Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

P86e26t60r 67H88a58v93l72í11č13e66k 1907334209129

Jako fanda Plzně říkám, že jste ne mohli vyhrát, ale měli vyhrát. To co borci předvedli ve druhý půli bylo něco strašnýho a Libe dal jen jeden gol. A ještě byl druhý gol FCVP z ofsajdu.

+16/0
doporučit
12.3.2018 9:22

J73i50ř25í 34F77o35g35e13l 2500441746562

Když nezebere Polzeň, zabere Berbr. Už včera se snažil....

Vyhrát jste ne mohli, ale měli, protože ten gól byl neregulérní.:-/

+15/−1
doporučit
12.3.2018 9:12

M31i32c10h30a31e19l29a 71S55t19a60r69á 8280944621753

Ano, Liberec byl jednoznačně lepším týmem.

P22e19t32r 23H12r71a50b10á81k 6440807132480

Jako fanoušek Viktorky musím uznat, že Liberec byl o parník jinde a stále nechápu, že tento zápas nevyhrál.Bylo by to zasloužené.

+6/0
doporučit
12.3.2018 12:12

F56r64a88n55t16i81š72e58k 51B80í85l64ý 9632943510526

Proč si Sparta nenechala Holoubka, ale spustila projekt "internacionalizace", to fakt nechápu...

Nicméně, pane Holoubku, minimálně v duchu fair play jste vyhráli. Škoda, že v Plzni nepoužívají video.

+5/0
doporučit
12.3.2018 9:40

P42a67v54e91l 20V42i98l38d56o25m32e22c 2754772348760

Chvílemi hrála Viktorka ostudně. Trenér má pravdu, že Liberec měl i na výhru. Co poslední dobu dělá Kozáčik je k zamyšlení pro Vrbu. Naposledy jsme pískali na náš tým za Pivarníka, také jsme vedli ligu, ale nedalo se na to koukat.

J56o49s76e35f 20Š37t24r64a59y98b89l 7589608829729

Tak jsem se domníval,že uvidím generálku na zápas se Sportingem.První poločas tomu skoro nasvědčoval. Po utkání mi bylo jasné že Plzeň v poháru končí.

+3/0
doporučit
12.3.2018 9:15

P56a19v58e19l 25D36a83r10d19a 1708387177704

Na co videorozhodčí, když padne gól z ofsajdu. Jinak Plzeň půjde bohužel do kopru. Lidi kteří ji v minulých letech táhli, stárnou a noví jsou pouze průměrní. Navíc Krmenčík nám tak trošku pychne, padá, diskutuje, rozhazuje rukama, tedy když je zrovna nemá v poloze nesoucího melouny.

+3/−1
doporučit
12.3.2018 9:21

V70l92a97d76i55m23i28r 38T56y50l94e 4264648593188

Plzeň nehraje to, co na podzim, protože už mají v podvědomí, že už je hotovo. Což ještě nemusí být pravda, bude záležet na dohrávce s Baníkem. Ale když si srovnám hru Liberce a Sparty, tak je mi z toho jako sparťanovi smutno. Přitom Holoubek je tam dva měsíce a půlku mančaftu mu odtáhl Trpišovský. By mě zajímalo, co měl Holoubek na mysli, když si ztěžovla na házení klacků pod nohy, když vedl Spartu. Mě se zdá, že celý projekt "internacionalizace" je o tahání peněz z Křetínského peněženky.

+2/−1
doporučit
12.3.2018 9:44

J42i67n33d13ř28i96c80h 36Č98e39r60m70á72k 6496674636810

Šmarjá,kurňa takovýhle ofsajdy se mají pouštět,vždyť to bylo sotva o kopačku.A to Plzni absolutně nefandím.

+4/−7
doporučit
12.3.2018 11:21

H29o52n92z66a 10M22á13z46a 5640441100674

Já to vidím tak, že pokud Folprecht, Braite a Potočný nezvednou svůj výkon na 100 %, tak výsledky budou stejné. Druhá věc je otázka stopérů (ten Ukrajiec mně moc nesedí). Oskar se mně dost líbil!!

+1/0
doporučit
12.3.2018 12:10

J62i91ř60í 75J75a66h51o47d35a 9886738896662

Liberci se na jaře moc nedaří. Ze 4 zápasů mají jen 5 bodů. Ta plichta v Plzni ten mizerný start do jarní sezony jen potvrdila. Navíc vypadli z poháru. S tavovouhle na druhý místo nedošáhnou.

Na krásu, střely, nebo pocity se nehraje, je důležité dělat body.

+1/−1
doporučit
12.3.2018 10:11

J98a47n 93V51a54r88g87u85l22i95č 7221653517413

Trošku přeji Plzni, ale Liberec byl lepší..

+1/−1
doporučit
12.3.2018 9:23

J55a29n 65L63u62k79š 6674469464105

Těch neregulérních gólů ještě bude a

to nejen na straně Plzně. Holt se přes to někteří diskutéři nedokážu přenést.

+1/−5
doporučit
12.3.2018 9:18

P94e96t82r 26V26o56l40á77k 6139100112735

Každopádně tlačenka Liberce od rozhodčího v závěru byla nechutná. Při nastavení 4 minuty nechat kopat Liberec po minutové přípravě téměř v 96.minutě je na několikazápasový trestRv

+2/−17
doporučit
12.3.2018 9:53

M19i93l19o55s21l80a49v 95P48o19h34u34n94e27k 1680344209201

Je to smůla, že ani pomezní rozhodčí, neví co je postavení mimo hru. Plzeň není tak chudý tým, že nemá na video. Jako vedoucí klub české ligy by měl být příkladem. Ale možná klub nechce vidět pravdu.Hodnotím akce Slavie, kde video už rohodovalo vícekrát. Je přece o regulérnosti ligy, nebo mocipánové ve vedení českého fotbalu to ještě nepochopili. Chceš hrát ligu, pořid ́si video.

0/−1
doporučit
12.3.2018 13:42

R97o61m10a93n 56V57o16n71d69r65k64a 9436626504402

ten gól z ofsajdu Viktorce spíše ublížil, než pomohl. O poločase totiž naplno sklapla Csaplárova past, být to o poločase 1:1, tak Plzeň vyhraje. Takže o žádné pomoci rozhodčích nemůže být ani řeč R^