Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

T63o36m87á95š 24K32r20a54j71í67č44e40k 7658665886

ta obrana Arsenalu je něco strašnýho ;-D Čech za nima čape nadmíru dobře.

+10/0
doporučit
4.1.2018 1:21

P76a19v21e39l 21Ř75e23ž90á91b76e28k 5832318652

Tak Čech s druhým golem Chelsea absolutně nemohl nic dělat, taková prudká rána asi s 5.metrů...A první gol byla penalta, tam to je buď a nebo...Čech je jeden z mála českých fotbalistů, kteří si udržují hodně vysokou výkonnostR^

+8/0
doporučit
4.1.2018 8:48

F30i16l74i53p 22J94a28r56a23b 1113767980487

První půle byla trochu slabší, ale druhá fakt super. Arsene si zase jistě pobrečí nad penaltičkou.:-)

+6/0
doporučit
3.1.2018 23:48

M93a27r72t30i45n 23D53a55v38í31d83e92k 6116504447940

Tak tohle byla reklama na fotbal. Kdyby to skončilo 8:8, nikdo by neřekl ani popel. Nádherný zápas plný šancí, skvělých zákroků brankařů a hlavně neuvěřitelné nasazení z obou stran. Jako fandu Chelsea mě ten vyrovnávací gól mrzí a ještě víc následná neproměněná Moratova tutovka, ale Arsenal si prohrát nezasloužil.

+5/0
doporučit
3.1.2018 23:29

R29a95d48i88m 87B51e61n68i86c52e70k 8698293958204

Tak dneska se brečícího Wankera musím zastat, Hazard by měl dostat pořádný flastr za simulování. Ten Bellerin zcela jasně vypíchl míč a Hazarda se ani nedotkl. Bohužel příliv hráčů z Evropy vnesl do Anglie tento nešvar, s tím už se těžko něco udělá, leda za to opravdu dávat poctivě karty a pořádné flastry.

+4/0
doporučit
4.1.2018 9:04

J61o21s37e28f 73R29i55c82h70t76e19r 9906835907603

Čech včera odchytal jeden z životních zápasů, jen díky němu Arsenal nedostal sedmičku.

+4/0
doporučit
4.1.2018 8:53

J21a54r82o60s92l15a38v 19B59e51d65r13n43a 3916511821357

Jeden z nejhezčích mačů co jsem za poslední dobu viděl a to nejsem nadšenec anglické ligy. Ale výkon Moraty - to bylo snad lepší nasadit Luďka Zelenku.

+4/−1
doporučit
3.1.2018 23:30

J41a21n 31U80l73m 7310709756722

Tak alespoň je každý kolo o čem psát, ne?

R60o35m96a67n 38O16p97e78t 1961559615592

Morata šel 2x sám na brankaře a nedal. takže čech se docela vyznamenal.jinak fotbal většinu času nic moc, ale to prodloužení bylo typicky anglický R^