Brno - Zlín 1:1, hosté opět dohrávali v deseti, i tak srovnali

Fotbalisté Zlína i podruhé v sezoně dohrávali utkání se Zbrojovkou v oslabení. Zatímco v srpnu zvítězili, tentokrát v Brně remizovali 1:1. Domácí vedli díky Ziklovi, červenou kartu dostal v 69. minutě Bačo, avšak v závěru zařídil střídající Mehanovič zaslouženou dělbu bodů.

M39i18c29h38a67e56l 69K98o74n13e44č17n44ý 6512723909819

Škoda bodů, ale podzim s Pivarníkem jednoznačně positivní. Teď to konsolidovat a posílit přes zimu a můžeme mít v Brně trochu radosti i z fotbalu.R^

P46e76t91r 40V17e73s53e52l97ý 7674895374138

Nevím proč Zlín začíná své zápasy bez útočníka.

0/0
2.12.2017 18:24

M63a61r47t44i12n 75Š93i90l28a63r 3787683909634

Přichystal na pravé straně obrany po zranění Chica naprosto vyhořel. Podle mě klíčový okamžik zápasu a první přešlap pana trenéra Pivarníka na lavičce Zbrojovky. Přichystal šlapal od 60. minuty vodu. Totálně na Holzera nestíhal. Místo něj tam měl jít Sedlák, nebo Lutonský. Hororový 2. poločas ze strany Zbrojovky.

M60i41l72a38n 86P78á80z11l18e79r 6182276225233

ach jo Zbrojovka to je škoda...:-( ale zas kdo by to řekl po tom v jakém stavu to tady mistr Habanec nechal...:-)