Stramaccioniho potěšil úvod a tři body. Druhá půle se mi nelíbila, řekl

Když po pěti minutách u lavičky slavil vedoucí gól, asi netušil, že ve druhé půli ještě prožije krušné chvilky. Andrea Stramaccioni, trenér fotbalové Sparty, nakonec dovedl svůj tým v jarní ligové premiéře k vítězství 2:0 nad Libercem, ale po pauze sparťané vypadli ze hry a dlouho si koledovali o vyrovnání.

J43a44r58o26s32l45a19v 35Č66á97p 4763186560622

No, viděl jsem jen druhý poločas, taky mě za Spartu - bohužel - nelíbil. A ten Stanciu mne v něm nepřesvědčil. Zlatý Rosa.

0/0
19.2.2018 19:04

L55e54o31š 21K82o72f66r43o91ň 6799619602152

První poločas skutečně naznačil výrazné zlepšení, ten druhý zas upadl do podprůměru. Liberec se představil jako kvalitní mužstvo a výhra nad ním se cení, i když ji Sparta bránila do poslední minuty. Penalta byla 100%, jak ji může někdo z řad antisparťanů zpochybňovat, to je opravdu mimo veškeré chápání...

+8/0
19.2.2018 11:37

J11a21r70o14s62l80a31v 63Č21á98p 4423506190852

Samozřejmě, výsledek se počítá. Tu pencli bych v daný moment (cca půl minuty do konce) už ani nepískal. Ten zákrok se mi zdál spíš takový nemotorný než hrubý úmysl. Co mě ale víc mrzelo, byl ten mizerný výkon Sparty ve druhé půlce. Snad se to zlepší.

0/0
19.2.2018 19:27

J61a94n 54A55n45d11r49á82š 9666462979

No Lafata vypadal dost nastvane, ze ho Kanga nepustil na penaltu...potom jen tak mavnul rukou na Kangu at si to treba sezere :-)

S58v64a27t53o33p16l90u18k 27Č62e68c30h 1775777791772

Benevento si poradí.Místo šestky dá pětku,desítku nechá vpravo a osmičku nalevo.Jinak to byl tedy válec!Ohromný progres od podzimu,tetelili se strachy až do konce.Za ty prachy,dobrý.

+5/−9
19.2.2018 9:09

M46a97r61e40k 18S75v50o48b22o58d37a 7966854976616

No, nevím. Hrál pátý se čtvrtým a Liberec se půl hodiny nedostal pořádně za půlku. Jestli v tom nevidíte progres proti podzimu, tak holt nevidíte. Že nepřidali druhý gól vedlo nakonec k tomu, že ve druhé půli zalezli. Liberec neměl co ztratit, tak riskoval a určitě to nejsou nějací nazdárci, když byli před Spartou.

+15/−1
19.2.2018 9:28

J16a54n 48A22n73d89r69á72š 9866332289

Na druhou stranu se da uplne stejne rict, ze ve druhy puli se Sparta pul hodiny poradne nedostala za pulku :-)

L77u41m74í77r 93V31o28l11a61v75k39a 4648152861760

v češtine je pre to pekný výraz - mluvka (dúfam že je to ok)

+2/−6
19.2.2018 8:53

R35a73d17e89k 68N15e73u87m48a45n13n 5772402228305

jo, je to o.k. - aby tě neznervóznily ty mínusy ...

+3/0
19.2.2018 9:27

J61a41r40o59s21l38a96v 19K38ř95í87ž44e22k 5570791362873

Kecal, jako podstatný jmeno, taky není špatný :-)

0/0
19.2.2018 10:13

J30o90s23e21f 84V26o23r18á14č52e35k 5421902538873

Ale bylo vidět že manšaft na to má a umí to ! Práce s balonem , žádná simulace , dravost v první půli byla v naší lize nevídaná ! Bude to dobrý R^

+16/0
19.2.2018 8:01

M87i41c24h97a34l 54P74i48n37d64j77a93k 5793704607407

Takovych polocasu uz na podzim par bylo, takove svetelko nadeje, ktere zahy zhasl dalsi zapas. Az uvidim 3 dobre zapasy v rade, pak zacnu videt nadeji :-)

+2/0
19.2.2018 14:37

J68a18n 24H56a49ž98m19u75k24a 6263516175

To mně taky ne.

Ale chápu první zápas, nepřišel druhý gól a mužstvo zalezlo a bálo se o výsledek.

I tak Liberec až na jeden závar nic neměl.

Výhra zasloužená, výkon zlepšit.

+17/−8
19.2.2018 7:42

Z84d71e75n47e51k 10B56e80d42n81a11r 7437556527849

Bosančič tutovka. Coufal doklepnutí do prázdné co zázračně nedal...... no nevím na co jsi koukal.

+10/−6
19.2.2018 8:06

M55a16r31t42i47n 52S21l66á33v75a 4950485875319

a ještě něco dalšího, nebo řešíte dvě místo jedné šance?

+3/−1
19.2.2018 9:06

M47a82r18e13k 67S62v65o87b39o51d79a 7246794976856

O tom závaru pan Hažmuka psal a ta tutovka? Šmudla doprostřed branky. Touhle optikou by musel být poločas 4:0.