AS Řím uhrál bod na Sampdorii, Schick střídal. Lazio porazilo Udine

Český útočník Patrick Schick si v italské lize necelou půlhodinu zahrál proti svým bývalým spoluhráčům ze Sampdorie. Jeho současný tým AS Řím uhrál v Janově remízu 1:1. Lazio si v další dohrávce poradilo s Udine 3:0.

M88i10c41h71a21l 54C84h98o25v51a67n58e76c 6852566519

Schick nastoupil v cca. 60 min. a od té chvíle to byl dle mého zcela jasně nejnebezpečnější hráč AS! Konečně zápas za, kde se ukázal v parádním světle. Za třicet minut hýřil aktivitou, nabízel se, hodně na míči, vyhrával souboje, vycházely mu kličky, narážečky z jedné a několikrát byl ve vápnu domácích šrumec právě díky Schickovi. Za těch třicet minut nejlepší hráč hostů! Kéž by mu to takto kopalo v každém kole R^