Jsme na správné cestě, zní po výhře nad Paříží z kabiny Realu

Nevzdali se. Fotbalisté Realu Madrid sice v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů proti Paris St. Germain prohrávali, nakonec si však obhájci trofeje do odvety přinášejí nadějné vítězství 3:1. „Máme za sebou jen první zápas. Už jsme ale favorité,“ prohlašuje záložník Realu Luka Modrič.

P79a84v93e45l 94Z56o26u34h53a55r 5208114164559

Neymar zbytečně falloval a dostal za to oprávněně "žlutou" pak už to nebyl on . V 2 poločasu se "vytratil".Tam už to nebyl on.Jinak Real -OK.R^

0/0
15.2.2018 15:21

J42a93n 54V45a32r98g40u35l57i52č 7201443487673

Rád se koukám na PSG na S1 nebo S2 - ty mám dostupné..Tady z toho 5 minutový sestřih..Stačí to vždyť jsou ZOH..

0/0
15.2.2018 14:44

M41i96l59a44n 26P68o98k79o93r34n98y 3860705788416

Nikdy bych si nepomyslel, že budu přát Ronaldovi, aby dal hodně gólů:-) PSG, je kvalitní, ale nějak je nemusím v čele s Neymarem.