Brno v Tipsport lize podruhé vyhrálo, Ostrava nasázela sedm gólů

Fotbalisté Brna vyhráli i druhý zápas ve skupině C zimní Tipsport ligy a jsou blízko postupu do Final Four na pražském Vyšehradě. Zbrojovka na domácím hřišti po úvodním vítězství nad Pardubicemi zdolala i další druholigový celek Znojmo 1:0 rychlou brankou Lukáše Vraštila z druhé minuty.

P83a38v41e48l 68L75a21š73t42o85v78i74c 7406587776290

Proč tam dáváte jen sestavy prvoligových týmů? Rád bych si třeba přečetl sestavu Hradce.

+3/0
10.1.2018 14:26

A54n23t34o61n80í73n 78S10t44r74e63j31c 8395224525904

FC Hradec Králové: 1.poločas: Ottmar – Nosek, Čech , Kvída, Schwarz, Shejbal, Súkennik, Pajer, Martan, Kropáček, Vlkanova

2.poločas: Vízek - Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš

Branky: Urblík, Marcin - 2 Miker, Rozhodčí: Severýn – Fišer, Petřík, ŽK: 76. Zhou, Diváci: 50

A70n57t32o95n98í90n 13S64t61r47e33j11c 8575524135724

Csaplárova teorie o ošidnosti vedení 2:0 opět v akci. Včera Táborsko, dneska Jihlava...