Při debutu gól a výhra. Mám radost, ale je co zlepšovat, ví Stanciu

Poprvé se objevil na hřišti v soutěžním utkání ve sparťanském dresu. Neuběhlo ani pět minut a fotbalista Nicolae Stanciu, nejdražší posila v historii české ligy, slavil premiérovou branku. „Uděláme všechno, co bude zapotřebí, aby byli naši fanoušci šťastní,“ říká. Sparta odstartovala jarní část výhrou nad Libercem 2:0.

T19e73r27e75z30a 64J41a56n47a10t35k64o56v60á 7361143138867

Kdyby tam toho Plavšiče dal dřív, hra by vypadala jinak. Zahustel je nevýraznej, Kara bude chybět. Mavuba je pomalej. Jinak celkem spokojenost, ale ještě to drhlo ;-)

L36u32d90ě13k 47P62r46o70v15a52z50n36í95k 8353681302615

Rumun se musí na Letné cítit, jako doma  ;-)

+4/−12
19.2.2018 0:17

E84r24i22k 67W71i24n66k58e73l65m31a51n81n 7182301271542

neviditelný hráč, ano na začátku slavil gól, ale ten mu hosté darovali sami. Jinak pro mě zbytečný hráč - to je REALITA !

+4/−37
18.2.2018 22:33

M85i16r12o17s38l30a69v 17K38o74n90e84c81n69y 2309611116168

až budou hrát proti soupeřům a né sparing partnerovi (sparťanův Holoubův Libe-rec) tak bude neviditelný!

J65o52s79e19f 64Š30v85e22c 6915706624363

Souhlasit muzes s tim, ze za dalsi tri kola Slavie bude v tabulce uz za Spartou a do konce jara se pred ni nedostane.

+13/0
19.2.2018 2:07

J20a72r50o82s12l75a86v 89Č58e44r78v53e98n67k84a 1411548838698

2 v 1:-) Odsouhlaste si to ještě tak 15krát! :-)

+4/0
19.2.2018 11:34

J94o95s86e28f 24Š76v48e46c 6635286974543

On tady ( nebo ty sam se sebou) mluví? �� to jste teda fakt "experti"

+3/0
19.2.2018 2:05

J38o57s79e13f 79Š81v63e30c 6925586654963

Zato vy jeden (dva) jste až moc viditelný v diskuzích o Spartě - a naprosto zbytečný.

J55a85r25o57s72l23a19v 96Č25e35r10v22e56n83k74a 1791888228418

A co teprve až Slavia bude hrát s někým, kdo je v tabulce výš než na posledním místě! ...

+4/0
19.2.2018 11:35

O65l34d64r20i51c57h 97V38y47s35k86o25c66i79l 9935602823926

Expert promluvil.... jasne ze hned v prvnim zapase jeste nesehranej tam bude litat a ridit hru jak kdyby spolu hrali pul sezony

A21n39t47o15n56í22n 42S54t58r33e17j12c 8675494275954

Samozřejmě je ještě co zlepšovat. Jinak ale jsem s úvodním kolem spokojen. Rozhodně jsem nečekal, že Sparta stáhne během jednoho kola na soupeře z první pětky celkem 10 bodů. R^

R15a61d95i13m 60P18i54e68c64h23a 1761460772696

Jo tak ty si jiny matematik;)) Udelat na horni petku 10bodu za jedno utkani;)) A na dolni desitku udelali jaky naskok za jedno utkani, 20 nebo 24 bodu;))?

0/−1
19.2.2018 10:40

A34n32t17o84n72í82n 81S18t20r58e33j69c 8785974565274

Když tě to tak moc zajímá, jistě nebudeš mít problém si to spočítat.

+2/0
19.2.2018 11:16

J80o94s85e89f 54V71o97r32á21č44e66k 5821172598623

Tak ať se vám kluci daří R^ Rozhodně je vidět že mužstvo má potenciál !

+12/0
18.2.2018 22:22

J40a39n 47N81o35v64á90č15e46k 2195303879239

Gól šajtlí jsem viděl naposledy u Rosy . Tak snad není poslední . Přeji hodně štěstí a příště hrát 90 minut, ne 30. R^