Tottenham v derby ztratil, s West Hamem uhrál jen remízu

Nečekanou ztrátu si připsali fotbalisté Tottenhamu v dohrávce 21. kola anglické ligy. V londýnském derby remizovali s West Hamem 1:1. Hosté šli do vedení v 71. minutě po trefě Pedra Obianga, bod domácím zachránil šest minut před koncem Son Hung-min.

R26a58d20i91m 82B83e53n32i34c22e88k 8378333568704

Já nezazlívám WHU, že prakticky odmítli hrát fotbal. Každý hraje, na co má a hrát se Spurs otevřenou partii by pro ně byla sebevražda. Spíš mě mrzí, že Spurs nebyli schopni dát více gólů a vymyslet nějakou opravdovou tutovku, těch vzhledem asi k 20 střelám bylo opravdu málo a nakonec i gól padl po šibenici z dálky.

0/0
5.1.2018 10:46

J53a57n 85U80l44m 7820469946812

Harry Nikdo se jim po předčasném vynášení do nebes a udělování Zlatýho míče nějak zasekl, ne?

0/0
5.1.2018 10:15

R33a17d80i55m 55B27e49n12i85c92e16k 8458633358194

Harry je třikrát po sobě nejlepší střelec PL, kapitán nároďáku, je opravdu Nikdo.;-D

L63u64k17á93š 59S70m96ě41t59á66k 3886727384186

Ale obě branky byly opravdu nádherné, zvláště Obiangova byla výstavní, to byla neskutečná pumelice.