Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M60a35r10t87i48n 26K30u63b96á72t 2207475421381

S videem souhlasím ale pokud se ma brát v potaz tak musí byt na všech zápasech ne ze to bude na jednom nebo dvou zápasech v jednom kole. Všichni by měli mít stejně podmínky ....

+45/0
doporučit
25.2.2018 18:20

F79r75a76n71t81i66š79e10k 28M45o19r35a48v38e94c 8787714902

Hned pri opakovanem zaberu jsem si rikal, ze ten hrac pred brankarem byl v ofsajdu a ze by to chtelo video... a najednou koukam, rozhodci se jde radit. Parada ta technika.

R11u10d60o12l52f 83S72v91o84b60o17d64a 4779230771917

Totální fotbal Trpišovského aneb upocená výhra nad Bohemkou 1:0 a hnědé trenky slávistů do 90. minuty.

+17/−1
doporučit
25.2.2018 19:57

K68a27r11e29l 21J91e61d69l95i50č46k71a 9106347878165

Pan Trpišovský se v tom obměňování sestavy zjevně inspiroval u jednoho úspěšného kolegy z branže :-P

J24a58n 21M41u74ž85í93k 4202934112199

Tak Bohemka ve druhém poločase jasně dominuje. Slávie hraje pouze na brejky. Doufám, že Bohemians aspoň vyrovnají, protože jsou jasně lepší.

+11/−5
doporučit
25.2.2018 19:34

P47a89v15e12l 47B10o90č59e71k 5106425809884

strašnej výkon Slavie od 60 minuty, Jugas tragickej , sykora tragickej, nechapu proč nehraje sobol v zakladu, Kolař taky zatím není uplna jistota , no a podržet míč, zklidnit, přihrat - naprosty neschopný posledních 20 min, sudí si myslim celkem objektivní

+5/0
doporučit
25.2.2018 20:02

J39o24s74e89f 22C11h77o36d46o68u81n90s34k40ý 4351486939950

Hromada jasně podkopne nohy. Ze zadu. Míče se ani nedotkne. Přesto protestuje proti žlutý, jak mu bylo ublíženo nespravedlností. Ti hráči prostě nemají žádnou soudnost. Hušbauer to samý. Kdo je to naučil? Co si to dovolují?

+5/0
doporučit
25.2.2018 19:18

P37e93t24r 10K85m86e33n50t 9282510156522

Opravdu byla změna trenéra ve Slavii dobrá volba???? Jaký je ten nový systém??? Vše kopat hned dopředu na náhodu??? Nebo co je ta progresivní změna???

+5/0
doporučit
25.2.2018 18:46

J11i80r76i 31G12a59z20d13a 8964913334824

v poradku. jsem si rikal, ye to je ofsajd, tak jsem si to pustil znvu a skutecne tomu tak bylo. tleskam rozhodcim

+6/−2
doporučit
25.2.2018 18:15

P10e31t32r 20K22a68l65a 1218770148

slávka s přehledem..spousta brejků a střel na branku zoufalých klokanů bohužel se minula účinkem..když ani ze skvostné nahrávky jugase ti okopálisti z dolíčku nedali branku..tak po zásluze tři body zůstali doma..R^

+5/−1
doporučit
25.2.2018 20:06

P15a85v74e38l 38S87l65a71d81o35v30n93í66k 6107243127386

To není totální fotbal, ale totální holomajzna bez jakéhokoliv herního systému. Trpišovský ven!;-O

+5/−1
doporučit
25.2.2018 20:00

P74e37t89r 97A44n70d41e10r63l63e 6236377584853

Rukopis Trpišovského je už vidět . . .Slávie hraje aktivní fotbal se spoustou šancí

J20a40r89o82s86l15a69v 25M42a37t73ě33j52k44a 2330488373294

Krásná branka.Slavia se vrátí na 2.místo,protože ti ostatní na to nemají.

+5/−1
doporučit
25.2.2018 18:59

R70a34d33i54m 64J53a15n52o72t34a 8723790931985

Clovek by si rad precetl diskuzi, podivsl se, jak to fandove fotbalu vidi, no a zase, stale, porad dokola, ti psychopati tady, diky kterym je ta diskuze proste k nicemu...

Jdu na revue, kouknout na holky, jestli tam neco dnes teda je.

+4/0
doporučit
25.2.2018 20:57

J41a26n 27M28u95ž20í85k 4892164742239

Erikovi a Mirďovi asi zamrzly chytré telefony. Jinak si jejich absenci v této diskuzi nedokážu vysvětlit. Hold, není VIP jako VIP.;-D

+4/0
doporučit
25.2.2018 18:33

M45i56r98o92s89l85a57v 34K85o92n96e71c64n75y 2459761436428

Dnešní Bohembus by nepřekonal ani Bayern, takže skvělé 3 body. Až budeme hrát proti fotbalovému soupeři, bude to lepší podívaná. Mám ale pocit, že i kdyby Slavia dnes vyhrála 10:0, stejně sem přijdou antislávisté které SLAVIA "nezajímá" a budou tu proti ní brojit. Je to nízké. Vysmívám se jim

+11/−9
doporučit
25.2.2018 20:03

M44a51r62t43i74n 90V35l27a14c52h 6262432790274

Příští zápas hraje Slavie v Boleslavi 8-o ... tak to bude teprv jarmark marnosti ;-D

+3/0
doporučit
25.2.2018 22:16

S58l40a28v96o16m59i81r 48M24u54d18r15o43c54h 4611520591423

No doufejme, ze to Bohemka jeste otoci, jinak by to bylo překvapení kola.

+6/−7
doporučit
25.2.2018 18:52

T51o57m70á32š 59M11a81r17š67á72l80e15k 6170522235792

Bohemka je lepší. Slavia naprosto nudná.

+3/−2
doporučit
25.2.2018 19:42

E23r33i56k 48W70i83n59k95e36l17m35a68n56n 7802641611922

oproti holomajzně na Slovácku kde sudí Příhoda se svými asistenty okradl Slovácko o dva body, dnes vidíme v Edenu odlišné menu. Slavia v neskutečném mrazu dokonale rozehřála každého zkřehlého diváka a pálí ostrými. Až přidáme další gól půjdu do půl těla mráz, nemráz - to je REALITA !!