Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

V14l71a47d34i15m48í79r 54V58í31t90e65k 4442598668607

Jsem koukal chvíli včera na SPARTU v Karviné, chvíli dneska na SLÁVII s Olomoucí. Nevíte někdo, je to vůbec stejnej sport?

V37l16a41d92i89m44í90r 29V86í43t16e66k 4292648518527

Koukám chvilku, ale je to na naše poměry sledovatelné. I kulisa dobrá. Je to vůbec česká liga?

+31/0
doporučit
11.3.2018 16:37

P20a38v95e26l 24S83l84a56d41o28v39n76í39k 6727933287536

Štěstí pro Slavii, že Hála dal vedoucí gól Olomouce. Kdyby ne, tak zápas skončí 0:0.

Po inkasovaném gólu se ukázal skutečný potenciál v kádru Slavie.R^

Je k zamyšlení, proč takto nehrají každý a celý zápas.

+26/0
doporučit
11.3.2018 16:53

J25a90n 14P73i96t12a68k 1797288475706

Skoda, ze Rezna nedal a nevratil to do remizy. Nicmene je na miste rict, ze Slavisti meli sanci na 4 zapasy a od 60.minuty to byl takovej kolotoc, ze bylo otazkou casu, kdy to tam padne.

P96a90v27e87l 63V12a79l47a 9829884465415

Před nádhernou diváckou kulisou ve 2. půli Slavia Olomouc úplně převálcovala. Doufejme, že slibovaný totální fotbal už je tady a fotbalová euforie bude pokračovat i příští týden na Spartě:-P

+14/0
doporučit
11.3.2018 18:23

K63r65y38š33t31o52f 10N30o28v41ý 1708429

Vidím, že ruďoši jsou v pozoru - A to je dobře. Jste další na radě!!!

+25/−4
doporučit
11.3.2018 16:54

H79a37m15p49l 16B17r69e41t75i67s26l97a95v 6606341194332

A příští týden jedeme do cirkusu trochu prohnat ty kouzelníky s míčem :-)

J14a64k95u49b 40J37e70m28e90l95k91a 7779814658846

Neskutečný co si dovolí Škoda jak nadává Faltovi ,a ještě ho dohraje po písknutí,a jako bonus ještě nadá rozhodčímu a nic se neděje ;-€

P87e68t71r 38K75a38l36a 1848300538

Tohle je to co rudejm chybí.bojovnost ,rvavost.

ŠkodaR^

+12/−2
doporučit
11.3.2018 16:34

A36l76e34x 86S47l28a32v70í70č58e47k 8597311899628

ten kolotoc od 65 minuty byl neuveritelnej. prosim priste sestavu z konce utkani jako zaklad na sparte.

+8/0
doporučit
11.3.2018 19:42

J54a87k61u25b 28P30e78t12r97i88c22e93k 4568884965541

Nejlepší byl režisér přenosu. Opakuje předchozí akci a než se vzpamatuje, dává Slavia gól.

+8/0
doporučit
11.3.2018 17:19

J18o93s52e86f 34P26o73n39e91r29t 9368500442568

Přišel jsem k TV pozdě, až v 50 minutě. Ale těch 40 minut to byl nádherný fotbal - fakt paráda !!!

F73i14l38i65p 77J12a38r38a24b 1313337980927

Když Slavia hraje po zemi, tak to místy i připomíná fotbal. Bohužel, to se děje tak 10% času. Jinak je to samý nákop, hlavička a souboj o hopsající míč. Holomajzna.

P45a12v39e29l 17N85o46v59o21t94n22ý 5279346874720

Nádherná neděle.Na teploměru 17 stupínků, v Edenu skoro 15 tisíc neuvěřitelných fanoušků,drtivý tlak Slavie a nakonec i navzdory tragickým rozhodčím tři kusy v Olomócké síti. Jen více takových neděl. Chlapi díky za ní všem.

A15l42e43x 75S29l36a14v89í88č19e52k 8137381539558

75 min jsem nadaval na sobola a dannyho, stoch taky nic, ale pak se to zlomilo a euforie byla neuveritelna. skvlely konec navzdory otresnym rozhodcim, kteri otaceli fauly ve prospech olomouce, coz je druzstvo pro mne nepochopitelne na treti pricce. ti nehrali vubec nic, na gol jim prihral boril a zdrzovani tolerovane rozhodcim zaclo jiz v prvni puli. tohle je specifikum ceska, tym co na to nema zacne polehavat, brankar 6x narovna mic .... no za 3 body je vyborny vysledek, hra vyborna az poslednich 15 minut