Drama v anglickém šlágru: dva góly v nastavení, Kane a jeho penalty

Souboj o třetí místo v anglické Premier League vítěze neměl, v závěru však k němu měli blízko jak fotbalisté Liverpoolu, tak i soupeř z Tottenhamu (2:2). Brankář Martin Dúbravka po nedávném přestupu ze Sparty do Newcastlu jako náhradník sledoval, jak jeho tým v duelu 26. kola na hřišti Crystal Palace remizoval 1:1.

R94a11d46i24m 17B25e67n92i31c24e35k 8568843868234

Poměr cena - výkon je u Van Dijka komický. A vykopnutý drn Lovrenem při první penaltě, ten se taky povedl.;-D

0/0
4.2.2018 20:21

R52a53d24e50k 83Č37e91r30v81e89n10k27a 5734481554962

Milá redakce, vy tam něco oslavujete? 8-o Van Dijk se střetl Lallanou možná v kabině, ale určitě ne na hřišti. Zaměnit E.Lamelu za A.Lallanu...hmm:-/

+3/0
4.2.2018 20:10

D65u81š87a39n 31H23r15a60b35e23c 6314212494109

Prestoze byl tento zapas ozdobou kola (jako zapasy Poolu velmi casto), nakonec prevlada pachut. Muze se zde hovorit o necem jinem nez o tendencnim poskozeni? Nebo to ten clovek opravdu neumi foukat?

D47u13š72a47n 78H36r50a58b79e54c 6374292764459

V jedne fotce je obsazeno celych 97 minut? Myslim, ze i v te diskuzi kolem ni je dost pochybnosti.

D36u27š30a50n 79H67r18a86b50e38c 6454572494329

Fotce :-D Ty mas v hlave temno, at se jedna o cokoliv. Tohle je jedna z nekolika situaci.

0/0

T78o23m73á91š 78L72i93n73c75e14r 1518761294400

Liverpool to je prostě magnet na takovéto magické zápasy v Premier League. Tento klub nabízí nezaujatým fanouškům tu nejlepší podívanou.

+7/−1
4.2.2018 19:36

F76i13l77i17p 18J44a24r93a12b 1623827100307

Krásné góly, ale fotbal (viděl jsem jen druhou půli) nic moc. Pool hrál strašně pasivně, vůbec neudrželi balón, byli docela tragičtí. Takhle podělaně jsem je dlouho hrát neviděl.

0/0
4.2.2018 19:42

G90a31b73r85i50e41l37a 44V46a50n16k57o50v12a 9622512250983

První půlka byla přesně obráceně, tam byl tragický Tottenham.

+2/0
4.2.2018 20:12

J12a47k77u19b 47Z60e37m49a15n

Tak to jste zrovna dnešní zápas netrefil. Ve druhém poločase se vůbec k ničemu nedostali a jen se bránili a čekali, kdy jim tam něco napadá. A když máte v obran Lovrena s Vin Dijkem, vždycky vám tam něco napadá...

0/−1
4.2.2018 19:45

T18o84m21á21š 18L77i51n12c51e12r 1278101454910

Proč netrefil? Právě kdyby Liverpool dnes předvedl bezchybný super výkon, tak by vyhrál 2:0 a vůbec by se nekonal ten závěr. Takhle byl ve hře i Tottenham a bylo to zajímavé na obě strany. To, že Liverpool dnes nebyl skvělej fotbalu prospělo.

S62t79a62n52d81a 83K23a58f11k36a 6283591359399

plus ty góly Wanayamy a Salaha luxusní :)

E77r81i71k 55S42v34o57b37o25d98a 1303668884678

Van Dijk je mamlas. Stal pres miliardu a udela v 93. minute takovou stupidni penaltu. Mel jsem vsazeno na Liverpool tak to mohl byt snovy zaver, ale nakonec byl hodne kruty...

0/−1
4.2.2018 19:31

J98a19k72u44b 15Z32e73m79a68n

Za mě spokojenost. Góly byly a navíc remíza je úplně ideální výsledek.

0/−2
4.2.2018 19:28

F43i50l13i87p 62J23a17r68a13b 1983347800297

Kane je neuvěřitelný klikař, že dostal šanci na reparát. Jinak by totiž Tottenham dost výrazně vzdálil šancím na LM.