Barcelona na hřišti sestupem ohroženého Las Palmas jen remizovala

Fotbalisté Barcelony v dohrávce španělské ligy jen remizovali na hřišti sestupem ohroženého Las Palmas 1:1, a přestože dál drží v soutěži neporazitelnost, z posledních pěti zápasů potřetí nedokázali naplno bodovat.

P83e63t75r 93M59ü74l79l67e66r 3876818869754

Nejhorší výkon Barcy, za poslední dobu...vyhru si nezaslouzili

0/0
2.3.2018 12:10

M75i62c52h53a20l 35S10y47p68t44á41k 4736254918

Nemohu si pomoct, ale přijde mi, že jsme svědky jakéhosi soumraku Barcelony. Moje tvrzení je paradoxní vzhledem k tomu, že vedou ligovou tabulku bez prohry, ale poslední zápasy svědčí o ne příliš dobré formě. I přes to, že včerejší utkání zřejmě hrubě ovlivnil rozhodčí, si myslím, že by Barca měla takového soupeře porazit o 3 góly. Atleti jsou na vítězné vlně (i když je to pro mne nekoukatelná hra) a jejich zráta už je jen 5 bodů. Odveda v LM na Camp nou proti Chelsea pro mě ani zdaleka neznamená jasný postup. Bude to ještě velká dřina uhrát něco v LM (na vítězství to prostě aktuálně není) a zdárně dotáhnout titul v lize.

+1/0
2.3.2018 9:08

T45o13m58á35š 54K26u11č44e13r43ň72á46k 9478324203891

A na hru Barcelony se dívat dá?? 8-o

Jinak myslím, že Atleti letos jasně titul. Barca moc netočí sestavou tak to na ně březen-duben dolehne. Uvidíme.........

Těch 6:1 proti Gironě byl taky soumrak?8-o

Občas prostě nějaká ztráta přijde. Barca včera mohla ten zápas zabít už v první půli, ale nedali šance a soupeř holt žil dál.

Neděle napoví celkem hodně, snad bude hrát ofenzivní sestava, Couts i Dembelé v základu.

0/0
2.3.2018 9:52

M73i41c58h19a80l 73S86y76p36t77á54k 4126674548

Tři remízy z posledních 5 ligových zápasů (soupeři Getafe, Espanyol a Las Palmas) nesvědčí o "občas prostě nějaká ztráta přijde". Je to samozřejmě můj čistě subjektivní pohled na věc, ale sám musíte vidět, že optimální to není. Real už Barcu na 99% neohrozí, zápas s Atlety o víkendu tedy dost možná rozhodne o titulu.

0/0
2.3.2018 10:08

J52a71n 74P55i41ň77o50s 6641296846983

UEFALONA! UEFALONA! ;-D

Jasna ruka brankare mimo pokutove uzemi, nic. Na druhe strane penalta za co? Dodnes nikdo nevi :-)

0/0
2.3.2018 8:14

J52a12n 65P87i56ň81o36s 6111446956183

Nicmene Barca taky mohla hrat lepe. Messi vcelku necekane zazdil utok 2 na 1. Valverde zas michal sestavou, nechapu proc nehral Coutinho, ktery se minule hodne dobre rozehral.

No, tak jestli Atleti Barcu daji, tak to bude jeste zajimave!

0/0
2.3.2018 8:17

R24i29c30h29a87r97d 18K47r72á42l 4608887390723

Značně odbytý popis, například se do něj autorovi vůbec nedostala kontroverzní situace ze 44. minuty, kdy brankář UD Las Palmas, Argentinec Chichizola, vyběhl před dotírajícím Suárezem a ve skluzu zahrál mimo pokutové území jednoznačně rukou. Sudí Lahoz však zákrok neodpískal. Situace ve 48. minutě byla značně nepřehledná, protože penaltě předcházel faul Vicente Gómez na Vermaelena. UD Las Palmas se prezentovali především hodně hrubou hrou, dostali celkem 6 žlutých karet většinou za zákroky zezadu, nejčastěji na Messiho.

+3/0
1.3.2018 23:33

P88e61t31r 58A30n18d21e73r20l38e 6706317884793

Přesně rozhodčí zápas jasně nezvládl a 44.min. , tak to bylo ovlivnění zápasu jako pr*se.

P65e91t23r 35A25n67d30e14r52l24e 6866957494193

Původně pískal nějaký faul, ale ze strany Barcelony jsem tam nic neviděl, pak jsem myslel, že pískal tu ruky hráče Barcelony, ale bylo pískáno už před tou rukou. Podle mne penalta vymyšlená.