Plzeň si na úvod přípravy připsala jasnou výhru proti Ústí nad Orlicí

Fotbalisté Viktorie Plzeň na úvod zimní přípravy porazili 3:0 třetiligové Ústí nad Orlicí. O vítězství vedoucího celku nejvyšší soutěže rozhodli Milan Petržela, Daniel Kolář a Michael Krmenčík. Za domácí také poprvé po příchodu z Olomouce nastoupil útočník Tomáš Chorý, který odehrál první poločas.

A90d21a38m 32W35o70l22f 5625884538446

3-1-4-2 (stoper; levý a pravý beck; CDM - středový záložník s obranými úkoly; krajní záložníci, 2x středový záložníci; pravý a levý forvard) je perfekní rozestavení. Viktorie bude mít sestavu silnější i více ve středu. Krajní záložníci budou zárověň i dělat Wing-y, zatímco ve vápně Chorý a Krmenčík oba >190cm. Na 3 obránce hrají ty nejofenzivnější mužstva. ́, např. Dortmund 3-4-3, Basilej 3-4-1-2.

0/0
7.1.2018 19:46

O78n49d35ř79e84j 71R35a26t78a64j 4680808206241

je vidět že fotbalový fanoušek strádá a už se tady řeší kvalita naprosto nedůležitého zápasu, kterého by si za normálních okolností nikdo nevšimnul

J12a13n 93H37a72ž64m23u91k82a 6973456505

Snad moc nefoukalo, aby se Pilař nezranil.

+5/−8
7.1.2018 15:38

M91i25c13h31a39l 28H17r11o90c61h 7733709911702

Hráč soupeře, je, p. Hažmuko, také člověk.

Kdyby náhodou hrál za Spartu, budete z něj "učurávat" radostí.

A87n76t90o81n20í80n 24S61t28r56e68j16c 8865594495394

Plzeň si v přípravě s chutí zastřílela a deklasovala třetiligové Ústí nad Orlicí 3:0.

+2/−1
7.1.2018 14:17

M33i44r11o26s39l16a88v 11O87r14t 2272485518554

Ústí nad Labem nebo nad Orlicí, to je pod rozlišovací schopnost téhle křišťálové lupy z iDnes. :D

A74n20t71o71n87í57n 94S56t64r56e44j62c 8215914195484

Ano, transgresiv v roli verbálního adjektiva se už dnes opravdu moc nevidí, naposledy jsem to slyšel před lety od Štěpána Škorpila.

V29á96c92l93a75v 36V58i20l94e73t48a 8928632679713

Propadák v prvním přípravném zápase? Kde naprosto nejde o výsledek a nastupují hráči, kteří se jinak na jaře na hřiště nedostanou? Přesto klidná výhra o tři branky? Buď nevíte vůbec nic o fotbale, nebo jste se udeřil do hlavy.

+7/−6
7.1.2018 14:03

A75n16t56o34n49í69n 43S44t25r57e59j61c 8625904665944

Ani jedno ani druhé. Propadák je silné slovo, stejně jako jasná výhra.

+3/−1
7.1.2018 14:20

T51o40m80á36š 66B63r50a85b84e43c 2978526775346

Prostě první zápas na rozehrání, dost netuším, proč to tu někteří tak řeší :-)

+2/0
7.1.2018 18:59

J52a91n 43O50n53d96ř29e21j 6769528854610

To byl válec! Viktorka řádí, Viktorka jede ! Nádherný zápas proti velmi kvalitnímu soupeři který má na první ligu ukázal jak silní jsme .

M63a37r50t14i85n 14S68k20á46l78a 8244987378898

A viděl jsi ten zápas? Ústí mělo za celý zápas míč asi tak tři minuty čistého času...

V41á58c55l83a80v 68V12i65l97e53t89a 8988352619113

Tak především se historie vůbec neptá na výsledky přípravných zápasů, že? Takže v přípravě je podstatně důležitější výkon, než výsledek. Jak říkám, nevíte o fotbale vůbec nic.