Při debutu gól a výhra. Mám radost, ale je co zlepšovat, ví Stanciu

Poprvé se objevil na hřišti v soutěžním utkání ve sparťanském dresu. Neuběhlo ani pět minut a fotbalista Nicolae Stanciu, nejdražší posila v historii české ligy, slavil premiérovou branku. „Uděláme všechno, co bude zapotřebí, aby byli naši fanoušci šťastní,“ říká. Sparta odstartovala jarní část výhrou nad Libercem 2:0.

T46e53r93e78z28a 82J67a11n76a49t89k91o14v12á 7691283568117

Kdyby tam toho Plavšiče dal dřív, hra by vypadala jinak. Zahustel je nevýraznej, Kara bude chybět. Mavuba je pomalej. Jinak celkem spokojenost, ale ještě to drhlo ;-)

L85u44d55ě32k 45P20r52o98v97a34z95n67í56k 8133641162255

Rumun se musí na Letné cítit, jako doma  ;-)

+4/−12
19.2.2018 0:17

E56r51i90k 27W81i41n29k82e15l47m85a22n13n 7772161561242

neviditelný hráč, ano na začátku slavil gól, ale ten mu hosté darovali sami. Jinak pro mě zbytečný hráč - to je REALITA !

+4/−37
18.2.2018 22:33

M13i56r58o78s34l17a14v 11K10o97n77e95c90n52y 2379971636428

až budou hrát proti soupeřům a né sparing partnerovi (sparťanův Holoubův Libe-rec) tak bude neviditelný!

J26o16s98e53f 32Š38v94e44c 6475246154503

Souhlasit muzes s tim, ze za dalsi tri kola Slavie bude v tabulce uz za Spartou a do konce jara se pred ni nedostane.

+13/0
19.2.2018 2:07

J87a83r58o52s30l50a26v 20Č18e52r91v32e68n85k62a 1251788178718

2 v 1:-) Odsouhlaste si to ještě tak 15krát! :-)

+4/0
19.2.2018 11:34

J54o21s35e93f 35Š11v62e35c 6175366984473

On tady ( nebo ty sam se sebou) mluví? �� to jste teda fakt "experti"

+3/0
19.2.2018 2:05

J10o75s91e61f 12Š64v51e37c 6725326344543

Zato vy jeden (dva) jste až moc viditelný v diskuzích o Spartě - a naprosto zbytečný.

J62a89r33o50s67l25a18v 82Č19e14r90v56e75n33k60a 1591378788988

A co teprve až Slavia bude hrát s někým, kdo je v tabulce výš než na posledním místě! ...

+4/0
19.2.2018 11:35

O31l85d79r30i21c34h 76V88y41s56k43o17c57i24l 9625982213416

Expert promluvil.... jasne ze hned v prvnim zapase jeste nesehranej tam bude litat a ridit hru jak kdyby spolu hrali pul sezony

A29n37t61o52n38í52n 81S69t21r26e89j36c 8765354745964

Samozřejmě je ještě co zlepšovat. Jinak ale jsem s úvodním kolem spokojen. Rozhodně jsem nečekal, že Sparta stáhne během jednoho kola na soupeře z první pětky celkem 10 bodů. R^

R68a76d25i37m 15P54i15e85c19h26a 1511290822796

Jo tak ty si jiny matematik;)) Udelat na horni petku 10bodu za jedno utkani;)) A na dolni desitku udelali jaky naskok za jedno utkani, 20 nebo 24 bodu;))?

0/−1
19.2.2018 10:40

A30n46t24o70n70í89n 86S93t86r76e10j10c 8525104305174

Když tě to tak moc zajímá, jistě nebudeš mít problém si to spočítat.

+2/0
19.2.2018 11:16

J47o18s33e21f 30V59o60r97á68č51e37k 5551142178963

Tak ať se vám kluci daří R^ Rozhodně je vidět že mužstvo má potenciál !

+12/0
18.2.2018 22:22

J98a53n 38N31o69v30á73č89e97k 2275733889489

Gól šajtlí jsem viděl naposledy u Rosy . Tak snad není poslední . Přeji hodně štěstí a příště hrát 90 minut, ne 30. R^