Real Madrid na MS klubů zdolal Al Džazíru a je opět ve finále

Fotbalisté Realu Madrid jsou ve finále mistrovství světa klubů ve Spojených arabských emirátech. Obhájci trofeje otočili semifinále s domácí Al Džazírou a zvítězili 2:1 díky gólům Cristiana Ronalda a Garetha Balea z druhé půle.

J81a47n 59M86u66s69i61l 3317662553529

A co ten gól na dva nula? Chápu to nezapadá do koncepce nejlepšího týmu světa že? Tak se o tom nemluví. Real byl trapný a Al Jazeera mohla vyhrát, kdyby rozhodčí ten ofsajd pustil takové hraniční situace se mají pouštět, ale noty jsou jasně dané. Předražený tým, který si koupí po světě koho chce musí prostě vyhrát, přesně jako minule proti Kashimě, kde Real rozhodčí také tlačili. Já nejsem slepý, Real byl lepší, ale na to se nehraje a stokrát budu já osobně přát menším mužstvům kterým se ostatní vysmívají, protože si své hráče vychovávají než týmům jako je např. právě Real který má na sopisce 15 žoldáku. Taková mužstva zničila fotbal a hlupáci jim ještě tleskají.

0/−3
14.12.2017 15:10

F17i91l78i76p 96J97a87r44a46b 1583147520527

A kolik hráčů si podle vás vychovala ta Al Jazeera?

0/0
14.12.2017 15:35

M80a89r11t56i48n 59S63m77r78e42č68e19k 1305558573400

Nejlépe to vystihl spolukomentátor na RSTV2, když v cca 90. minutě prohlásil, že "utkání splňuje všechny parametry přátelského utkání". Prostě takový srandamač.

+1/−1
14.12.2017 6:58

M91a30r10t43i40n 93K60o50n16r28á67d 6108619269179

Teď sem to viděl, ten gól na 2:0 byl tak 5cm ofsajd :-)

+4/0
13.12.2017 22:54

M77a93r17t16i75n 67K15o82n17r90á74d 6388599199679

Rozhodčí neuznal 2 góly, ale za stavu 1:0 dali domácí gól na 2:0, ale pro ofsajd, který odhalilo až video, nebyl gól uznán, mohla to byt pěkná divocina, kdyby vedli 2:0

+1/−1
13.12.2017 22:49

F75i51l39i13p 54J37a13r19a22b 1863387600497

Takže reportérští čmoudi z Arábie málem vyškolili slavný Real? Tak to tam příště rovnou může hrát výběr televizního zpravodajství ČR, v čele s Vláškem a Tachecí!R^

+2/−5
13.12.2017 22:26

P30a91v62e26l 61K35a90r24e23s 8480803726853

No, FC Barcelona tam hrát nemůže. Musela by vyhrát Ligu Mistrů, víme?

+2/0
14.12.2017 6:51

P47a92v51e65l 65M11a40t47o51u25š69e57k 4708780734

Soupeř Realu byl naprosto ubohý... Celá tahle směšná akce je pro evropské kluby ztráta času a sil.

+6/−1
13.12.2017 22:21

M84a94r29t46i17n 64D62u24f37e57k 3752347288534

Ale dobrý výdělek, a další pohár co snadná kořist.

0/−1
14.12.2017 12:46

M62i12r57o40s68l89a19v 66D55ě30d37i29n12a 8785754927675

Tak nevím, jestli je letos Real zoufalejší v obraně nebo v útoku. Jako hrát 1:1 ješté pár minut před koncem při převazu 35:6 na střely mimo a 11:1 na bránu. To je věc. A to že dostanou góla z ojedinělé akce se už několikrát projevilo i v LaLize. Zidane se bude muset honem porozléhnout po nějaké schopném obránci.

0/−1
13.12.2017 21:08

R90a55d27o38s28l29a43v 64J30a84n78ý24r 2179898769221

Tento zápas přesně vystihuje rozložení sil ve světovém fotbale - nejlepší evropský klub si vodí kdejaký velbloudář. R^