 29K11o69l41a52ř71í34k 8617910638870

ty vubec nevis, vid? Prostuduj si nejdriv historii Edenu (mmch, letos k tomu Slavia vydala celkem peknou brozurku) a pak neco pis

R81o38m69a94n 67V25í49t40ů 3249950848

Všechno špatně. Nejvíc pláče Hapal, takže měl trénovat sešívaný.....

0/−6
17.3.2018 22:49

D82u67š71a98n 79H28r72a88b32e47c 6874542594429

Naopak. Odkaz Andrey Zmrzlinare nevysel nazmar. Stale zije!

+4/0

P85a11v83e74l 79S25l86a88d86o25v58n13í80k 6807263707426

Vidět brečet Zahustela a V. Kadlece k nezaplacení. ;-D Prostě nejubrečenější tým ligy v plné parádě. Ještě se měli Kadlece zeptat, proč po 60. minutě přestala Sparta hrát dopředu a jen držela míč, válela se a zdržovala před vlastním vápnem.

Jen Štetina je ve Spartě rovný chlap, ale je tam jen chvilku, ještě ho nestihli zkazit.R^