Barcelona zachránila výhru v závěru, Atlético smetlo Las Palmas

Více než sedmdesát minut byli pronásledovatelé Barcelony v naději, že by španělský lídr mohl ztratit body. Fotbalisté Alavés na Nou Campu dlouho vedli, jenže v posledních dvacet minutách skóre otočili Suárez s Messim.

L94i42b21o18r 49W56a50l97a51c95h 9464268897409

Hmm, tak Torres dal 600 branek?

0/0
29.1.2018 2:02

M15a59r26t77i91n 32D29a60v83í48d79e54k 6506134497500

Rádo se stalo, ale chápu, že zrovna Vy si to budete muset pustit ještě 49-krát, abyste prozřel.:-P Btw při volbě prezidenta jsme zřejmě byli zcela výjimečně na stejné straně.;-)

0/−1
29.1.2018 1:03

M68a96r38t81i40n 51D48a20v50í67d98e45k 6226344267910

Barcelona celou dobu vcelku marná, hráči Alaves několikrát běželi sami na branku, ale byl z toho jen jeden gól. Přímý kop, díky kterému dal Messi na 2:1 vůbec neměl být (ofsajd byl dřív než faul) a následně jasná penalta pro Alaves za ruku ve vápně, ale rozhodčí ji nepochopitelně nepískl. Blikanec lidojeda Suareze také nepotrestán, tohle zvíře patří do klece.Rv Jinak nová posila Coutinho měla jednu zblokovanou střelu, jednu hezkou přihrávku za obranu a docela nebezpečné podklouznutí mimo hřiště.

R97a53d10e57k 82H97a17i44d59e87r 6650484745195

Nějak mi to ujelo:-/ no to máte za tu politiku;-D jinak pana Davídka asi lepší neřešit..ten si duševní zdraví už nenaladí;-)

0/0
29.1.2018 2:04

M91a86r16t36i66n 56Z41í59t81e81k 5881922721376

Celkem souhlas, ale ta penalta pro Alaves podle mě nebyla. Umtiti měl tu ruku u těla, ale posuzování těchto těchto penalt není nic jednoduchého.