Stramaccioniho potěšil úvod a tři body. Druhá půle se mi nelíbila, řekl

Když po pěti minutách u lavičky slavil vedoucí gól, asi netušil, že ve druhé půli ještě prožije krušné chvilky. Andrea Stramaccioni, trenér fotbalové Sparty, nakonec dovedl svůj tým v jarní ligové premiéře k vítězství 2:0 nad Libercem, ale po pauze sparťané vypadli ze hry a dlouho si koledovali o vyrovnání.

J88a36r33o26s23l88a92v 87Č87á85p 4153536780402

No, viděl jsem jen druhý poločas, taky mě za Spartu - bohužel - nelíbil. A ten Stanciu mne v něm nepřesvědčil. Zlatý Rosa.

0/0
19.2.2018 19:04

L63e55o47š 98K26o67f43r83o90ň 6879279102302

První poločas skutečně naznačil výrazné zlepšení, ten druhý zas upadl do podprůměru. Liberec se představil jako kvalitní mužstvo a výhra nad ním se cení, i když ji Sparta bránila do poslední minuty. Penalta byla 100%, jak ji může někdo z řad antisparťanů zpochybňovat, to je opravdu mimo veškeré chápání...

+8/0
19.2.2018 11:37

J54a46r27o78s27l40a78v 13Č62á71p 4353826890242

Samozřejmě, výsledek se počítá. Tu pencli bych v daný moment (cca půl minuty do konce) už ani nepískal. Ten zákrok se mi zdál spíš takový nemotorný než hrubý úmysl. Co mě ale víc mrzelo, byl ten mizerný výkon Sparty ve druhé půlce. Snad se to zlepší.

0/0
19.2.2018 19:27

J29a50n 98A27n78d61r48á21š 9916812769

No Lafata vypadal dost nastvane, ze ho Kanga nepustil na penaltu...potom jen tak mavnul rukou na Kangu at si to treba sezere :-)

S48v81a42t54o45p11l78u72k 40Č96e27c36h 1365707321752

Benevento si poradí.Místo šestky dá pětku,desítku nechá vpravo a osmičku nalevo.Jinak to byl tedy válec!Ohromný progres od podzimu,tetelili se strachy až do konce.Za ty prachy,dobrý.

+5/−9
19.2.2018 9:09

M77a80r91e40k 66S61v20o20b18o69d60a 7226254346716

No, nevím. Hrál pátý se čtvrtým a Liberec se půl hodiny nedostal pořádně za půlku. Jestli v tom nevidíte progres proti podzimu, tak holt nevidíte. Že nepřidali druhý gól vedlo nakonec k tomu, že ve druhé půli zalezli. Liberec neměl co ztratit, tak riskoval a určitě to nejsou nějací nazdárci, když byli před Spartou.

+15/−1
19.2.2018 9:28

J52a74n 60A73n84d15r96á34š 9156182499

Na druhou stranu se da uplne stejne rict, ze ve druhy puli se Sparta pul hodiny poradne nedostala za pulku :-)

L32u45m74í49r 65V57o15l35a74v60k75a 4958462701800

v češtine je pre to pekný výraz - mluvka (dúfam že je to ok)

+2/−6
19.2.2018 8:53

R55a86d32e26k 92N79e36u60m84a16n18n 5482872208515

jo, je to o.k. - aby tě neznervóznily ty mínusy ...

+3/0
19.2.2018 9:27

J45a78r87o24s81l60a58v 64K51ř91í62ž14e17k 5950181572663

Kecal, jako podstatný jmeno, taky není špatný :-)

0/0
19.2.2018 10:13

J15o64s15e23f 16V63o92r89á95č84e88k 5431572198273

Ale bylo vidět že manšaft na to má a umí to ! Práce s balonem , žádná simulace , dravost v první půli byla v naší lize nevídaná ! Bude to dobrý R^

+16/0
19.2.2018 8:01

M24i33c24h95a18l 32P88i29n95d31j80a34k 5393754287647

Takovych polocasu uz na podzim par bylo, takove svetelko nadeje, ktere zahy zhasl dalsi zapas. Az uvidim 3 dobre zapasy v rade, pak zacnu videt nadeji :-)

+2/0
19.2.2018 14:37

J76a58n 50H42a32ž14m38u39k25a 6933336845

To mně taky ne.

Ale chápu první zápas, nepřišel druhý gól a mužstvo zalezlo a bálo se o výsledek.

I tak Liberec až na jeden závar nic neměl.

Výhra zasloužená, výkon zlepšit.

+17/−8
19.2.2018 7:42

Z74d69e30n93e82k 45B89e83d80n22a49r 7447256457199

Bosančič tutovka. Coufal doklepnutí do prázdné co zázračně nedal...... no nevím na co jsi koukal.

+10/−6
19.2.2018 8:06

M90a35r39t62i24n 76S29l22á84v16a 4750945195939

a ještě něco dalšího, nebo řešíte dvě místo jedné šance?

+3/−1
19.2.2018 9:06

M84a80r23e98k 13S54v36o11b86o51d92a 7846434836646

O tom závaru pan Hažmuka psal a ta tutovka? Šmudla doprostřed branky. Touhle optikou by musel být poločas 4:0.