Bartek: Od tyče do tyče a ven. Šel jsem skoro slavit, je to škoda

Dvoustý start v české fotbalové lize si mohl zpestřit brankou, která by pro Bohemians ve vršovickém derby se Slavií znamenala vyrovnání. Míč se ale po střele Davida Bartka odrazil od obou tyčí. „Chyběl jeden, dva centimetry. Bohužel to skončilo takhle,“ litoval hostující záložník po porážce 0:1.

Z15d36e62n86ě34k 16N45o73v15o91t69n71ý 6649252611125

Kalo, ty máš mindrák z Bohemky. Druhou půli milionoví číňani faulovali, simulovali a báli se, co bude dál.

+1/−1
26.2.2018 19:36

P59e46t90r 53K40a10l20a 1658780198

Novotný,ty zase ty svoje nekopy vidíš moc růžovými brýlemi.První poločas se nezmohli víc než na zoufalý beton.Druhá půle byla až od 75.min trochu vyrovnaná,ale to jen díky tomu že tvoji milackove se tri čtvrtiny zápasu flákali.