Drama v anglickém šlágru: dva góly v nastavení, Kane a jeho penalty

Souboj o třetí místo v anglické Premier League vítěze neměl, v závěru však k němu měli blízko jak fotbalisté Liverpoolu, tak i soupeř z Tottenhamu (2:2). Brankář Martin Dúbravka po nedávném přestupu ze Sparty do Newcastlu jako náhradník sledoval, jak jeho tým v duelu 26. kola na hřišti Crystal Palace remizoval 1:1.

R66a40d94i81m 12B91e38n97i66c53e35k 8768213658724

Poměr cena - výkon je u Van Dijka komický. A vykopnutý drn Lovrenem při první penaltě, ten se taky povedl.;-D

0/0
4.2.2018 20:21

R92a29d93e50k 98Č89e22r60v79e54n28k58a 5424581624232

Milá redakce, vy tam něco oslavujete? 8-o Van Dijk se střetl Lallanou možná v kabině, ale určitě ne na hřišti. Zaměnit E.Lamelu za A.Lallanu...hmm:-/

+3/0
4.2.2018 20:10

D56u15š81a21n 38H57r19a82b40e32c 6354942114799

Prestoze byl tento zapas ozdobou kola (jako zapasy Poolu velmi casto), nakonec prevlada pachut. Muze se zde hovorit o necem jinem nez o tendencnim poskozeni? Nebo to ten clovek opravdu neumi foukat?

D41u64š23a90n 49H66r58a42b81e10c 6964362854909

V jedne fotce je obsazeno celych 97 minut? Myslim, ze i v te diskuzi kolem ni je dost pochybnosti.

D78u89š86a84n 11H36r20a22b49e76c 6354872984199

Fotce :-D Ty mas v hlave temno, at se jedna o cokoliv. Tohle je jedna z nekolika situaci.

0/0

T92o61m85á25š 29L27i89n53c70e39r 1378281514170

Liverpool to je prostě magnet na takovéto magické zápasy v Premier League. Tento klub nabízí nezaujatým fanouškům tu nejlepší podívanou.

+7/−1
4.2.2018 19:36

F48i34l16i29p 93J45a17r17a43b 1313517840367

Krásné góly, ale fotbal (viděl jsem jen druhou půli) nic moc. Pool hrál strašně pasivně, vůbec neudrželi balón, byli docela tragičtí. Takhle podělaně jsem je dlouho hrát neviděl.

0/0
4.2.2018 19:42

G20a96b10r11i41e25l30a 97V95a25n63k52o58v73a 9342282560563

První půlka byla přesně obráceně, tam byl tragický Tottenham.

+2/0
4.2.2018 20:12

J82a84k13u72b 24Z70e15m93a62n

Tak to jste zrovna dnešní zápas netrefil. Ve druhém poločase se vůbec k ničemu nedostali a jen se bránili a čekali, kdy jim tam něco napadá. A když máte v obran Lovrena s Vin Dijkem, vždycky vám tam něco napadá...

0/−1
4.2.2018 19:45

T12o85m28á64š 72L44i90n79c55e69r 1388941124310

Proč netrefil? Právě kdyby Liverpool dnes předvedl bezchybný super výkon, tak by vyhrál 2:0 a vůbec by se nekonal ten závěr. Takhle byl ve hře i Tottenham a bylo to zajímavé na obě strany. To, že Liverpool dnes nebyl skvělej fotbalu prospělo.

S73t68a98n32d46a 82K39a94f47k61a 6283221769599

plus ty góly Wanayamy a Salaha luxusní :)

E38r57i91k 29S96v42o90b14o44d67a 1433728404428

Van Dijk je mamlas. Stal pres miliardu a udela v 93. minute takovou stupidni penaltu. Mel jsem vsazeno na Liverpool tak to mohl byt snovy zaver, ale nakonec byl hodne kruty...

0/−1
4.2.2018 19:31

J57a50k13u95b 74Z58e61m67a77n

Za mě spokojenost. Góly byly a navíc remíza je úplně ideální výsledek.

0/−2
4.2.2018 19:28

F76i14l40i67p 22J87a46r38a25b 1763217650887

Kane je neuvěřitelný klikař, že dostal šanci na reparát. Jinak by totiž Tottenham dost výrazně vzdálil šancím na LM.